Jump to content
Dogomania

Przytulisko dla zwierząt w Głownie.


nika28

Recommended Posts

[quote name='hop!']Mogłaś zrobić wyróżnioną "zbiorówkę" - wyszłoby dużo taniej.[/QUOTE]

Kilka razy już robiłam taką zbiorówkę, którą sponsorowała ick, ale niestety bez żadnego odzewu :( Więc teraz zaryzykowałam i zrobiłam tak, może coś z tego będzie...

Ale teraz i tak chyba najbardziej opłaca się wrzucać psiaki na tablice.pl, stamtąd jest chyba największy odzew.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='nika28']Kilka razy już robiłam taką zbiorówkę, którą sponsorowała ick, ale niestety bez żadnego odzewu :( Więc teraz zaryzykowałam i zrobiłam tak, może coś z tego będzie...

Ale teraz i tak chyba najbardziej opłaca się wrzucać psiaki na tablice.pl, stamtąd jest chyba największy odzew.[/QUOTE]

Z tablicy miałam tylko dwie wiadomości od debili. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hop!']Z tablicy miałam tylko dwie wiadomości od debili. ;)[/QUOTE]

Różnie to bywa ;) Z moich ogłoszeń na tablicy domek znalazła Tina, Frolik znalazł DT w którym został na stałe :loveu:, Róża, a teraz Sara będzie jechała do domku :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nika28']Różnie to bywa ;) Z moich ogłoszeń na tablicy domek znalazła Tina, Frolik znalazł DT w którym został na stałe :loveu:, Róża, a teraz Sara będzie jechała do domku :)[/QUOTE]

Może dlatego, że robisz po kilka ogłoszeń na różne województwa, a może po prostu masz szczęście. ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]Jest 6 nowych kotów[/B] :(

Piękny srebrny kocurek i biało-bura kotka, ok. 4 miesięczna. Przyniosła je do przytuliska jakaś starsza Pani.

A dzisiaj 6 kotów ktoś podrzucił w lesie koło przytuliska, i kocicę w pudle :angryy: :placz:

Dwa zostały uśpione, były w fatalnym stanie, nie miały oczu, za to jedną wielką ropę... :-( 4 zostały, ale są w bardzo złym stanie i nie wiadomo czy przeżyją...

[B][SIZE="4"]DT szukamy................[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

No a teraz lepsze wiadomości :)

W piętek (chyba) jedzie do nowego domku do Poznania Sara i Łapka do DT (też do Poznania) :multi:
W sobotę przyjeżdża Pan z żoną do przytuliska po..... Kamę :crazyeye: :multi:

Proszę o moooooocne kciuki żeby wszystko się udało :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nika28']Państwo od Wasyla mają teraz gości z Anglii, i wizyta będzie dopiero na początku następnego miesiąca...

A z Państwem od Czarnej (Dumki) nie miałam kontaktu, chyba Ty z nimi pisałaś ?[/QUOTE]
No właśnie nie dostałam żadnej odpowiedzi, myślałam, że Pani może skontaktowała się już z Tobą :( Napisałam, jaką decyzję podjęła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinia098']No właśnie nie dostałam żadnej odpowiedzi, myślałam, że Pani może skontaktowała się już z Tobą :( Napisałam, jaką decyzję podjęła.[/QUOTE]

Szkoda :( Dumka bardzo potrzebuje domu... Jest taka fajna, sympatyczna, a nikt jej nie chce :(

Link to comment
Share on other sites

[B]Kamusia juz w domku[/B] :multi: :multi: :multi:

[IMG]http://img230.imageshack.us/img230/6463/abc066.jpg[/IMG]

Państwo mieli problem z dojazdem do przytuliska, ale jakoś sie udało :)
Pan przed chwilą dzwonił, Kama zwiedziła całe mieszkanie, bardzo spodobał jej się balkon, ma swoje posłanie które równiez juz przetestowała :). Ma koleżankę, 18-letnią staruszke wziętą też ze schroniska, i dziewczyny dobrze sie dogadały.
Jak trochę się zaaklimatyzuje, to Panstwo zapraszali mnie w odwiedziny :)

Strasznie cieszę się z tej adopcji, bo Kama była jedną z moich ulubienic, a mimo wielu ogłoszeń nie było nią żadnego zainteresowania... A teraz ma taki fajny domek :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinia098']Świetne wieści :loveu::loveu: A Sara w jakim domku zamieszkała ? :)
Nika, ile karmy doszło i od kogo ?[/QUOTE]

W fajnym domku pod Poznaniem :) Ludzie wypatrzyli jej ogłoszenie na tablicy.pl

Kinia, niestety nie wiem, bo nie byłam w ten weekend w przytulisku :( Ale w ten będę na pewno, postaram się sprawdzić i napisać.

EDIT : Mamy 2 nowe psy, cudną ok. 3 miesięczną suczkę w której jestem zakochana :loveu:, i dużego czarno-brązowego psa. Jutro wstawię zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...