Jump to content
Dogomania

potrzebuje rady


Vince

Recommended Posts

Suprise!Masz rację,ale Vince zwraca uwagę na takie szczegóły w wyglądzie,które da prawdziwego miłośnika psów nie mają znaczenia?Jak można uważać ,że bokser z ogonem wygląda ohydnie/brzydko/do d.. czy jak tam określił Vince.
Wiadomo,że wybierając rasowca czy jakiegokolwiek innego kierujemy się jakimiś kryteriami wyglądu,ale z tym ogonem to była przesada jak dla mnie.
W moim mieście widuję boksera z uszami i ogonem w całości i wygląda przepięknie, a c najważniejsze-nie cierpiał.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 326
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

[quote name='madalenka']Przeczytalam oba topiki: ,,Bokser demoluje dom" i ten. I po obu widac, ze to kompletnie nie ma sensu. Jak napisal - on tak czy inaczej kupi psa. Wlasciwie od nas zalezy jak bardzo go przekonamy, w ktora strone ma isc. A zloscia tylko wszystko burzycie... :roll: Wiem, bo sama cos takiego przechodzilam niedawno. Vince nie za bardzo wie co ma zrobic, a wy zamiast mu dawac rady (nie mam na mysli wszystkich) oskarzacie go o to, ze chce sie czegos dowiedziec!
[/quote]

Polac tej pani bo dobrze pisze :) pies bedzie na wiosne, a jaki.. hmm dalej nie wiem, bede sie martwił za pare miechów, ale tak czy inaczej bedzie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='14ruda']Przez te parę miechów na pewno jeszcze wiele się nauczysz,zrozumiesz i dojrzejesz do właściwej decyzji.[/quote]

No wlasnie. A nam zostaje tylko pomoc.

Vince - przemysl to dokladnie, wybierz sie do empiku, kup encyklopedie ras psow i zastanow sie na spokojnie. Potem poszperaj po necie, podpytaj nas ewentualnie i pogadaj z hodowcami.

Link to comment
Share on other sites

zaczełam czytac z zaciekawieniem :razz: potem z niedowierzaniem :crazyeye: ostatecznie z irytacja :mad: potem przeszlam w faze zlosci :angryy: a na sam koniec kompletnego smiechu :megagrin:

[quote]
kurcze z zyciu nie poznalam takiego betona
[/quote] ojj tak :wallbash:
[QUOTE]

nikt ci nie karze czytac..
[/QUOTE]a tobie pisac mlody kolego - a jednak piszesz - wiec daj poczytac i sie posmiac :)

ale powiem jedno warto było zyc tyle czasu zeby poznac takiego człowieka - to "okaz"


ja chyba poznałam juz tego pana na innym forum ( sa mi znane jego "luzackie" :cool2: wypowiedzi o piwkach i zwroty :flop: typu kaleki do dupy itp )

Ludzie, to zwykły prowokator - lazi po forach i wypisuje takie bdury aby wzbudzilo to jak nawiekszy odzew ludzi
Takie wypowiedi powinno sie potraktowac minuta ciszy bo takie osoby sa skonczone:snipersm:

p.s. powinno się zbierac takie wpowiedzi - i napisać ksiązke " Jak robic wszystko by byc najgorszym włascicielm psa. poradnik dla "dummy" aby nie miec psa )

Była by to świetna lekka ksiązka do czytania na plazy pełna humoru !!!!


Obawiam się o stan jego matury - ale nie takie ******* zdawały wiec rosnij w siłe i inteligencje młoda Polsko :P

on moze pisac wszystko ze kupi ze ukradnie ze splodzi sobie psa - prawda jest taka - jedynym psem będzie chuhuahua w grze na playstation - wyimaginiwany piesek który bedzie siusial na ekran monitora :) a nie bokser amstaf czy inne zwierzatko.


pozdrawiam cała rozbawiona

Link to comment
Share on other sites

ale ja nie rozumie jednego......pies ci jest potrzebny tylko do strozowania?? :mad:

bo nie piszesz nigdzie ze chcesz miec przyjaciela, czy towarzysza spacerow.....ty chcesz miec alarma domowy :shake: ....... :angryy:

ze nie masz czasu na 4 spacery dziennie po 1-2h bym moze zrozumiala..... ale jesli nie masz czasu na codzienne minimum wyjsc z psem to poco ci on?? poto zeby tylko byl?? nie pomyslales ze ten pies sie bedzie meczyl ........:angryy::mad:

Link to comment
Share on other sites

Ja proponuję żeby ten cały Vince pod żadnym pozorem nie brał jakiegokolwiek psa!!! Nawet pluszaka! Chłopie ty masz jakis problem ze sobą, ze swoją agresją(widać ją w twoich odpowiedziach)!!! Nigdy nie powieżyłabym ci swiadmomie żadnego zwierzaka. Jak ty się wyrażasz o psach "takiego kundla to nigdy nie wiadomo co wyrosnie" itp. w twoich wypowiedziałch jest mnóstwo takich "kwiatków". Z psa wyrośnie dokładnie to co ty włożysz w jego wychowanie!!! Widać człowieku, że nie masz zielonego pojęcia o wychowywaniu psa i o psach w ogóle poza tym, że wiesz że trzeba je karmić i "co jakiś czas wyprowadzać". A boksera to już na pewno nie kupuj bo osobiście ..... zapiję herbatą!:mad: Już dawno nikt mnie tak nie wkurzył jak ty:angryy: :angryy: :angryy: :angryy:

Link to comment
Share on other sites

a wlasnie ze bede czytac bo niezle sie wczoraj usmialam :errrr:
nie wiecie po co mu pies ? zeby pszpanowac przed kumplami dlatego to nie moze byc zwykly kundel, tylko taki co wyglada na rasowego
Vince pies bez rodowodu to tez kundel tylko, ze bedzie przypominal rasowego, no ale z takim to juz mozna sie po okolicy pobujac, pijac piwko i palac fajke i zgrywac twardziela

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Surprise']apple-boksera już miał i więcej nie chce :P:P
(przeczytaj temat 'Bokser demoluje dom')

Filonek :klacz:[/quote]

Boże ten Vince to wiekszy świr niż podejrzewałam! Katasrtooofa!!!:shake:
A co to miało znaczyć
[quote name='Surprise']Wymeczenie go przed zostawieniem odpada, jeśli zostaje sam to zostaje od wczesnych godzin rannych 7-8 rano na pare godzin także wyczerpujacy spacer tak wczesnie odpada...[/quote]
Ja tylko mogę zapłakać:bigcry: nad losem tego Boksia. Przecież on nie miał nic z tego życia. Ja nie wiem jak można tak nieodpowiedzialnie wybrać rasę!!! Ja zanim kupiłam Kronosa to przeczytałam masę książek, opinii o bokserach, wywiadów z właścicielami itp. Wiedziałam z tąd, że biorę do domu "żywioł", "wulkan energi" i w ogóle mały dynamit. Bokser to pies który może ci zmieść z powierzchni ziemi cały dom jesli ma za dużo enegrii (którą szczególnie gromadzi się przy braku "wyczerpujacych"spacerów)i nie jest odpowiednio wychowywany.Znając te fakty nie wyobrażałam sobie żeby nie znaleść czasu na spacery z takim psem.
A co do pomysłu oddania go do schroniska z powodu demolki w domu spowodowanej de facto z winy Vince'a to po prostu brak słów... :wallbash:
Vince- Idź się leczyć człowieku!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Surprise']apple, ale nie ja jestem autorem tego drugiego cytatu :P..
No tak, mu ttuaj sobie flaki wypruwamy, ale tli się we mnie cichutka nadzieja, ze to czysta prowokacja ...[/quote]
UPS!!! Sory Suprise!:oops: Publicznie prepraszam! To taka pomyłka wynikajaca z emocji! A swoją drogą to mam nadzieję, że to prowokacja - bo jak nie to chyba strace wiarę w ludzi.

Link to comment
Share on other sites

apple, alez nie ma problemu :)...
Tylko tak zwrócilam uwagę i nawet się przez moment zastanawiałam, co ja za głupoty wypisywałam ;))...
W sumie to, czy to prowokacja można sprawdzić.. Tylko, gdyby Vince podał nam nazwehodowli skąd beirze psiaka i jego imię...

Link to comment
Share on other sites

[quote]
ja chyba poznałam juz tego pana na innym forum ( sa mi znane jego "luzackie" :cool2: wypowiedzi o piwkach i zwroty :flop: typu kaleki do dupy itp )

Ludzie, to zwykły prowokator - lazi po forach i wypisuje takie bdury aby wzbudzilo to jak nawiekszy odzew ludzi
[/quote] pudło, mozesz teraz podac adresy tych for, bo ja nie pamietam zebym sie wypowiadał na jakis forach oprocz koszykarskich i kulturystycznych, z wyjatkiem tego oczywiscie..
[quote]
Obawiam się o stan jego matury - ale nie takie ******* zdawały wiec rosnij w siłe i inteligencje młoda Polsko :P
[/quote] ty sie lepiej pomartw o swoją edukacje dziecinko, zdawałem matematyke i zdałem ja na około 80% i jestem przyszłym studentem wydziału transportu politechniki slaskiej.. to tyle z mojej strony do ciebie, szkoda mi klawiatury zeby odpowiadac na takie głupoty..

[quote]ale jesli nie masz czasu na codzienne minimum wyjsc z psem to poco ci on??[/quote] no i nastepna, powtorze juz nie wiem który raz, wychodziłem z tamtym psem codziennie..

[quote]nie wiecie po co mu pies ? zeby pszpanowac przed kumplami dlatego to nie moze byc zwykly kundel, tylko taki co wyglada na rasowego[/quote] ja chce psa który mi bedzie odpowiadał a nie kolegom, a faktycznie sznaucer jest to idealny pies do popisywania sie przed ludźmi, pomyśl troche zanim znowu pierdoły napiszesz...

[quote] Vince- Idź się leczyć człowieku!!!!!!![/quote] ja jestem w 100% zdrowy, ty chyba masz jakiś problem...

[quote] W sumie to, czy to prowokacja można sprawdzić.. Tylko, gdyby Vince podał nam nazwehodowli skąd beirze psiaka i jego imię...[/quote] nie ma problemu, decyzja zapadłą wiec moge wam podać, bedzie to pies rasy amstaff kupiony na giełdzie w miejscowości o nazwie Mysłowice, niedawno widziałem tam fajne asty, skoncze tylko z ojcem kłasc kostke brukowa przed domem i wymienimy siatke ogrodzeniowa i taki piesek u nas zamieszka..

Link to comment
Share on other sites

Vince - maturka poszła nieźle, więc najwyraźniej niegłupi z Ciebie koleś. Dlaczego więc nie trafiają do Ciebie wszelakie racjonalne argumenty ludzi, którzy jednak wiedzą nieco więcej o psach niż Ty? AST nie jest psem dla Ciebie, a szczególnie nie jest nim pies niewiadomego pochodzenia od rozmnażaczy na giełdzie :shake:

Po cholerę człowiek się tyle produkował:stormy-sad:

Link to comment
Share on other sites

no jednak posluchal, sznaucer nie nadaje sie do szpanowania to bierze ASTa
przypomniej sobie co pisales bo w topicu o bokserze na poczatku pisales, ze wychodzisz z nim raz w tygodniu, potem, ze tylko rundke na papierosa, a teraz to ci sie przypomnialo, ze codziennie
tak samo bylo ze szkoleniem niby tylko ciebie sluchal i komendy znal rewelacyjnie, ale pisales, ze jak go wolasz to nie przychodzi to jak to w koncu jest?
Vince - czy nie tak mial na imie tan gangster z pulp fiction?

Link to comment
Share on other sites

Tak trzymać, Vince! Tylko powiedz księdzu, żeby rozgłosił z ambony, że jeśli ktoś we wsi ma małe dzieci, to niech się z nimi pożegna, bo Vince kupuje psa, którego nie będzie umiał wychować.

:-(:-(:-(Ręce opadają...:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vince']decyzja zapadłą wiec moge wam podać, bedzie to pies rasy amstaff kupiony na giełdzie w miejscowości o nazwie Mysłowice, niedawno widziałem tam fajne asty, skoncze tylko z ojcem kłasc kostke brukowa przed domem i wymienimy siatke ogrodzeniowa i taki piesek u nas zamieszka..[/quote]

O cholera...... :flop::flop::flop:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...