Jump to content
Dogomania

Sunia ze szczeniakiem w lesie-Radom. Szczeniak już w domu, sunia też!


wiking042

Recommended Posts

Lula ma już dom... [B]DOCELOWY[/B]

A było tak:
Saba po 2 godzinach przekonywań farmakologiczno-perswazyjnych nie chciała pójść spać a wręcz przeciwnie - walcząc z widoczną jednak sennością coraz bardziej żywo reagowała na wszystko co się działo wokół. Wspomniane 2 godziny przekonywań zaprocentowały jednak o tyle, że w programie było wyciąganie kleszczy na żywca, tarmoszenie, drapanie i różnego rodzaju przepychanki siłowe. W jednym z takich momentów w wyniku zgranej akcji 4 rąk na jej szyi niespodziewanie znalazła się obroża z przypięta smyczą. To była dramatyczna chwila gdyż suczka nie bacząc na nie do końca zagojone rany na szyi zareagowała oszalałym szarpaniem się. Podprowadziłem bliżej samochód a Wiking42 nie bacząc na możliwość ugryzienia przez oszalałego ze strachu psiaka chwycił ją na ręce i za moment znalazła się w samochodzie...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 306
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W tej samej chwili, jakby na skutek czarów, w środku lasu pojawiły się nagle dwie panie z solidnym kawałkiem kiełbasy. One także od kilku dni dokarmiały psiaki. Kobiety liczyły, że może wcześniej czy później zwierzęta dobrowolnie pójdą i zostaną z nimi. Ustaliliśmy, że Lulę zabiorą od razu a Sabę przygarną po sterylizacji. Jeżeli tak się stanie to Saba będzie biegała luzem na ogrodzonej posesji co z powodu jej traumatycznych doświadczeń jest bardzo istotne.

A pomyśleć tylko, że kilka minut później nie doszłoby do naszego spotkania....:shake:

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem, że Saba jest w schronisku na czas sterylizacji...:shake: Ogromnie się cieszę, ale musimy dopilnować, żeby potem Lulę wysterylizować, bo na wsi tego nie robią, Wiking , jak już pojedzie tam Saba, to trzeba być z paniami w kontakcie i wysterylizować za kilka miesięcy Lulę. Ale fajnie, tylko żeby nie były ma łańcuchu, najlepiej tam czasem zaglądać.:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='red']Rozumiem, że Saba jest w schronisku na czas sterylizacji...:shake: Ogromnie się cieszę, ale musimy dopilnować, żeby potem Lulę wysterylizować, bo na wsi tego nie robią, Wiking , jak już pojedzie tam Saba, to trzeba być z paniami w kontakcie i wysterylizować za kilka miesięcy Lulę. Ale fajnie, tylko żeby nie były ma łańcuchu, najlepiej tam czasem zaglądać.:multi:[/QUOTE]

tak......zrobimy zrzutkę na karmę......żeby paniom pomóc......:cool3:i trzeba będzie karmę zawieźć:razz:

piekna ta sunieczka

Link to comment
Share on other sites

No witam! Dokładnie tak było, jak Wlodi to opisał. Nic ująć nic dodać. Mówię Wam, dopiero jak wsiadłem do swojego samochodu, już w Radomiu, odczułem totalne zmęczenie. Fizyczne i psychiczne. Bardzo nie chciałem, żebyśmy musieli używać siły, a już rozważaliśmy taką ewentualność. Ale zwierzę okazało się nad wyraz łagodne. I mówiłem Wam, że tam jeszcze ktoś psami się opiekuje! Myślę, że trafiły w dobre ręce. A co do odwiedzin i sterylizacji Luli oczywiście całkowicie się z tym zgadzam. Wlodi ma namiary na panie. Myślę, że nie będą miały nic przeciw naszym planom. Nie wiem, jak to jest w takich przypadkach, ale chyba nie trzeba jeszcze zamykać, czy przenosić wątku, dopóki Saba nie będzie na stałe z Lulą, a Lula nie zostanie wysterylizowana? Chciałem poczytać w regulaminie, ale mi się nie otwiera. Pozdrawiam wszystkich i dziękuję, życzę samych udanych akcji, tak jak tym razem się udało. Oczywiście biorę się teraz za czytanie Waszych wątków i spróbuję jakoś wziąć w nich udział, a sporo tego...

Link to comment
Share on other sites

Wiking, a ja widzę w Tobie przyszłego członka Radomskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, dziś miałeś okazję poznać nowego Prezesa RTOZ:lol: Żal mi Saby, bo nie wie co się dzieje, ale postaramy się, żeby szybko była wysterylizowana. Wątku nie zamykamy, aż wszystko będzie sfinalizowane, tzn adopcja Saby. Co do Luli, to sterylka jest sprawą na przyszłość i zawsze można wątek odnaleźć, nawet po dłuższym czasie coś wpisać. Możesz tylko wpisać w tytule, że szczeniak już w domu, mama czeka na sterylkę. Podejrzewam, że po sadalinie będzie teraz odsypiać.

Link to comment
Share on other sites

Niesamowite zrządzenie losu,że tak sie spotkaliście, bardzo się cieszę że maleństwo juz w domku, biedna Sabunia tylko jeszcze musi mieć tyle stresu, ale najważniejsze że będzie miała dom:) Super akcja chłopaki:)
No i ludzie nowego super prezesa mamy, nowy super zarząd, nic tylko sie zapisywać, Lilith, Monday, Wiking zapraszamy:) Anhaty zapraszać nie muszę bo ona już dawno deklarację wypełniła, teraz zarząd ją musi tylko zatwierdzić:) Red aż mi się wierzyć nie chce:multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

o kurczele...ale wieści :D
karmę zawsze można kupić....dajcie znać kiedy będzie potrzebna, to przekażemy pieniążki...ale sytuacje suń trzeba koniecznie kontrolować....chyba zgodzą się te panie na sterylkę małej skoro zgodziły się na matkę...
włodi gratulacje :)
pamiętam, że rok temu było zebranko...będziemy miały legitymację ??? :D:D::D

Link to comment
Share on other sites

Niestety malutka jutrp rano jedzie do AnnyA na tymczas, do momentu powrotu ze schroniska Saby. Pani, która ma je przygarnąć nie nocuje we Wsoli i zostawiła szczeniaka, a ten wydostał się chyba w poszukiwaniu matki, na szczescie został znaleziony. Poprosiła, żeby ktoś go przetrzymał, aż będą obie, wtedy będą się trzymac razem. Jutro sterylka Saby.Uważam, że skoro zdecydowała się już na te psy, to powinna szczeniaka zabrac do Radomia i sama przetrzymać, no ale.......może nie może?.........

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że szczeniak się znalazł. Przetrzymam go bez problemu ale panią trzeba uczulic, że nie przemyślała sprawy no i koniecznie trzeba przypilnowac sterylizacji Luli.
Może nie ma warunków w Radomiu. Wiadomo, że szczeniak wymaga częstego wychodzenia z nim z domu itd

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...