Jump to content
Dogomania

Nitra-CACIB, 3-4.06.2006


Alojzyna

Recommended Posts

[quote name='Juta']Poza tym na wystawie zawsze płaci się raczej tyle samo za kazdego psa, już bez upustów. Czyli za kazdego po 50 w tym przypadku.[/quote]Na wystawie za pierwszego psa 50, za drugiego 45. Tak napisane jest w ich materiałach informacyjnych.


[quote name='puli']W ub.roku za klubową chcieli w koronach,w Nitrze miałam euro i też chcieli korony,a w listopadzie wzięli euro,ale zapytali czym płacę.[/quote] Obojętne w jakiej walucie, ale płacisz równowartość ceny tej podanej w euro - na dziś 45 euro.
A gdybyś była członkiem SKJ płaciłabyś też obojętnie w jakiej walucie, ale równowartość ceny podanej w koronach - na dziś 800 koron.
[SIZE=1][SIZE=2]A 45 euro to jak nic wyjdzie ponad 1500 koron - czyż nie?[/SIZE] [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 213
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam wszystkich i dziękuję ślicznie za odpowiedzi - to było to czego mi potrzeba - już wiem - nalepiej -aby nie miec problemów że mam euro przy sobie a oni chcą korony - zaplacić na poczcie.
Jak do 1000 zł jest 13 zł opłaty to nawet przy jednym psie się opłaca.

Więc rozumiem że gdy dziś opłacam - płace za jedną sztukę 45 Euro w przeliczniku - a reszta to taka jak u nas czyli po przyjeżdzie: sekretariat, kolejka, numerek i na ring - tak?

Alojzyno - tylko w wersji niemieckiej na ich stronie jest podane ile placimy w Euro - pewnie Ci umknęlo.

Mama nadzieję że jakoś damy sobie radę i przebrniemy ten "pierwszy raz".

Pozdrawiam
Hawan

Link to comment
Share on other sites

hawan na slowacji jest przewaznie tak ze jesli masz juz wystawe oplacona wczesniej to numerek odbierasz juz na konkretnym ringu, chyba tylko w Banskiej spotkalam sie z tym ze numerki odbieralo sie w sekretariacie i byly 2 kolejki - dla oplaconych i nieoplaconych

na jesiennej Nitrze zaraz przy wejsciu na tereny wystawowe byla wielka mapa z rozkladem ringow po halach i umiejscowieniem sekretariatu wiec nie bylo problemu z szukaniem :)

Link to comment
Share on other sites

Elitesse - dzieki za informacje - czyli płace teraz, a na miejscu walę jak w dymna ring i tam mam domagać się numerku.
Aha czyli gdy na potwierdzeniu przyjęcia bedzie napisane ze zaplacono to idę na ring a gdyby kasy nie widzieli to wtedy do sekretariatu i się tlumaczymy, tak?

Link to comment
Share on other sites

Alojzyno - tylko w wersji niemieckiej na ich stronie jest podane ile placimy w Euro - pewnie Ci umknęlo.

Mama nadzieję że jakoś damy sobie radę i przebrniemy ten "pierwszy raz".

Pozdrawiam
Hawan[/quote]

Na stronie wystawy w [B]trzech [/B]wersjach językowych są podane ceny dla obcokrajowców
ang:- [URL="http://www.nitradogs.sk/anglicky/indeks.html"]http://www.nitradogs.sk/anglicky/indeks.html[/URL]
niem:- [URL="http://www.nitradogs.sk/nemecky/indeks.html"]http://www.nitradogs.sk/nemecky/indeks.html[/URL]
węg:- [URL="http://www.nitradods.sk/madarsky/indeks.html"]http://www.nitradods.sk/madarsky/indeks.html[/URL]

wystarczy kliknąć w informacje

Link to comment
Share on other sites

Elitesse - jesteś niezastąpiona :lol: :lol: :lol: :multi:

Dziękuję jeszcze raz za wyczerpujące informacje - myślę że innym też się przydały tylko wstydzili się przyznać:oops: :lol:

teraz już bardzo spokojnie - mamy zaplacone i czekamy na potwierdzenie.


Aha Puli - no niestety, sprawdzalam jeszcze raz, ale tylko wersja niemiecka ma euro reszta chcial - niechcial otwiera mi się koronach.
Ale to nic - wiemy już że do 25.04 za I psa jest 45 Eur za drugiego 40, za szczeniaka, weterana 25 Eur , na wystawie wszytsko o 5 euro w górę.

Hawan

Link to comment
Share on other sites

Tak Carragan to dobry adres - ja na niego wysłałam zgloszenie i nawet potwierdzili zwrotnie.

Natomiast przepraszam że Was kłopotam ale poszlam w piatek na pocztę i mila Pani w okienku informujme mnie że wplacić mozna i owszem ale tylko przekazem na miejscu odbiera ktos kase fizycznie, a przelewem na konto poczta polska nie przyjmuje.
No to jak Wy placicie - przekazem? i co odbierają na miejscu? bo coś mi się niechce wierzyć? albo Panienka z okienka robila mnie w balona?

sorry ze tak magluję ale pierwszy raz to zawsze jakis problem:oops: :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HAWAN']Tak Carragan to dobry adres - ja na niego wysłałam zgloszenie i nawet potwierdzili zwrotnie.

Natomiast przepraszam że Was kłopotam ale poszlam w piatek na pocztę i mila Pani w okienku informujme mnie że wplacić mozna i owszem ale tylko przekazem na miejscu odbiera ktos kase fizycznie, a przelewem na konto poczta polska nie przyjmuje.
No to jak Wy placicie - przekazem? i co odbierają na miejscu? bo coś mi się niechce wierzyć? albo Panienka z okienka robila mnie w balona?

sorry ze tak magluję ale pierwszy raz to zawsze jakis problem:oops: :crazyeye:[/quote]

specjalnie sprawdzałam dzisiaj na stronie poczty polskiej, ze do 3 krajow mozna wysylac przekazy na konto bankowe i jeden z nich to wlasnie Slowacja..wiec chyba Pani z okienka byla niedoinformowana...
ale moze lepiej ja tez wysle na adres..skoro ktos tam odbiera:roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja wysłałam pieniądze przekazem pocztowym z wpisanym numerem konta a następnego dnia dostałem mail takiej treści:

[I]"Toto je spätná doručenka pre správu, ktorú ste odoslali na adresu
Bakoš Alexander, Ing. <[/I][EMAIL=" [email protected]"][COLOR=#0000ff][I][email protected][/I][/COLOR][/EMAIL][I]>.

Poznámka: Táto spätná doručenka je iba potvrdením, že správa bola
zobrazená na počítači príjemcu. Nie je žiadna záruka, že
obsah bol prečítaný a pochopený."[/I]

[I][B]Nie znam słowackiego, więc może ktoś mi przetłumaczy, czy to znaczy, że pieniądze doszły i psy zostały przyjete?[/B]


[/I]

Link to comment
Share on other sites

zgłoszenie na wystawę wysłałam mailem na adres poczty podanej na zgłoszeniu [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] a odpowiedź powyższej treści dostałam z innej poczty. Z tym, że w temacie było napisane : " [I]spätná doručenka (zobrazena) - wystawa"[/I]

A czy ktoś dostał jakieś potwierdzenie przy wysyłaniu zgłoszeń mailem?

Link to comment
Share on other sites

Witam gorąco, nie wiem jak u Was ale u mnie to już prawdziwe lato jest:multi:

Co do potwierdzenia emailem - ja - ze to moja pierwsza zagraniczna - ze stresu wyslalam emailem i pocztą polską, malo zrobilam blad w roku narodzin mojego "dziecka" i jeszcze wczoraj staralam się to skorygowac faxem - mam nadzieję, że uznają.
Ale potwierdzenie na emaila dostalam takie, że: owszem email do nich dotarl, ale czekają na pocztę a potwierdzenie to i owszem dostaniemy ale 10 dni przed wystawą bo wczesniej nie da rady.

A to co dostala Alojzyna - to jak na mój slabyslowacki wynika że Twój email zostal doręczony, ale nie ma żadnej gwarancji że odbiorca to przeczytał.

Tak więc po zasięgnięciu kilku porad - jeszcze raz dziękuję Elitesse za pomoc - i zmaltretowaniu kilku Pań w różnych placówkach pocztowych informuję- może innym się to przyda - że nareszcie na poczcie glównej w Katowicach Pani potwierdzila, że można wysyłac do Slowacji przekaz pocztowy na konto - koszt 13 zl, kurs pocztowy Euro na wczoraj 3,94.

Niestety, jeżeli Slowacy tak podchodzą do sparwy, że potwierdzą przyjęcie dopiero przed wystawą - to ja wolę jednak ten pierwszy raz zaplacic na wystawie - uwazam że tak bezpieczniej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...