Jump to content
Dogomania

Ballada, Albi i Killuś - niufy i york zapraszają...


AlKil

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='malawaszka']hahahaha on Alberta też tak liże??? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]

Taaak!!! Chodził za nimi przez godzinę i lizał. Widocznie uznał, że mam brudne psy...:diabloti: Fakt, po myciu Albert żadnej meli juz nie miał...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziasto4'][URL]http://images34.fotosik.pl/235/e76dea588b13583c.jpg[/URL]
Mamy taką samą piłkę, mamy taką samą...


Do twarzy Ci w tej fryzurce dla leniwych :lol: ;)

O la la, ale się synek doprawił...[/quote]

Biedronka ach biedronka!~ Cała Polska kupuje w biedronce!!!

[quote name='evaxon']berek robaczki:multi::multi::multi:


[URL]http://images32.fotosik.pl/235/89de3476dabde427.jpg[/URL]
idziemy gęsiego:evil_lol:[/quote]

Bereczek! A cóż Ty tak po nocy???

[quote name='Vectra']A że zapytam
Kogo wy się pytali o to pozwolenie na budowę , że aż rok to trwało ????? :evil_lol:[/quote]

A bo jakis idiota nam nagadał, że najpierw trzeba w gminie, a potem w powiecie.. I pewnie ci urzędnicy pierwszy raz sie spotkali z taką prośbą o pozwolenie na budowę, że musieli się mocno namysleć i ciągle kazali nowe papierki donosić...

[quote name='Alicja']:shake:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:shake::shake:biedne chore psy :diabloti:...a Paryskowi aż język zesztywniał :evil_lol::evil_lol:
[URL]http://images32.fotosik.pl/235/c9fafeb15ee98815.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote]


Biedne, biedne, sama im współczuwam...
Zesztywniał ze starości...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']hahahahaah :evil_lol: :evil_lol: ot polska nasza cała i urzędy

no to kochana jeszcze musisz mieć duuuuużo cierpliwości , będziesz czekać na inne media :diabloti:
Przygoda z gazem też będzie ciekawa :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]

Teraz Cię zastrzelę!!! Prąd już mam!!! Trwało to tylko 5 miesięcy!
Kopię sobie studnię, robię oczyszczalnie, a gaz będzie z butli...:lol: Normalnie już nic nie będę kciała od urzędów, poza odbiorem budynku. Ale to za jakieś sto lat...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']hahahahaah :evil_lol: :evil_lol: ot polska nasza cała i urzędy

no to kochana jeszcze musisz mieć duuuuużo cierpliwości , będziesz czekać na inne media :diabloti:
Przygoda z gazem też będzie ciekawa :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]

hahaha noo my już prąd mamy, wodę mamy, telefon mamy - ba! nawet DAŁO się neostrade założyć, a na początku było, że się NIE DA :diabloti: ale gazu nadal niet :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']hahaha noo my już prąd mamy, wodę mamy, telefon mamy - ba! nawet DAŁO się neostrade założyć, a na początku było, że się NIE DA :diabloti: ale gazu nadal niet :shake:[/quote]

A wydawało mi się, że któryś pies Ci produkuje gaz w nadmiarze...:evil_lol:

[quote name='Vectra']Ja na gaz czekałam niecałe 3 miesiace ... prąd był i woda też ... ale ma się w starostwie znajomości ;) bez tego do dziś bym czekała :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Odbiór budynku to tam pikuś ;)[/quote]

JA MIAŁAM WSZYSTKO PO ZNAJOMOŚCI!!! Oprócz prądu...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Bez znajomości , to ogólnie w tych urzędach nie chcą współpracować

piękne to jest :
Idzie szary człowiek mówi że ma marzenie miec dom z prądem , gazem , wodą ...
i się patrzą na człowieka jak na debila

Idzie się z tym samym marzeniem z tym , że się mówi .... ja od pani Zosi ... i od razu biegają , pomagają :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ba nawet potrafią zadzwonić że już gotowe !!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Bez znajomości , to ogólnie w tych urzędach nie chcą współpracować

piękne to jest :
Idzie szary człowiek mówi że ma marzenie miec dom z prądem , gazem , wodą ...
i się patrzą na człowieka jak na debila

Idzie się z tym samym marzeniem z tym , że się mówi .... ja od pani Zosi ... i od razu biegają , pomagają :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ba nawet potrafią zadzwonić że już gotowe !!!![/quote]

właśnie do mnie sami zadzwonili, że już gotowe, podstemplowane, prawomocne...
A kolega zakupił działeczkę 2 km dalej i usłyszał, że potrwa to tylko 4 lata...:p Pytanie zadał bez znajomości....:p

Link to comment
Share on other sites

4 Lata ????

dobrze , że ten czas tak szybko leci :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:


ale ja bym ten urząd roskawałkowała , jak by mi tak wyskoczyli z tymi latami :mad: :evilbat:

PS łapówek nie dałam :grins: :grins: moja koleżanka pracuje w starostwie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']łomatko a my mamy wsio bez znajomości :grins: i bez łapówek :grins: mamy szczęście :p[/quote]

Łapówki??? No nie wiem jak Ci to słowo przeszło przez usta! ja w ogóle nie znam jego znaczenia...:angryy: W mojej gminie też nie znają.:mad::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']4 Lata ????

dobrze , że ten czas tak szybko leci :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:


ale ja bym ten urząd roskawałkowała , jak by mi tak wyskoczyli z tymi latami :mad: :evilbat:

PS łapówek nie dałam :grins: :grins: moja koleżanka pracuje w starostwie :evil_lol:[/quote]

A co nie podobają Ci sie cztery lata???
A kto tu mówi o łapówkach...

chyba pójdę już spać. Muszę się jutro pakować. No wiecie, te kapelusze, boa, suknie wieczorowe, szpilki, wszystko różowe, bo Pysia kocha ten kolor. Jeszcze muszę psy na różowo farbnąć. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Ja na gaz czekałam niecałe 3 miesiace ... prąd był i woda też ... ale ma się w starostwie znajomości ;) bez tego do dziś bym czekała :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Odbiór budynku to tam pikuś ;)[/quote]

[quote name='Vectra']Ja na gaz czekałam niecałe 3 miesiace ... prąd był i woda też ... ale ma się w starostwie znajomości ;) bez tego do dziś bym czekała :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Odbiór budynku to tam pikuś ;)[/quote]


tak,tak...widzimy ze masz znajomosci..nie musisz sie powtarzac:diabloti:

Czesc podrozniczko:multi:

Link to comment
Share on other sites

Kiełbacha pokupowana, chleb, masło, wędliny, pomidorki, ogóreczki ketchapy, musztardy, soki, kilka piw - kupione :multi: Wielki gar bigosu nagotowany :multi: Ciasta się pieką :) Sałatki wieczorem będą robione ;) A teraz pędzę posprzatać, bo znowu brudno.... Łazienki trza pomyć znowu :roll: No i Karola do koszenia trawy zapędzę ... Albo nie zapędzę ;) Ballada rozdepta :diabloti:
No to czekamy :multi::loveu:
Czy ja mam brykiet do grila? :cool3::roll: Lecę sprawdzić....
Zapomniałam kupić sobie dezodorant :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']tak tak idź spać , idź :diabloti: róż sobie daruj , na miejscu Pysia ci coś obcyka :evil_lol:[/quote]

Poszłam i jakoś dziwnie ciężko mi się dziś o 6.30 wstawało.. Zupełnie nie wiem czemu.

[quote name='agbar']tak,tak...widzimy ze masz znajomosci..nie musisz sie powtarzac:diabloti:

Czesc podrozniczko:multi:[/quote]

cześć! Ciotunia Vectrunia ma wszędzie znajomości!:diabloti:
Muszę się spakować. Może przy okazji spakuję też plecaczek Johnemu, niech idzie do Ciebie, co se będzie tak sam tu siedział...

[quote name='Pysia']Kiełbacha pokupowana, chleb, masło, wędliny, pomidorki, ogóreczki ketchapy, musztardy, soki, kilka piw - kupione :multi: Wielki gar bigosu nagotowany :multi: Ciasta się pieką :) Sałatki wieczorem będą robione ;) A teraz pędzę posprzatać, bo znowu brudno.... Łazienki trza pomyć znowu :roll: No i Karola do koszenia trawy zapędzę ... Albo nie zapędzę ;) Ballada rozdepta :diabloti:
No to czekamy :multi::loveu:
Czy ja mam brykiet do grila? :cool3::roll: Lecę sprawdzić....
Zapomniałam kupić sobie dezodorant :placz:[/quote]

Rany boskie!!!!!!!!! Czyś Ty oszalała? Kto to wszystko zje? Nie sprzątaj już, wystarczy. Przez Ciebie Jarek chce umyć samochód.:evil_lol:
Ballada może Ci w ogóle zrekultywować ogródek po całości...
Ja też mam brykiet.
Bosze, czy ja mam dezodorant???
Acha, Michał już się spakował.
ja jeszcze nie.

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz:Ewo czy ty już jesteś wyjechana ....bo jakoś cicho :hmmmm: aaaaa tipsy robisz brokatem :diabloti:

no to doberek i szczęsliwej podróży :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

Witaj Alu! jestem jeszcze, wyjeżdżamy jutro o świcie:loveu:! Tipsy już mam dawno, ale wieczorem je poprawiam. Muszę zrobić sobie różowe, brokat na 100%. Specjalnie dla Pysi!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz:.....co tych facetów tak na mycie aut wzięło :crazyeye::crazyeye::crazyeye:pogło ich czy coś :cool1:.....no ja rozumię zew piątek jedziemy do Magdy :pale żeby zaraz też auto odkurzać i myć :roll:....pierdziele nie myje okien w domu ...jak spadnie deszcz ...bedzie na niego :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz:.....co tych facetów tak na mycie aut wzięło :crazyeye::crazyeye::crazyeye:pogło ich czy coś :cool1:.....no ja rozumię zew piątek jedziemy do Magdy :pale żeby zaraz też auto odkurzać i myć :roll:....pierdziele nie myje okien w domu ...jak spadnie deszcz ...bedzie na niego :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

Mój to się boi Tej najlepiej sprzątającej :evil_lol: A czego Twój??? ;)
Nie myj!!! Ja kcę mieć dobrą pogodę...:placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...