Jump to content
Dogomania

potrzebuje rady


Vince

Recommended Posts

[quote name='WŁADCZYNI'][quote]
To bicie gazetą to nie bicie Twoim zdaniem? :crazyeye:
[/quote]

ja go nie biłem mocno ta gazeta, nawet lekkie uderzenia robią sporo hałasu (szelestu) co pies odbierał jako kare, przeciez nie chodzi o to zeby go stłuc, ale wymierzyc tak kare aby nasza intencja była dla niego zrozumiała...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 326
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Vince']a którego radzicie średniego czy olbrzyma..??[/quote]
A to chomiki się dzielą na takie?:cool3:
[QUOTE]ja go nie biłem mocno ta gazeta, nawet lekkie uderzenia robią sporo hałasu (szelestu) co pies odbierał jako kare, przeciez nie chodzi o to zeby go stłuc, ale wymierzyc tak kare aby nasza intencja była dla niego zrozumiała...[/QUOTE]
Sam fakt pisania że nie biłeś psa a później że gazetą to tak jest głupi.:mad:
Dla mojej suki karą jest brak zainteresowania/brak nagrody/ostre "fe" nie musze stosować przemocy której nie uznaje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Behemot']No pewnie. Chomik olbrzym = chomik przed kąpielą. Chomik średni = chomik podczas kąpieli :eviltong::eviltong::eviltong:[/quote]

aaaa
to jak moja sunia :P
Tola olbrzym
[IMG]http://www.retsat1.com.pl/julitka/1/IMG_0024.JPG[/IMG]

Tola, nawet nie średnia, tylko lliput

[IMG]http://www.retsat1.com.pl/julitka/1/IMG_0021.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

skonczcie spamowac i piszcie o konkretach:angryy: bo oczywiscie dowiem sie tu wiecej o dupie marynie i chomikach...

ja tez przemocy nie uznaje dlatego dostawał klapsy gazetra a nie reka czy smycza, tez poczatkowo probowałem go karcic słownie, probowałem wiele razy ale zawsze konczyło sie to merdaniem ogona i dziwnymi minami (wiadomo jak bogata mimike twarzy maja boksery) strzelił mine i nie potrafiłem sie na niego wydzierac tylko zaczynałem z tego ryc..

Link to comment
Share on other sites

wiem, ale chyba wszystkie które wchodzą w gre sa ruchliwe, poza tym ja nie chce ja nie chce jakiegos młota co bedzie tylko na dupie siedział, w lato czesto biegac, poprzedni pies dzielnie za mna smigał, takze ten tez musi..

a nie chce psa typu jamnik, bo nie libie takich cfaniakowatych szczurów

ps. poza tym jamniki to strasznie niewyzyte psy, od mojego kuzyna systematycznie gwałci moją noge cymbał jeden:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tośka_m']Vince - dlaczego usiłujesz tu uskuteczniać dyskusję na temat propozycji psów rasowych, skoro gdzieś już napisałeś, że nie kupujesz rasowca? :icon_roc:[/quote]

kupuje sznaucera ale bez rodowodu, bokser którego miałem tez nie miał rodowodu a był to typowy bokser, takze skoro kupuje sznaucera to sie nie bede pytał o chiuaue no nie..??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vince']wiem, ale chyba wszystkie które wchodzą w gre sa ruchliwe, poza tym ja nie chce ja nie chce jakiegos młota co bedzie tylko na dupie siedział, w lato czesto biegac, poprzedni pies dzielnie za mna smigał, takze ten tez musi..

a nie chce psa typu jamnik, bo nie libie takich cfaniakowatych szczurów

ps. poza tym jamniki to strasznie niewyzyte psy, od mojego kuzyna systematycznie gwałci moją noge cymbał jeden:angryy:[/QUOTE]

to nie tylko jamniki potrafia tak gwalcic. SPytaj VIZ na tym forum, a powie Ci jakie sa jamniki kiedy sie je szkoli na posluszenstwo. Oceniasz wg. pozorow tylko.

To wez drugiego boksera.

Link to comment
Share on other sites

nie chce drugiego boksera, po pierwsze dlatego że tamten był wyjatkowy i drugiego takiego nie ma poprostu za bardzo sie przywiazałem do poprzedniego, a po drugie potrzebuje psa bardziej podatnego na nauczenie zostawania w samotnosci na pare godzin...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vince']a po drugie potrzebuje psa bardziej podatnego na nauczenie zostawania w samotnosci na pare godzin...[/QUOTE]

Lo matko, ale ty bzdury piszesz :roll:. Trzeba było psa od początku nauczyć. Ciesze się, że nie chcesz drugiego boksera i chwała ci za to.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vince']to nie sa głupoty, wielu włascicieli ma problemy pod tym wzgledem ze swoimi bokserami[/QUOTE]
Ale większość pracuje ze swoimi psami. Większość też kupuje klatke, aby nie było problemu demolki. Skoro wiesz, że wiele osób ma z tym problemy to powinieneś wiedzieć, ze wiele stosuje klatki.

Link to comment
Share on other sites

Pies może być podatny na szkolenie albo nie. Ale jeszcze nie spotkałam psa, który byłby podatny na szkolenie tylko pozostawania w domu samemu przez kilka godzin i nic więcej do szczęścia nie byłoby mu potrzebne.
Ciekawe kryterium wyboru przyjaciela na kilkanascie lat :shake:

Wielu właścicieli bokserów nie ma z nimi żadnych problemów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...