Jump to content
Dogomania

Ufo żyję w schronisku już 12 lat!! Szukamy DT/DS! Pomocy!


Recommended Posts

  • Replies 405
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sobie popisałam w nocy i chyba tekstu nie zatwierdziłam.
W skrócie:
- czy Ufo byłaby w stanie siedzieć w kojcu z minimum dwa razy dziennie wypuszczaniem na duży teren (przy jednym pokoju nagimnastykowałam się z moją Sabą, która się nie lubiła z tymczasowiczką);
- czy może "wypróbowałabym" psinę u siebie? - teraz są dwa psiaki na terenie, a mam złe (krwawe) doświadczenia z nielubiących się suczek - tymczasowiczka chyba już status zmieni na psa stałego.
Może to co piszę głupio brzmi, ale nie jestem w pełni niezależna, a nie chcę mojej Mamie kłopotu przysparzać jak mnie nie będzie w domu, a nie wiem czy Ufo może siedzieć sama.

Link to comment
Share on other sites

Ufo jakiś czas siedziała w boksie z psem, była wypuszczana kilka razy w tygodniu, jak to w Schronisku. Teraz mieszka na terenie albo w budynku biurowym. Ja myślę, że Ufo mogłaby w kojcu siedzieć, ale teraz to pies bardziej domowy niż podwórkowy.

Link to comment
Share on other sites

Być może rzeczywiście to nie jest najlepszy pomysł. Tym bardziej, jeśli teraz ma swobodny wybieg (myślałam, że siedzi w kojcu).
Dwa psy biegają swobodnie po podwórku, ale nie przez cały czas, bo są domowe, więc to by nie było problemów.
Boję się ponownej sytuacji, kiedy dwie agresorki były w jednym pokoju i musiały się trzymać swojej "części", a poruszać się np. do wyjścia tylko pod nadzorem.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

No wlasnie -dlaczego Karolcia i my nie odwiedzamy wątku ? faktycznie dawno nie widzialam tego wątku oraz wątku Marusi o ktorej często wspominam ,mam w zapisanych wątkach ,ale jest ich dużo -nie zawsze jest czas przeszukiwać te subskryb. tematy-schowane daleko ...Dwa piękne psy : Ufo i Marusia ,ktora czeka juz chyba kilka lat na dom.....
Może wrzucić Ufo na wątek starszych psów -jesli jeszcze nie ma tam jej ??
Bo Marusia jest sporo chyba mlodsza od Ufo...?

Link to comment
Share on other sites

To pewnie trzeba zebrać kasę na ogloszenia na allegro także ? Czy tylko te inne ogloszenia-nieplatne ? Szkoda tych suń -a jak tam Marusia -taka b.piękna ,postawna sunia ?? Karolcia -masz może pod ręką jej wątek ? Może i tej Marusi wznowić ogloszenia ??
Ja robic ogloszeń nie potrafię-zaznaczam .Jak pomóc wam można i suniom ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olga7']To pewnie trzeba zebrać kasę na ogloszenia na allegro także ? Czy tylko te inne ogloszenia-nieplatne ? Szkoda tych suń -a jak tam Marusia -taka b.piękna ,postawna sunia ?? Karolcia -masz może pod ręką jej wątek ? Może i tej Marusi wznowić ogloszenia ??
Ja robic ogloszeń nie potrafię-zaznaczam .[B]Jak pomóc wam można i suniom ?[/B][/QUOTE] przede wszystkim kasa na ogłoszenia. Wyróznione allegro kosztuje około 12,- za 14 dni, 'ful wypas' chyba 20,-. Mozna też kupic jakiś pakiet ogłoszeniowy na bazarkach (bez allegro). Karolina musiałaby sie postarać o jakieś nowe, fajne zdjęcia (z doświadczenia wiem, że dobre zdjęcia to połowa sukcesu w adopcjach) ... no i trzeba by było 'podrasować' trochę tekst ( to moja działka:cool3:)

Link to comment
Share on other sites

No to jak nie ma komu,to ja choc te 10 zl na ogloszenia Marusi oferuję,choć tak skromnie a ktoś inny może dla Ufo ?? Krucho z kasą u mnie ostatnio a będzie gorzej raczej.Komu wplacic-podajcie.
Szkoda takich pięknych sunieczek -dawno obie powinny mieć domy !!!
Wczoraj zastanawialam się ,czy Marusia nadawalaby się do tego domu i budy na dworze -w kojcu chyba ? Ale ona ma krotka sierść i pewnie by marzla ,no ale w schronie też nie siedzi w pomieszczeniach chyba zimą ..Może pozniej -w pazdzierniku by wyróznione allegro dla Marusi ?

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/192795-piesek-do-domu-z-ogr%C3%B3dkiem[/URL]

A jaka to wersja minimum a jak rozszerzona ? Nie znam się na tym wcale...
Karolcia -Marusia ma chyba sporo ladnych fot. ale jakieś 2-3 chov nowsze doadać by trzeba -prosimy zrobcie dziewczyny tym suniom fot., -jak trzeba jeszcze !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...