Jump to content
Dogomania

joaha

Members
 • Content Count

  120
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About joaha

 • Rank
  Advanced Member
 1. Uwaga PILNE 07-01-2015 na terenie Grabieńca zaginął pies. Rasa alpejski gończy- ok 35-40 cm wzrostu ,krótkie łapy, dość masywna budowa ciała. Wabi się Nergal. Wszystkich którzy, widzieli psa bardzo prosimy o kontakt. Dla znalazcy psa nagroda !!!! tel kontaktowy 880036166 lub 607-960-666
 2. joaha

  Czy to jest złe????

  to po co się pytasz? troll
 3. joaha

  Konie na polu...

  zależy jakie to konie. jaka ras, wiek.
 4. [quote name='Neila']Kimiki - dziękuję za odpowiedź. Dzisiaj mamy kolejną wizytę w klinice i porozmawiam z lekarzami co robic dalej. Joaha - Basko nie toleruje obcych osób (szczeka, nie daje podejść do siebie), pomieszczeń. Zawsze strasznie marudzi, że chce do swojego domu. On nawet nie lubi chodzić na spacer. Kiedy chciałam iśc z nim gdzieś dalej, zagradzał mi drogę, skakał ,ze on nie chce.[/QUOTE] Ale np nie było sytuacji, ze wyjeżdzałas razem z nim, tak żeby musiał byc w innym domu, pomieszczeniu i tyle?
 5. a nie ma opcji żeby udać się z psem gdzieś indziej na noc? np do jakiegoś mieszkania znajomych, które zna i sprawdzić jak będzie w innym miejscu?
 6. joaha

  Spacer po Warszawie

  [quote name='Guciek']My tu mieszkamy od niecałego miesiąca, zazwyczaj wybieramy się na Pola Mokotowskie, aczkolwiek szukam też innych fajnych terenów, gdzie nie będę musiała jechać godzinę komunikacją miejską... ;-) Mieszkam na Włochach, w okolicy Okęcia :-) No i piękny park szczęślwicki:cool1:
 7. Rozumiem,że jest DT w Warszawie i do Wawy szukamy transportu z Tomaszowa?
 8. [URL=http://img838.imageshack.us/i/obuzc.jpg/][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/7767/obuzc.jpg[/IMG][/URL]
 9. Współczuję :-(. Próbowałabym zglosic szkode z oc sprawcy, myslę, że ewentualnie można liczyć się z odmową lub przyczynieniem (pies bez smyczy), ale spóbować warto.TU nie może odmówić przyjęcia zgłoszenia takiej szkody. Z II strony trzeba też pamiętać, ze jeśli pojazd ma jakies uszkodzenia po kolizji z psem, to Wy również odpowiadacie za to i powinniście pokryć koszty naprawy. Ogólnie sprawa będzie ciężka. Znacie towarzystwo kierowcy?
 10. joaha

  Hodowle bokserów

  własnie "z mierniczej". ale chyba nie jest to duża hodowla, przynajmniej ja nie słyszałam wiele
 11. co możecie doradzić na przebarwienia na pysku boksera? robią się zawsze latem na białym znaczeniu między oczami.próbowałam zapobiegać mega dbać o higienę tego miejsca, ale i tak w te upały zrobiło się przebarwione. czy jakiś wybielacz może pomóc?
 12. Witam prosze osoby bywajace w schronisku o info co jest potrzebne azylowi, poza rzeczami wymianionymi na stronie www. Czy komputer jest aktualny?
×
×
 • Create New...