Jump to content
Dogomania

Adoptuj jednego, drugi gratis - wątek zbiorczy psiaków tylko do wspólnej adopcji


OlaLola

Recommended Posts

  • Replies 261
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='polubek']wunia a streszczenia będą? :mad: :mad: :mad:[/QUOTE]
[quote name='Nikus']tak tak streszczenia koniecznie:)[/QUOTE]
tak, tak ... już ponaprawiana jestem, więc wracam do normalnego życia ;)
Streszczenia będą u Gapcia, Fibi i Tolka ;) bo nie było czas jakiś ...

Link to comment
Share on other sites

Wunia jestem:)
Super pomysł, a muszę Wam powiedzieć że jestem na Dogo dzięki wspaniałej miłości Czarnego i Kitki- podczytywałem Dogo przez pół roku, a potem po zalogowaniu napisałem pierwszy post u nich:)
Schroniskowe przyjaźnie psiaków są rozbrajające i niesamowite:)
Z pozdrowieniami dla Wszystkich :)
Jak tylko będę miał miejsce to wklejam banerek wspólnych par :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wojtuś']Wunia jestem:)
Super pomysł, a muszę Wam powiedzieć że jestem na Dogo dzięki wspaniałej miłości Czarnego i Kitki- podczytywałem Dogo przez pół roku, a potem po zalogowaniu napisałem pierwszy post u nich:)
Schroniskowe przyjaźnie psiaków są rozbrajające i niesamowite:)
Z pozdrowieniami dla Wszystkich :)
Jak tylko będę miał miejsce to wklejam banerek wspólnych par :)[/QUOTE]
Dzięki, że przybyłeś Wojtuniu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cajus JB']Nie wiem czy dobrym pomysłem byłby jakieś wspólne plakaty lub na przykład wspólne allegro?[/QUOTE]

Może zrobić taki jakby ogólny plakat, szablon jakby. Parę zdań o "parach" jako takich, można odniesienie do bliźniaków np. że są ze sobą bardzo zwiazani i takie tam.

A na dole np miejsce na wstawianie konkretnej pary. Plakat powiedzmy jako poddruk. Allegro wspólne gdzieś z też może funkcjonować.

Tak sobie głośno myślę tylko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7'] [B]Plakat powiedzmy jako poddruk...[/B] [/QUOTE]
Oj Isadorka, ależ teraz żeś mądrym technicznym tekstem tu rzuciła ... cosik dla gamoniów poproszę ... domyślam się cóż to takiego tylko ... wyobraźnia mi dziś nie działa ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wunia']Oj Isadorka, ależ teraz żeś mądrym technicznym tekstem tu rzuciła ... cosik dla gamoniów poproszę ... domyślam się cóż to takiego tylko ... wyobraźnia mi dziś nie działa ...[/QUOTE]

no akurat heheh gamoń się znalazł/a :):):) dobra to moze tak poddruk - gotowiec .................... czekamy na zgłoszenie innych określeń, moga się okazac dobrym hasłem


[quote name='Cajus JB']Myślę, że to mogłoby się sprawdzić. Isadora mogłabyś coś takiego w wolnej chwili przygotować?[/QUOTE]

długi weekendzik to wyskubie chwile na pomysła (zreszta jakis zarys mam już pod sufitem)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='polubek']i ja, i ja też mogę?
uwielbiam gnębić innych :evil_lol:[/QUOTE]


A gnęb ile się da, byle nie na pw tylko na maila, GGdakacza. Stanowczo za mało na pw sie miesci i już pare razy zdarzyło mi się w szale czyszczenia "na gwałt" wyczyścic to co potzrebne

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...