Jump to content
Dogomania

TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!


_Aga_

Recommended Posts

:evil_lol: ciocia doddy pomimo ze wtierdzi ze dropek jest przesliczniasty...rzeczywiscie nie da sobie wejsc na glowe....

Alez Tanitka- ja wiem ze u ciebie by mial jak w raju....Tylko czy Lusia ze stefka z psem sasiadow tez?....Przy dropsiowym rzadzeniu?

a co do Stepowania...no coz...bedzie mial chlopak szanse z moja mama:oops: Bo ze na mame moge w tym zakresie liczyc jak na Zawiszy...to juz wiem, ech.

W kazdym razie niunio jest cud miod malina- i nie ma jak wziac ''staruszka'' z Tarnowa:diabloti: ...:loveu: :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:loveu: wiecie...On mi tak Gryska przypomina z tymi swoimi umiejetnosciami, i tym ze troszeczke pieseczkom chcial wlupic...Ze ja juz jestem w nim zakochana po uszy...
Bo Grysiek to juz moja mania...i wogole.az sie wstyd przyznawac...

No i tym dawaniem znaku sygnalu ze chce na spacerek...i cisza oczekiwania....:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ile nocy gryfek siedzial nade mna i cichutenkie pojedyncze piiii...bylo...po czym czekanie cierpliwe...:razz: az sie zloscilam ze mnie mocneij nie budzi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katcherine']
W kazdym razie niunio jest cud miod malina- i nie ma jak wziac ''staruszka'' z Tarnowa:diabloti: ...:loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/quote]
Mogę Ci znaleźć następnego :evil_lol: Mamy np. ślicznego rottka :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Agnieszko co do rottka przykro mi-ale rottki, dobermany, amstaffy, pittbulle, cane corso..to sa psy do ktorych sie jakos nie umiem przekonac. Krzywdy nie zrobie, szkoda mi ich- ale...no wlasnie nie umiem sie przelamac...ale za to ciocia doddy uwielbia takie psy;););)
i ksera i agnieszkaP z krakowa:):):):)

Link to comment
Share on other sites

Tanitka- a moze by tak zalozyc stronke wyzelkow z odzysku...i opisac te ktore juz dostaly domki i te terazniejsze ktore szukaja? co ty na to?
z tych co maja domki to: Luca, Sancho, Berta, Zefirek, Caro, Wyzelek od asiaf1, wyzelek starszy z mielca, rufus, amstel, szczeniak ze schroniska szorstki,........

Link to comment
Share on other sites

prosze bardzo- stronka posiwecona wyzlom w potrzebie i juz w nowym domku- bazowalabym na wyzlach z dogomanii ale nie tylko.odnosniki do historii kazdego na dogo.Plus zdjecia na stronce psiaka w potrzebie a w historiach z happy endem- relacje z nowych domkow z wynikami adopcji...Tanitka tu licze na opowiesci o luce:)


odnosniki do podobnych stron w innych rajach (jak narazie mam jedna w GB trudniaca sie ratowaniem WNK, i druga -weimarow.)

To mialaby byc stronka gdzie tylko i wylacznie posiwecone jest wyadoptowywaniu wyzelkow w potrzebie.
Na wyzlach .pl ciut ....zbyt zdominowane hodowla jak dla mnie...chyba ze wyzel by sie zgodzil na wspolprace...choc watpie- oni tylko rodowodowe referuja....

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]prosze bardzo- stronka posiwecona wyzlom w potrzebie i juz w nowym domku- bazowalabym na wyzlach z dogomanii ale nie tylko.odnosniki do historii kazdego na dogo.Plus zdjecia na stronce psiaka w potrzebie a w historiach z happy endem- relacje z nowych domkow z wynikami adopcji...Tanitka tu licze na opowiesci o luce:smile:


odnosniki do podobnych stron w innych rajach (jak narazie mam jedna w GB trudniaca sie ratowaniem WNK, i druga -weimarow.)

To mialaby byc stronka gdzie tylko i wylacznie posiwecone jest wyadoptowywaniu wyzelkow w potrzebie.
Na wyzlach .pl ciut ....zbyt zdominowane hodowla jak dla mnie...chyba ze wyzel by sie zgodzil na wspolprace...choc watpie- oni tylko rodowodowe referuja....
[/QUOTE]

[B]Katcherine[/B] już nadaję temat, ale mi pomożesz??:razz:

Link to comment
Share on other sites

wiem tylko ze ok- bo rudasek sie bardzo zle czuje i doddy sie nim opiekuje...to jeden z hotelowych bezdomniaczkow...W kazdym razie mozliwe ze jutro bedzie miala internet, to nadrobimy fotkowe zaleglosci

w kazdym razie ciotka narobila fotek i na tychze fotkach dokonuje porownan dokonan Dropka pod wzgledem...tucznosci:loveu: . Chlopak coraz lepiej sie spisuje pod wzgledem odzywienia...podobno rabie jak rakieta:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Gryska kluseczki nie przebije!!!! Grysiek kluseczka byl 6 miesiecy sam na sam z dziadkami...doddy mi przeslala zdjecia na pocieszenie...:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
i teraz nie wiem...chciala mnie zmotywowac do ratowania Gryska kluseczki:diabloti: czy wrecz przeciwnie- zniechecic do ratowania....:cool1:
Grysiek Kluseczka ledwo ledwo zmiescil sie w kadr...ech

Wiec Dropek Kosteczka ma przed soba swietlana pelnomiskowo-smakolykowa najblizsza przyszlosc...Dziadki sie nie omieszkaja odstresowac i dopiescic nowe wnuczatko:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
bo skoro Gryska na DIECIE tak upasli....:-o :-o :-o

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...