Jump to content
Dogomania

Nitra-CACIB, 3-4.06.2006


Alojzyna

Recommended Posts

Mam problem.Wrocil mi mail ze zgloszeniem (po czterech dniach,sic !) i teraz nie bardzo potrafie do tej nieszczesnej Nitry zaklasyfikowac terminu zgloszen.Sa do 20-tego,czy byly do 15-tego ? :hmmmm: A jesli do 15-tego to jak miemam juz po ptokach ? :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 213
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='carragan']Dzieki Alojzyna :)

Kivik,wspolna podroz wciaz aktualna ? :cool1: Jesli tak to wysylam dzisiaj jeszcze raz zgloszenie.[/quote]

aktualna. dzisiaj wysyłam zgłoszenie i jutro lece placic na poczte. Prosze tylko tych co byli i wiedza, ile sie tam jedzie.
I najgorsze, bo wciaz nie wiem jak zglosic sie na klubowke jamnikow, ktora jest w Nitrze w niedziele:( A czas leci....

Link to comment
Share on other sites

witam wszystkich,

ja również odwazyłam wybrać się do Nitry ( debiut zagraniczny )
- pozdrawiam Jutę:cool1: ;) :lol:

tylko pytanie nurtuje mnie takie - czy lepiej zaplacic teraz czy moze na wystawie? jak odnoszą się Slowacy do tego że zglosiliśmy się 19.04 to na wystawie placimy 45 czy 50? a moze lepiej teraz na poczcie - tylko rozumiem że wplacać nalezy w Euro - no a jak to zalatwic na poczcie? moze juz ktoś mial ten probelm i pomoże.:lol: :oops:

z góry dziękuję

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kivik']aktualna. dzisiaj wysyłam zgłoszenie i jutro lece placic na poczte. Prosze tylko tych co byli i wiedza, ile sie tam jedzie.
I najgorsze, bo wciaz nie wiem jak zglosic sie na klubowke jamnikow, ktora jest w Nitrze w niedziele:( A czas leci....[/quote]

Ja skserowałam zgłoszenie,skreśliłam międzynarodową,wpisałam klubową+odp.datę i wysłałam priorytetem.Co prawda nie na tą wystawę,ale już kilka razy tak sobie radziłam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puli']Ja skserowałam zgłoszenie,skreśliłam międzynarodową,wpisałam klubową+odp.datę i wysłałam priorytetem.Co prawda nie na tą wystawę,ale już kilka razy tak sobie radziłam.[/quote]
hmmm, dzieki:lol: to jest jakis pomysl. oby zadzialalo...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HAWAN']witam wszystkich,

ja również odwazyłam wybrać się do Nitry ( debiut zagraniczny )
- pozdrawiam Jutę:cool1: ;) :lol:

tylko pytanie nurtuje mnie takie - czy lepiej zaplacic teraz czy moze na wystawie? jak odnoszą się Slowacy do tego że zglosiliśmy się 19.04 to na wystawie placimy 45 czy 50? a moze lepiej teraz na poczcie - tylko rozumiem że wplacać nalezy w Euro - no a jak to zalatwic na poczcie? moze juz ktoś mial ten probelm i pomoże.:lol: :oops:

z góry dziękuję[/quote]
przylaczam sie do pytania, co do placenia na poczcie. po sprawdzeniu wczoraj cennika poczty wyszlo mi, ze jak najbardziej sie oplaca zaplacic przekazem pocztowym. Tylko faktycznie nie zastanowilam sie, jak przeliczyc te pieniadze. Wplaca sie chyba zlotowki, oni juz chyba sobie sami przelicza. Rozumiem, ze mam przeliczyc 45€, tylko po jakim kursie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kivik']przylaczam sie do pytania, co do placenia na poczcie. po sprawdzeniu wczoraj cennika poczty wyszlo mi, ze jak najbardziej sie oplaca zaplacic przekazem pocztowym. Tylko faktycznie nie zastanowilam sie, jak przeliczyc te pieniadze. Wplaca sie chyba zlotowki, oni juz chyba sobie sami przelicza. Rozumiem, ze mam przeliczyc 45€, tylko po jakim kursie?[/quote]

ja oplacalam wystawy Slowackie poczta i nie bylo problemow !
przelicza sie po kursie poczty - niestety jest on wyzszy niz w kantorach, wplaca sie oczywiscie zlotowki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puli']Poczta przeliczy.Ja w Nitrze miałam euro i korony.Raz chcieli korony.a w listopadzie wzięli 50 euro. 50 na wyst.-45 pocztą =5euro To 20 zł różnicy i mówisz,że się opłaca iść na pocztę?To ile on chcą za przekaz?[/quote]

13 zl na przekaz do 1000 zl

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puli']Poczta przeliczy.Ja w Nitrze miałam euro i korony.Raz chcieli korony.a w listopadzie wzięli 50 euro. 50 na wyst.-45 pocztą =5euro To 20 zł różnicy i mówisz,że się opłaca iść na pocztę?To ile on chcą za przekaz?[/quote]
biore dwa psy, a za przekaz to jakies kilkanascie zl. mozna przeliczyc na stronie poczty polskiej. Na poczte nie mam daleko, wiec mysle ze warto.

Link to comment
Share on other sites

Co do noclegów,to uwaga - wyst. odbywa się na terenie Agrokompleksu,gdzie jest hotel,do którego-o logiko-nie przyjmują psów!
Można nocować w hot.Olimpia,niedaleko wystawy,ok.80 zł pokój 2-os.Ceny są różne,ja chciałam pokój bez tv,ale już nie było.Za psy doliczają po 200 koron.Jak zajedziecie wcześniej,to w centrum,w inf.turyst.może powiedzą gdzie jest coś tańszego.Nitra jest brzydka,ale jest malutkie stare miasto i zamek w lesoparku.Można wjechać autem na górę,ale spacer też miły.

Link to comment
Share on other sites

Ja płacę na wystawie,na SK sprawnie zawsze to idzie.Tak samo załatwiłam w Nitrze ch.SK mojego psa.Nigdy nie spałam, mamy dość blisko.Ale nie wiecie czy koło wystawy jest jakiś parking na przyczepy campingowe? Jakieś opłaty związku z przyczepą, czy ktoś się orientuje?
W piątek przed Nitrą jest wystawa w Senec? - krajówka?

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie odnosnie płatności - na zgłoszeniu (obojętnie w jakim języku) umieszczonym na ich stronie internetowej [URL="http://www.nitradogs.sk"]www.nitradogs.sk[/URL] opłaty są podawane w koronach. Natomiast niektórzy z Was piszą, że płacą w euro.
Skąd taka informacja? Jutro wybieram się na pocztę i nie wiem ile i w jakiej walucie mam zapłacić. Może ktoś mi to wyjaśni?

Link to comment
Share on other sites

To jest dokładnie tak samo jak na naszych wystawach dla nas - my płacimy we wlasnej walucie a obcokrajowcy w euro. Pierwszy raz sie spotykam zeby chcieli w ich walucie:-o . I jak ja nie tak dawno chcialam zaplacic na poczcie przekaz to mi powiedziano, ze nie ma ze slowacja umowy podpisanej i nie mozna:shake: . Mozna tylko w liscie wartosciowym. i ja zawsze place w banku przez to....:placz:

Link to comment
Share on other sites

Tak, ale w informatorach na naszych wystawach jest zawsze napisane ile mamy płacić my a ile obcokrajowcy.
A skąd ja mam wiedzieć ile np. euro mam zapłacić? - może jestem ślepa, ale nigdzie tego nie widzę (mam zamiar zapłacić kartą kredytową VISA przez zlecenie telefoniczne, więc wolałabym w koronach)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alojzyna']Mam pytanie odnosnie płatności - na zgłoszeniu (obojętnie w jakim języku) umieszczonym na ich stronie internetowej [URL="http://www.nitradogs.sk"]www.nitradogs.sk[/URL] opłaty są podawane w koronach. Natomiast niektórzy z Was piszą, że płacą w euro.
Skąd taka informacja? Jutro wybieram się na pocztę i nie wiem ile i w jakiej walucie mam zapłacić. Może ktoś mi to wyjaśni?[/quote]

Pierwszy pies 45 Euro, drugi 40 Euro (to ceny na drugi termin do 25/04).
Na wystawie zapłacisz odpowiednio 50 i 45 Euro. I warto się nad tym zastanowić zastanowić ze względu na koszty bankowe.

Pozdrawiam :lol: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alojzyna']Tak, ale w informatorach na naszych wystawach jest zawsze napisane ile mamy płacić my a ile obcokrajowcy.
A skąd ja mam wiedzieć ile np. euro mam zapłacić? - może jestem ślepa, ale nigdzie tego nie widzę (mam zamiar zapłacić kartą kredytową VISA przez zlecenie telefoniczne, więc wolałabym w koronach)[/quote]

W koronach nie możesz, tylko w Euro. W koronach to jakbyś była członkiem SKJ.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alojzyna']Tak, ale w informatorach na naszych wystawach jest zawsze napisane ile mamy płacić my a ile obcokrajowcy.
A skąd ja mam wiedzieć ile np. euro mam zapłacić? - może jestem ślepa, ale nigdzie tego nie widzę (mam zamiar zapłacić kartą kredytową VISA przez zlecenie telefoniczne, więc wolałabym w koronach)[/quote]

Na stronie wystawy jest napisane w trzech językach ile płacą obcokrajowcy.Ceny w koronach są wyłącznie w słowackiej wersji językowej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sortis']W koronach nie możesz, tylko w Euro. W koronach to jakbyś była członkiem SKJ.[/quote]

To nie do końca tak.W ub.roku za klubową chcieli w koronach,w Nitrze miałam euro i też chcieli korony,a w listopadzie wzięli euro,ale zapytali czym płacę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...