Jump to content
Dogomania

wyrzucona z sam.NIE ODDAM JEJ NIKOMU i żałujcie bo jest KOCHANA :P


Aga_Mazury

Recommended Posts

Uff, ja dopiero teraz mogę wleźc na dogo i podbić sunię...
Aga, plakaty moge porozklejać, tylko przyslij mi wzór na mail, oki?
Jeśli już takowy masz, jak nie to sama zrobię (wykorzystałabym Twój tekst lub jego część no i jakąś Twoją fotke, można?)

Trzymajcie się dzielnie, dziewczyny!
W razie hoteliku ja również deklaruję chęć pomocy finansowej, transportowej, co będę mogła to pomogę (choć mogę niewiele, bo w najważniejszym nie pomogę - nie wezmę jej :( )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 982
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

GreenEvil...wolałabym w ostateczności korzystać z kasy Funduszu...bo naprawdę zdarzają się bardziej kryzysowe sytuacje....chociaż i ta psinka gdyby wylądowała w schronie to by nie przeżyła....ale jest np. BOSS stary owczarek dla którego brakuje tymczasowej opiekunce na podstawowe badania diagnostyczne a trzeba je zrobić i dziewczyny samej też nie można zostawić
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=24400"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=24400[/URL]

bokserek z podejrzeniem guza mózgu i wiele wiele innych....moja bidula narazie ma zdrówko...(na szczęście przetrwała na tym poboczu bez kontuzji żadnej ufff)...jakoś dam radę, pomogą cioteczki Kochane a fundusz niech nadal będzie alarmowy i żeby nie było podejrzeń o "kumotrostwo" nie skorzystam póki noża na gardle nie będę miała.....

a dziewczyka nadal nie sika i nie robi koopy.....:shake: a pije okropne ilości wody i je.........więcej niż mój owczarek :-o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga_Mazury'] opiekunce na podstawowe badania diagnostyczne a trzeba je zrobić i dziewczyny samej też nie można zostawić
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=24400"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=24400[/URL]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=24400"][U][/quote][/U][/URL]

Uuuu nietopsz, nietopsz.

[quote name='Aga_Mazury']
a dziewczyka nadal nie sika i nie robi koopy.....:shake: a pije okropne ilości wody i je.........więcej niż mój owczarek :-o[/quote]

Stres, ja bym sie narazie nie przejmowala.
Aga, jesli jakos mozna Ci pomoc, to wal w ciemno.

Pozdrawiam
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

shantara Perełka siusiała wczoraj w nocy. Aga napisała że zrobiła kałużę w przedpokoju. Ona ma lęk wychodzenia na dwór że zostanie znów pozostawiona sama sobie :shake: a pewnie była nauczona że te sprawy załatwia sie na dworzu i w domku trzyma. Jak pogodzić te dwie sprawy??
Aga a próbowałaś wyprowadzić ją na smyczy żeby wiedziała że jesteś tuż obok?? Czy ona w ogóle boi się wyjść z domku??

Link to comment
Share on other sites

Witajcie :)

Ona tylko na smyczy wychodzi na dwór ...bałabym sie, że ucieknie, tak jak uciekła przed lecznicą w dniu jej znalezienia ....ale zrobiła kilka kułeczek wokół parkingu i wróciła do mnie....ale z II piętra trzeba ją znosić na rękach i wnosić, na dworzu chwilkę postoi i zaraz skacze, że chce na ręce ;) a ważyliśmy ją wczoraj 15 kg....a nie wygląda;) siusiu nie ma nadal, nie mówiąc o koopce. Dzisiaj wieczorem albo jutro rano wyjeżdżam na święta i..............właśnie i co?....martwię się o te jej sikanie...jest taka coraz bardziej radosna, wali tym swoim ogonem po wersalce tylko na dzwięk mojego głosu :oops:
W Ostródzie jest jeden hotelik (z tego co wiem) dla zwierzaków i to taki przy schronisku (schroniskowy) kosztuje ok. 10zł na dobę, psy są w budynku administracyjnym schroniska....innego hotelu nie ma, cholera chyba ja założę taki hotelik....tylko jak się okazuje na Mazurach jest raptem ze 3 osoby które się interesują psiakami....echhhhh...mam nadzieję, że się mylę i poprostu miałam pecha że nikt więcej nie trafił na mój wątek lub na dogo.....

Link to comment
Share on other sites

Super, bardzo się cieszę, że Perełka się załatwiła :multi:
Lepiej żeby była w hoteliku przy schronisku, gdzie pewnie będzie większa opieka i uwaga niż w samym schronisku. Chociaż najlepszy byłby domek... Zmiana tytułu to może dobry pomysł. Jak się poda miasto, to możliwe, że ludzie z Mazur się zainteresują bardziej...
A moze dodać by sunię do spisu psów potrzebujących domków tymczasowych? Zastanawiam się też czy nie udałoby się jej umieścić jej w jednym z oferowanych tam domków tymczasowych... Z tego co zauważyłam to [B]martynkao i Muffel [/B]oferują dom dla suczki. Tylko problem z transportem by pozostał. Jest też oferta [B]MARTYNKI146 i KaRa_TC.[/B] Sama już nie wiem... Może głupio kombinuję...

Link to comment
Share on other sites

Od 11tej nie ma Agi na DGM ,ale kontakt w razie czego jest zostawiła nr telef, więc działajmy dalej tak jak by była. [SIZE=5][B]DOMEK TYMCZSOWY POTRZEBNY OD ZARAZ.[/B][/SIZE] Moze później jeszcze tu zajrzy ja jestem do 15 na necie bo w domku nie mam. [SIZE=5][COLOR=red]Czy później ktoś może dbać o to żeby Perła nie spadła na 20 stronę??:shake: [/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...