Jump to content
Dogomania

Nitra-CACIB, 3-4.06.2006


Alojzyna

Recommended Posts

[quote name='sirion'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]O ile wiem, te Oblastne nie dają nic. One są potrzebne Czechom do hodowlanek. CAC-e są tylko na międzynarodowych ich takich, przy których pisze Narodna (nasza krajówka).[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]


[B]To niezupełnie tak.Przy "Oblastnej Vystavie Psow Vsetkych Plemien",zawsze są wystawy klubowe,albo specjalne różnych ras,i tytuł CAC tam uzyskany liczy się jak najbardziej do Championatu Słowacji.[/B]
Np.Przy Zitnoostrawskiej Oblastnej Vystawie 29 07 jest Specjalna Wystawa cane corso,buldoga am.,leonbergera,owcz.węgierskich.Przysłali mi zaproszenie na którym jest przy tej informacji CAC dopisany recznie.
W ub roku na takiej wystawie dostaliśmy też CACa, a kosztowała ta przyjemność tylko ok.35 zł.Nie wiem jak w Kubinie,ale warto szukac takich klubowych imprez,bo można dostac CACa za niewielkie pieniądze.Trzeba szukać klubów ras i pytać telefonicznie,bo trudno sie doszukać informacji na str SKJ.Tam kluby ras moga działac niezaleznie od Zw.Kyn.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 213
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='puli'][B]To niezupełnie tak.Przy "Oblastnej Vystavie Psow Vsetkych Plemien",zawsze są wystawy klubowe,albo specjalne różnych ras,i tytuł CAC tam uzyskany liczy się jak najbardziej do Championatu Słowacji.[/B]
Np.Przy Zitnoostrawskiej Oblastnej Vystawie 29 07 jest Specjalna Wystawa cane corso,buldoga am.,leonbergera,owcz.węgierskich.Przysłali mi zaproszenie na którym jest przy tej informacji CAC dopisany recznie.
W ub roku na takiej wystawie dostaliśmy też CACa, a kosztowała ta przyjemność tylko ok.35 zł.Nie wiem jak w Kubinie,ale warto szukac takich klubowych imprez,bo można dostac CACa za niewielkie pieniądze.Trzeba szukać klubów ras i pytać telefonicznie,bo trudno sie doszukać informacji na str SKJ.Tam kluby ras moga działac niezaleznie od Zw.Kyn.[/quote]

Co do kosztów klubowej fo fakt. Znalazłam klubową odbywająca w Nitrze w trakcie międzynarodowej i płaciłam za 2 psy 750 koron.
Trzeba tylko zwrócic uwagę czy przyznają CAC, bo są też klubowe bez CACow, takie ich specjalne. Ja w sprawie klubówki pisałam do zarządu ich głównego SK i dostałam rozpiskę takich wystaw.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alojzyna'][B]parson russel terrier[/B]

PSY
klasa młodziezy
1. APACHE MALY SUR
2. BOB LOVELY BINISI3. EMIR LINGZ-ALM
3. SABAR Z KOSTELECKEHO RAKOSU
klasa posrednia
1. FRODO CERNY FAUN
klasa otwarta
1. FANFAN TULIPAN
klasa championów
1. BRADPITT OF LOVEALOCH

SUKI
klas młodziezy
1. OLIVIA HRAPLES
2. AMBRA PESULA
3. ARIA CLEA MALY SUR
klasa posrednia
1. DISCOVERY OF LOVEALOCH
klasa otwarta
1. DIOR LING-ALM
2. FANCY FEEBEE Z JERENE[/quote]


[B]ALOJZYNA - WIELKIE, WIELKIE - DZIĘKI:multi: [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puli'][B]Kivik-[/B]Na specjalnej na 99% CACe dają.My taki mamy.[/quote]
ja sugerowałam się informacjami o wystawach, które możńa znalezc na ww.zkwp.pl w dziale wystawy/czechy. Sa tam wymienione wystawy specjalne bez CAC.

Link to comment
Share on other sites

Ty piszesz o Czechach,a temat był o Słowacji;) .A w Czechach nie na wszystkich specjalnych daja CACe! Ale taki też mamy! Nawet mamy BOBa z takiej wystawy.Tylko w Czechach to troche drozej wychodzi -600 koron kosztowała specjalna w Pradze.

Czesi maja ta wystawowa rozpiske bardzo czytelną.Gorzej ze Słowakami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puli']Ty piszesz o Czechach,a temat był o Słowacji;) .A w Czechach nie na wszystkich specjalnych daja CACe! Ale taki też mamy! Nawet mamy BOBa z takiej wystawy.Tylko w Czechach to troche drozej wychodzi -600 koron kosztowała specjalna w Pradze.

Czesi maja ta wystawowa rozpiske bardzo czytelną.Gorzej ze Słowakami.[/quote]
ajjj..przepraszam..:( bo na tej rozpisce było i o CZechach i o Słowacji jednocześnie i chyba wyszła mi Czechosłowacja:)
Dziękuję za naprowadzenie na dobra drogę;);)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję wszystkim za informację - jak to dobrze czasami poruszyć temat - każdy coś wie, każdy coś dorzuci i znowu jesteśmy mądrzejsi :lol:

Znalazlam informację na temat Kosic - no i fakt po 1. daleko, po 2. drogo - nie jadę.
Nad Bratyslawą - pomyślę , Alojzyna ma rację zawsze to 2 x CACIB.

Link to comment
Share on other sites

Charcik włoski
[B]PSY[/B]
[B][I]klasa młodzieży[/I][/B]
BOSCO CANTANTE - SPKP
EROICO DE VALVERDE SANTO - SPKP
[B][I]klasa otwarta[/I][/B]
AMADEUS MOZART SKARAK - CMKU
[B][I]klasa championów[/I][/B]
AZNAVUR DEL MAESTRO SOALPELLINO - CMKU
[B]SUKI[/B]
[B][I]klasa młodzieży[/I][/B]
BENIAMINIA RABBED - SPKP
[B][I]klasa pośrednia[/I][/B]
A VINETU PROSTOR - SPKP
[B][I]klasa otwarta[/I][/B]
ATLANTA GEORGIA CANTANTE - SPKP
BERTOLINA SKARAK - CMKU
------------------------------------------------
To wszystko. Ocen nie znam, bo to nie moje grupa. Za ewentualne błędy w nazwach przepraszam - pisałam z katalogu a nie znam tych psów.:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kivik']Co do kosztów klubowej fo fakt. Znalazłam klubową odbywająca w Nitrze w trakcie międzynarodowej i płaciłam za 2 psy 750 koron.
Trzeba tylko zwrócic uwagę czy przyznają CAC, bo są też klubowe bez CACow, takie ich specjalne. Ja w sprawie klubówki pisałam do zarządu ich głównego SK i dostałam rozpiskę takich wystaw.[/quote]

W Słowacji jest kilka rodzajów wystaw. Nas interesuja tylko te pod patronatem SKJ lub SKPK, na których przyznaja CAC, CACIB lub KV.Reszta wystaw - w tym klubówki - to ich specjalistyczne wystawy, na których zbierają tzw. bonitacje potrzebne do uprawnień hodowlanych chyba

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Juta']Charcik włoski
[B]PSY[/B]
[B][I]klasa młodzieży[/I][/B]
BOSCO CANTANTE - SPKP
EROICO DE VALVERDE SANTO - SPKP
[B][I]klasa otwarta[/I][/B]
AMADEUS MOZART SKARAK - CMKU
[B][I]klasa championów[/I][/B]
AZNAVUR DEL MAESTRO SOALPELLINO - CMKU
[B]SUKI[/B]
[B][I]klasa młodzieży[/I][/B]
BENIAMINIA RABBED - SPKP
[B][I]klasa pośrednia[/I][/B]
A VINETU PROSTOR - SPKP
[B][I]klasa otwarta[/I][/B]
ATLANTA GEORGIA CANTANTE - SPKP
BERTOLINA SKARAK - CMKU
------------------------------------------------
To wszystko. Ocen nie znam, bo to nie moje grupa. Za ewentualne błędy w nazwach przepraszam - pisałam z katalogu a nie znam tych psów.:roll:[/quote]

[B]Juta[/B] wielkie dzięki:multi: , oceny sobie już wywnioskowac ze stawki mogę :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...