Jump to content
Dogomania

GASPAR - pojechał sprawdzić czy na kanapie leży się wygodnie i co dają w TV.


Bjuta

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kochane Cioteczki Gasparkowe
dużo, dużo całusków i uścisków za to cudo, które mi przysłaliście. Dzis jeszcze jestem troche zakręcona i nie mam czasu pisać więcej, na razie dziękuję jak tylko mogę za Gasparka - i zamiast ryczeć nad jego losem wymyślcie jakieś psie medale - Gaspar dostanie jako pierwszy - a za co - to napiszę wkrótce. :)
Pozdrawiam - rodzina Gaspara

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danusial']Kochane Cioteczki Gasparkowe
dużo, dużo całusków i uścisków za to cudo, które mi przysłaliście. Dzis jeszcze jestem troche zakręcona i nie mam czasu pisać więcej, na razie dziękuję jak tylko mogę za Gasparka - i zamiast ryczeć nad jego losem wymyślcie jakieś psie medale - Gaspar dostanie jako pierwszy - a za co - to napiszę wkrótce. :)
Pozdrawiam - rodzina Gaspara[/QUOTE]
:multi::multi::multi::multi::multi:
Witamy Pani Danuto. Bardzo dziękujemy za wszystko, nawet Pani nie wie jak się cieszymy.
A ja i Beata pewnie jeszcze bardziej że nie będziemy Pani nękać telefonami
:loveu::loveu::loveu::loveu:
Kocham takie zakończenia.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Witam[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Gasparek stuka was noskiem – bardzo was kocha … ale nie wróci do Was :shake:[/FONT][FONT=Times New Roman] no jeszcze noski poliże na odległość;). [/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Chyba się nie zdziwicie, że mam całe tony opowieści o Moim Psie. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ja wiedziałam, że zwierzęta dużo wyczuwają, przekazują i wiedzą – kilka razy to przerabiałam na własnej skórze i Gaspar przed przyjazdem też wiedział (i Czika – sunia córki też). Teraz przyznaję, że nie miałam dotąd psa w domu, chociaż miałam dużo do czynienia ze zwierzętami (z wykształcenia jestem zootechnikiem) i jak zobaczyłam te mordę z zębiskami to mi oczy wypadły na podłogę :crazyeye: – a Gaspar od razu je pozbierał i już wiedział co ma robić. Wiadomo, że pies się przystosowuje do pana – w każdym znaczeniu – no i Gaspar od razu wiedział co ma robić, a czego nie. Więc od razu wziął sobie na własność pana. Panią załatwił kilkoma ruchami – tam gdzie nie wolno – to nie chodzimy, możemy jeść razem z miski, ze stołu nie ściągamy, kuchenkę omijamy a o czystości w domu nie wspomnę. To było na początek. Ten przejazd do weterynarza to po prostu nie było wyjścia – pańcia się martwiła, więc trzeba było zaszpanować (już wtedy się okazało, że aby usłyszeć „Dobry pies” można zrobić wszystko). Ta histeria u weterynarza? No przepraszam – „jak pan taki kram” – a dawno to pancio nie dał sobie zrobić bronchoskopii na żywca? No i wyszło im to na dobre. Gasparek miał regularną operację – wet wycinał, czyścił i medytował – miał nie zszywać, bo stare i zanieczyszczone, ale w końcu zszył. I zastrzyk przeciwbólowy zrobił i zęby obejrzał (oj niedobrze – dentysta!). Wet sądził że będzie luzował szwy (zwłaszcza na tylnej łapie), ale tu nie ma głupich – jeszcze się będzie pańca martwić! Nie ma! Goi się jak na psie – wszystko jest gładko, skóra jednego koloru, sucha i bez opuchlizny. A wiecie jak pies je antybiotyk? Prawdziwy pies dostaje do miski i zjada ze swoimi pigułam – no tak się robi to u nas w domu. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]W poniedziałek wszyscy mieliśmy deprechę – pancio miał iść do szpitala z niewiadomym skutkiem. Każdy leżał w swoim kącie i udawał że śpi. Gaspar nawet się nie wyciągnął na ciepłej podłodze. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]We wtorek było kiepsko calutki dzień – od 7 do 17 sam w domu! Na dodatek z tym kagańcem! No i bez pana, bo on tam w tym szpitalu. Nie było głowy do rozrabiania, a o brudzeniu? - jeszcze by się pani zmartwiła (chociaż to akurat by zrozumiała). A wieczorem – ktoś się dziwi, że Gaspar wolał przytulić się do pana zamiast ganiać koty? :loveu:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Czy jest tu ktoś, kto uważa, że Gasparowi nie należy się medal? [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Trzeba też oddać poprzednim właścicielom, że pies był dobrze wychowany, nie był bity ani głodzony, ma bardzo duże zaufanie do człowieka. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Jakby ktoś miał wątpliwości czy brać „starego” psa ze schroniska to proszę odsyłać do mnie. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Za tydzień będą w domu goście, przyjedzie też Czika (ta która wiedziała że wujek Gaspar będzie mieszkał w domku na wsi) więc opiszę na pewno zaskakujące sytuacje z Gasparem w roli głównej, no i prawdziwe zdjęcia będą. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Pozdrawiam wszystkich[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Danka [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3](a Gaspar z panciem śpią na boczku)[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Danusial, fajnie, że jesteś tu z nami.Szczerze mówiąc nie wierzyłam, że Gasparro znajdzie swoją przystań i z lekkim niepokojem czekałam na info. Teraz jestem już spokojna, cudownie widzieć, jak Gasparek się pięknie prezentuje i że ma swojego pana do ugniatania boczków, że ma swoją panią, która pomizia i że ma wszystko to, czego życzę innym psom na dogo :)

Link to comment
Share on other sites

Ja już po kontakcie telefonicznym wiedziałam że to jest "Ten Dom".
Pani Danusiu, świetne wiadomości o Gasparze. Co tu więcej napisać. Serce się raduje.
Ma Pani świętą rację, zwierzęta świetnie wyczuwają nasze nastroje i wiedzą na co można sobie pozwolić i przy kim.
Będziemy czekać z niecierpliwością na kolejne relacje. Miejmy nadzieję że z Cziką się polubią (Gaspar to podobno straszny babiarz:):))
Życzymy mężowi zdrowia, zdrowia i zdrowia, Pani żadnych kłopotów, Gasparowi już chyba niczego nie musimy życzyć tylko żeby korzystał z życia:):):)
No i Gasparku, wcale Cię tu nie chcemy, nie wracaj :razz:

Link to comment
Share on other sites

Pani Danusiu - ściskam Was mocno i za męża trzymam kciuki z całych sił żeby wszystko było dobrze w najkrótszym możliwym czasie!

[quote name='funia']Czyli mozna już deklaracje wycofać?[/QUOTE]

No wygląda, że można!!! :) :) :) Jutro mnie nie będzie przed kompem, mam nadzieję, że w niedzielę uda mi się zrobić totalne rozliczenie Gaspara. Jakie znamy niewidome owczarki?

Link to comment
Share on other sites

Niewidomy Sokól - staruszek. U Czarodziejki na dt.
[url]http://www.dogomania.pl/threads/195738-ONek-Sok%C3%B3%C5%82-d%C5%82ugo-kr%C4%85%C5%BCy%C5%82-szukaj%C4%85c-pomocy-w-ko%C5%84cu-si%C4%99-uda%C5%82o.-Ale-co-dalej[/url].

Niewidoma Saszka
[url]http://www.dogomania.pl/threads/183579-%C5%9Alepa-sunia-z-nowotworem-walczy-o-%C5%BCycie-zbieramy-deklaracje.-POM%C3%93%C5%BB-JEJ[/url]

Link to comment
Share on other sites

a ja bym tak nieśmiało chciała zaproponować, aby kilka grosików zasiliło konto Szarika, chłopaka który 8 lat siedział w melinie u alkoholików, był przywiązywany do wanny. Wyrwałysmy go z tego piekła i siedzi od 3 miesięcy w DT u LILUtosi, ale ma tylko 250 zł deklaracji stałych, a potrzeba 400
Ratowałyśmy się jednorazówkami, ale zaczyna nam brakować..
tu wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192405-Szarik-staruszek-w-hoteliku.B%C5%82agamy-o-deklaracje.Ka%C5%BCdy-grosz-wa%C5%BCny...?p=16210343#post16210343"]http://www.dogomania.pl/threads/192405-Szarik-staruszek-w-hoteliku.B%C5%82agamy-o-deklaracje.Ka%C5%BCdy-grosz-wa%C5%BCny...?p=16210343#post16210343[/URL]
Czy Gasparkowa skarbonka mogłaby zasilić choć małym grosikiem skarbonkę Szarika??

Link to comment
Share on other sites

[INDENT]Proszę pomóżcie nagłośnić.
[COLOR=blue][B]W związku z ostatnimi wydarzeniami dotyczącymi faktów znęcania się nad zwierzętami została utworzona petycja skierowana do Ministra Sprawiedliwości:
[/B][/COLOR]
[URL="http://www.petycje.pl/6464"][COLOR=#4444ff]http://www.petycje.pl/6464[/COLOR][/URL]

Cytat:

"Jest Pan Ministrem - proszę pokazać, że jest Pan, także człowiekiem." [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...