Jump to content
Dogomania

Nitra-CACIB, 3-4.06.2006


Alojzyna

Recommended Posts

  • Replies 213
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dostalam wlasnie info,ze nie mozna bylo dostarczyc maila ze zgloszeniem.
Myslicie,ze jesli wysle (mam nadzieje,ze dzisiaj wieczorem) faks, to mnie jeszcze przyjma ? :hmmmm:
BTW.Nie bardzo potrafie sie na tamtej stronie zorientowac,tak wiec wychodzac na calkowita ignorantke zapytuje czy to pod ten numer wysylac ? 037/ 73363 68

Dopisek.
No coz,z racji faktu ze i tak poki co nie mam dostepu do faksu to wysylam jeszcze raz zgloszenie droga mailowa,bo co mi szkodzi.

Link to comment
Share on other sites

Szczerze mowiac jestem w kropce z ta nieszczesna Nitra :-( Maile mi wracaja (juz czery razy pod rzad od razu po wyslaniu mi wyskoczylo,ze byly trudnosci z dostarczeniem maili i te zostaly odrzucone [czyzby zatkana skrzynka ?]),a pani wysylajaca faks najpierw sie wyklocala,ze nie istnieje taki numer jak jak podany,ale po polgodzinnie zmagan w koncu wysylala wszystko...Sek w tym,ze nawet nie wiem czy dobra strona :shake:
Czy myslicie,ze sa szanse na odpowiedz,jesli grzeczni i bardzo unizonym tonem wysle maila do Nitry z zapytaniem czy dostarlo zgloszenie... ? :roll:

Link to comment
Share on other sites

No to ja wczoraj poprosiłam ich o wycofanie zgłoszenia zarówno do Nitry jak i do Senecu.jeszcze nie odpisali, a mnie raczej szybko odpisują , zobaczymy.Puli dzięki, ja mam w domku ch.SK, chciałam skończyć ch.vet.SK , ale siły wyższe, nie mogę jechać.Jak zgodzą się wycofać zgłoszenie to przynajmniej zaoszczędzę na zapłacie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='warg2003warg']No to ja wczoraj poprosiłam ich o wycofanie zgłoszenia zarówno do Nitry jak i do Senecu.jeszcze nie odpisali, a mnie raczej szybko odpisują , zobaczymy.Puli dzięki, ja mam w domku ch.SK, chciałam skończyć ch.vet.SK , ale siły wyższe, nie mogę jechać.Jak zgodzą się wycofać zgłoszenie to przynajmniej zaoszczędzę na zapłacie.[/quote]

Dopóki katalog nie pójdzie do druku,powinni wycofać.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Za namowa Puli probowalam sie dodzwonic i nic.Probowalam rowniez sil w wysylce maili,ale conajmniej po raz pietnasty dostaje takowego maila zwrotnego

[QUOTE]Wiadomość z serwera pocztowego o2.pl

Z przykrością informujemy, że nie powiodło się dostarczenie wiadomości pod adres [email][email protected][/email]

odpowiedź serwera docelowego:
host mta-in.t-com.sk[213.81.152.19] said: 550 5.7.1 Spam Received See: [url]http://www.sorbs.net/lookup.shtml?193.17.41.11:[/url] [email][email protected][/email] (in reply to RCPT TO command)
[/QUOTE]

Czy Wy takze macie taki problem czy tylko mnie taki "zaszczyt kopnal" ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carragan']Za namowa Puli probowalam sie dodzwonic i nic.Probowalam rowniez sil w wysylce maili,ale conajmniej po raz pietnasty dostaje takowego maila zwrotnego

Czy Wy takze macie taki problem czy tylko mnie taki "zaszczyt kopnal" ?[/quote]

Oj, masz pecha. Jeśli chcesz, to przyslij mi mailem to ci chcesz wysłać i ja spróbuję ci przesłać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alojzyna']Oj, masz pecha. Jeśli chcesz, to przyslij mi mailem to ci chcesz wysłać i ja spróbuję ci przesłać.[/quote]

Wczoraj wysłalam zapytanie za CArragan i już mam odpowiedź:)
Są na liście:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HAWAN']A możecie sprawdzić i moje zgloszenie - tez mam problem z emailem.
Please - wysle na dane na priv - Kivik - mogę się do Ciebie uśmiechnąć:razz: .[/QUOTE]
Uśmiech przyjęty:) Jak się coś dowiem, dam Ci znać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kivik']Wczoraj wysłalam zapytanie za CArragan i już mam odpowiedź:)
Są na liście:evil_lol:[/QUOTE]

Jeszcze raz bardzo Ci dziekuje :) Moze przynajmniej tym razem chociaz dotre na miejsce,bo podsumowanie moich dojazdow na zagraniczne wystawy (trzy razy wyslane zgloszenie i trzy razy klapa) z deczka mnie przygnebilo :evil_lol:


Alojzyna,bardzo dziekuje za chec pomocy :)

Puli,z ciezkim sercem jakos ten brak sympatii z ich strony wytrzymam :diabloti: ;)

Hawan,witam w gronie "spamerow" :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Puli,z ciezkim sercem jakos ten brak sympatii z ich strony wytrzymam :diabloti: ;)



Nie przejmuj się tak bardzo! Mnie też nie lubią bo im wiszę 50 euro:bigcry:
W ubiegłym roku wysłałam zgłoszenie i nie dojechałam.Pewnie mnie dopadną jak się zjawię na słowackiej wystawie..

:grab:

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Kivik - sloneczko ty moje drogie- nie przejmuj się w poniedzialek też może być byle by dali znać - DZIEKI za pomoc i przepraszam za klopoty

carragan - no cóż czasami problemy też jednoczą - no nie;)

pozdrawaim i zmykam - jutro mamy przed sobą [B]Bytom[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HAWAN']Witam,

Kivik - sloneczko ty moje drogie- nie przejmuj się w poniedzialek też może być byle by dali znać - DZIEKI za pomoc i przepraszam za klopoty

carragan - no cóż czasami problemy też jednoczą - no nie;)

pozdrawaim i zmykam - jutro mamy przed sobą [B]Bytom[/B][/quote]
Hawanku, oby odpowiedzieli w poniedzialek..i to ZADEN kłopot:)
my jutro też w Bytomiu będziemy:) hawańczyków pewnie jest malutko,wiec jakoś Cie znajdę:):evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alojzyna']Ile czasu zajmuje przejazd od granicy do Nitry? Nie planuję noclegu, tylko mam zamiar jechać w dzień wystawy i nie wiem, o której wyjechać.
Czy na Słowacji obowiązują winiety?[/quote]


Winiety obowiazuja,ale autostrady jest na tej trasie tylko 20 km i mozna sie przemknąć.No,chyba,że ktoś legalista...;)
Dokładnego czasu przejazdu ci nie podam,bo zawsze robiliśmy dużo przystanków.Jakieś 4 godz maksymalnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...