Jump to content
Dogomania

Adoptuj jednego, drugi gratis - wątek zbiorczy psiaków tylko do wspólnej adopcji


OlaLola

Recommended Posts

  • Replies 261
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam, wszystkich bardzo serdecznie na wątku :) Pierwsza strona w miarę uaktualniona, Chico i Filip wpisani :)
Wspólne allegro to bardzo dobry pomysł :) Można by ściepę zrobić :P Należałoby też usprawnić ogłoszenia psiaków, tak aby każda para miała ich pod dostatkiem no i aktualne :) Na dniach postaram się dowiedzieć jak to z tymi ogłoszeniami wygląda. Wszelkie sugestie co do wątku, oraz pomysły mile widziane. No i dziękuje za obecność :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OlaLola']Witam, wszystkich bardzo serdecznie na wątku :) Pierwsza strona w miarę uaktualniona, Chico i Filip wpisani :)
Wspólne allegro to bardzo dobry pomysł :) Można by ściepę zrobić :P Należałoby też usprawnić ogłoszenia psiaków, tak aby każda para miała ich pod dostatkiem no i aktualne :) Na dniach postaram się dowiedzieć jak to z tymi ogłoszeniami wygląda. Wszelkie sugestie co do wątku, oraz pomysły mile widziane. No i dziękuje za obecność :)[/QUOTE]

Jestem za ściepą. Po ile pieniążków?

Link to comment
Share on other sites

Wyróżnione allegro kosztuje 20zł z tego co pamiętam, mogłyby się złożyć nie wiem 4 osoby po 5 zł i już będzie :) Tylko że ja allegro zrobić nie umiem, ale deklaruje na pewno 5 zylka. Myślę że nie ma sensu po mniej osób, bo wiele psiaków jest w potrzebie i każdy grosik się liczy. Także jeśli ktoś byłby wstanie zrobić takie allegro to byłoby super i poproszę numer konta na PW :) Jeśli nie znajdą się jeszcze 3 inne osoby, to coś jeszcze pokombinujemy :)

Link to comment
Share on other sites

Nikus, jola_li dzięki wielkie :loveu::loveu::loveu: No to brakuje nam tylko jeszcze jednej osoby + osoby która zrobi allegro :)
Dziś jeszcze pouzupełniam pozostałe informacje, ale to na wieczór. Postaram się też zebrać informacje o tym czy i ile poszczególne pary mają ogłoszenia. Muszę też zrobić, nowy wątek Misia i Normy, bo niestety tamten umiera śmiercią naturalną, a dziewczyna która go założyła, raczej już się na dogomanii nie udziela. :) No to chyba na dziś tyle "tylko" do zrobienia. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OlaLola'][B]Muszę też zrobić, nowy wątek Misia i Normy, bo niestety tamten umiera śmiercią naturalną, a dziewczyna która go założyła, raczej już się na dogomanii nie udziela. :)[/B] [/QUOTE]
możesz napisać do moderatora, żeby wpisał Ciebie jako prowadzącego wątek i zaklepać sobie kilka pierwszych postów, wtedy masz do dyspozycji wątek ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...