Jump to content
Dogomania

potrzebuje rady


Vince

Recommended Posts

[quote name='Vince']na osiedlu gdzie kiedyś mieszkałem jest pełno astów i wiekszość z nich pochodzi z giełdy, i jakos wszystkie z nich to piekne, silne i zrównoważone psy..[/quote]

Rozumiem w pełni twój męski punkt widzenia, bo mój TZ również ma podobne poglądy do twoich, typu: a po co przepłacać jak nie widać różnicy? Albo, po co wychodzić z psem na spacer poza ogród, skoro inne psy też nie wychodzą? itp. I mimo moich perswazji zdanie trudno mu zmienić... Choć sam nie podejmuje zwykle tematu, bo wie, że i tak mam rację ;).

W każdym razie taki amstaff z giełdy to totalna loteria. Może i "wszyscy" mają udane psy, ale ty akurat nie musisz mieć szczęścia. Ja bullowatego nie kupiłabym nawet z rodowodem, bo nie ufam chwiejnej psychice tych psów, ale kupno takiego psa z giełdy to już samobójstwo. Nie licząc jeszcze tego, że taki pies może mieć zaburzoną socjalizację, bo kto tam w pseudohodowli dba o takie rzeczy... Albo bardziej prawdopodobne - nawet nie wie, że coś takiego istnieje. Karma Chapi\Pedigree i jest super. Tylko, że to niestety nieprawda.

W sumie i tak nikt cię tu nie przekona, bo znam typ człowieka jaki prezentujesz. Masz swoje racje i koniec. Obyś za nie nie beknął...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 326
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to tak poza trafnością wyboru...z giełdy w Mysłowicach ( i pewnie nie tylko z tej) ludzie przynoszą śliczne szczeniaczki..a po kilku dniach nosówka albo parwo. Właśnie jednego takiego z Mysłowic przed chwilą spod kroplówki odpięłam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='frruzia']mowilam, ze beton, mozna tlumaczyc ale do niego i tak nie dociera
[/quote]

a ty betoniara

[quote] Vince po pytasz o rady skoro i tak robisz po swojemu?
skoro tyle osob daje Ci podobne rady to chyba cos w tym jest nie?[/quote]

pytałem o coś innego, zreszta już dawno przeniosłem sie na inne forum gdzie na wszystkie pytania uzyskałem sensowne odpowiedzi..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='frruzia']
a moze podzielisz sie z nami informacja na jakim to forum sa tacy znawcy psow co doradzaja kupic asta na bazarze?
[/quote]
Och, zapewne to forum "Jestem_Wielkim_Napompowanym_Mięśniakiem_Mam_ 10_Kilo_Złotych_Łańcuchów_I_Psa_Mordercę_I_Nikt_Mi_Nie_Podskoczy_You_Mother****er".

Link to comment
Share on other sites

[quote]ale ty jednak cieagle tez tu jestes
a moze podzielisz sie z nami informacja na jakim to forum sa tacy znawcy psow co doradzaja kupic asta na bazarze?
moze my od nich tez sie czegos ciekawego dowiemy?[/quote]
nie musiałem sie tłumaczyc skad bede miał psa...
[quote]Och, zapewne to forum "Jestem_Wielkim_Napompowanym_Mięśniakiem_Mam_ 10_Kilo_Złotych_Łańcuchów_I_Psa_Mordercę_I_Nikt_Mi _Nie_Podskoczy_You_Mother****er".[/quote]
widac jaki z ciebie młot skoro masz takie zdanie o tym sporcie..

Link to comment
Share on other sites

:-o :crazyeye:
Napisze tyle-nie wierze, ze ktos moze byc takim matolem :O...
Vince, z każdym swoim postem coraz bardziej sie kompromitujesz :).

[SIZE=1]Hmm.. a transport politechniki śląskiej to taki ambitny jest??? Przepraszam, ale pierwsze słysze :oops: [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vince']
ty sie lepiej pomartw o swoją edukacje dziecinko, zdawałem matematyke i zdałem ja na około 80% i jestem przyszłym studentem wydziału transportu politechniki slaskiej.. to tyle z mojej strony do ciebie, szkoda mi klawiatury zeby odpowiadac na takie głupoty..

[/quote]

mam pytanie, a kiedy zdawałeś mature, że jesteś przyszłym studentem?

Link to comment
Share on other sites

Ech...i znowu sie Szanowna Pani Moderator pewnie na mnie wkurzy ale co tam:evil_lol:


Vince Kochanie, jakim Ty się kalendarzem posługujesz że juz lipiec u Ciebie? Hmmm...a może Ty jakas specjalną mature zdawałeś?:czytaj:


taką dla malosprytnych ludzi ktorzy kiedy tylko ktos mówi inaczej niz by chciel, to nie rozumieja i jeszcze próbują sie wyzłośliwiac?:shithappens:



a co do psa- spójrzmy prawdzie w oczy:diabloti: TY PO PROSTU JESTEŚ IDIOTĄ:sweetCyb:


//a zeby potem nie było, ze łamie którys tam punkt regulaminu i kogoś obrażam anonimowo-prosze bardzo:
Z powazaniem:eviltong: Joanna Gaworska

Link to comment
Share on other sites

[quote] Vince Kochanie, jakim Ty się kalendarzem posługujesz że juz lipiec u Ciebie? Hmmm...a może Ty jakas specjalną mature zdawałeś?:czytaj:[/quote]

jak sie nie orientujesz w danym temacie to sie nie wypowiadaj, bo widze ze nie masz pojecia o tym ze prawidłowe rozwiazania sa podawane jeszcze w dzien matury na stronie oke..

[quote] a co do psa- spójrzmy prawdzie w oczy:diabloti: TY PO PROSTU JESTEŚ IDIOTĄ:sweetCyb:[/quote]

a ty idiotką, buźka..

Link to comment
Share on other sites

o rany,ale sie usmiałam:evil_lol: dajcie chłopakowi spokój niech sobie studiuje,kupuje co chce i gdzie chce.dostał tu tyle dobrych rad,nie dociera to trudno całego swiata nie mozna zbawic a nadejdzie dzien,ze i Vince zrozumie to o czym tu sie pisze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...