Jump to content
Dogomania

Grubas juz po zabiegu ,zeby za - plombowane ;-)


madziara1983

Recommended Posts

No to ten mój pomysł naprawde był głupi, próbowałam z anim biegać z tym aparatem ale cos niebardzo chce modelem zostać.... ;-( popróbuje jeszce może coś uchwyce. Niewiem czy to wazne ale jak on idzie takim szybszym tepem prawie truchtem to wtedy te stawy układają się prawidłowo najbardziej prostuje do końca i przeginają się na zewnątzr jak idzie wolno ,wtedy to każdy przeskok widac gołym okiem no i słychać. Zmartwiłam się trochejak napisałaś ze to takie powazne z tymi wadami postawy.... a powiedz mi jeszce jeśli to tak jak myslisz to możliwe jest zeby wrócił do pełnej sprawności...??? Ja wierze cały czas że ludzie mi pomogą i będzie wszystko dobrze ,dziekuje wsyztskim ktorzy się zainteresowali...

Link to comment
Share on other sites

jak damy radę zrobić badania, jak powiem co mu jest i jak uda się zrobic to co konieczne, zeby ponaprawiać te wady to wróci do sprawności, wiem , że brzmi to ogólnikowo i enigmatycznie ale choćbym nie wiem jak starała się to pewnych rzeczy się nie da przeskoczyć, nie martw się

Link to comment
Share on other sites

Napewno da rade go wyleczyć, ja to się tak boje strasznie bo mój poprzedni pies zachorował mi w wieku 2 lat i w ciągu kilku dni sparaliżowało mi go kawałek po kawałku , badało go chyba 10 wetów , neurologów i niewiem kto jeszce i żaden ne potrafił stwierdzic przyczyny.:-( tylko ze on był od szceniaczka taki słaby i ciagle chorował i miał uczulenia i kłopoty ze zdrowiem, dlatego teraz się tak boje o tego. Ja nawet się boje o podawanie narkozy. :-( To naparwde jest straszne jak nie można pomóc takiej istotce , która wszystko by zrobiła dla mnie. Napisałas mi jeszce że mam nie podawać nic oprócz arthroflexu , a wet mi powiedzaił że caniviton to prawie to samo i obojętne czy to czy arthroflex bede dawała i że jak go będzie bolało to mam dać asprocol.

Link to comment
Share on other sites

Magda, wstawiam zdjęcia. Prześlij mi proszę numer konta, podeślę parę groszy. Myślę, że najsensowniej jest jednak, abyś pojechała do Wrocławia, bo i miasto duże, i dogomaniaków sporo, i lekarzy pewnie dobrych da się ustalić.

Myślę, że najsensowniej byłoby poprosić Wrocławskich dogomaniaków o pomoc - wskazanie lekarza, pokierowanie, no i nocleg na jedną noc - myślę, że to jest do zrobienia... Zmień w tytule najlepiej, że potrzebujesz pomocy ludzi z Wrocławia - najpierw trzeba znaleźć lecznicę, która zrobi badania...

Acha, na wątku transportowym zamieszczę ogłoszenie o poszukiwaniu transportu do Wrocka, ale oczywiście po tym, jak zadecydujesz czy taka opcja Ci odpowiada.

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img149.imageshack.us/img149/4738/niuniu25ce.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Kurde pewnie że mi odpowiada wszytsko mi odpowiada ,nawet nie wiecie jak się ciesze , że tak szybko ludzie próbuja pomagac , nie spodziewałam się. ;-) Co do konta to dopiero jutro musze pójść założyć bo nawet nie mam ;-( . A co do wetów we wroclawiu to mam numery telefonów 2 wet. którzy są ponoć bardzo dobrymi ortopedami podała mi te numery dziewczyna która ma psa z powaznie chorym kolanem i mówiła ż ejest bardzo zadowolona z nich. A ja szukając na internecie znalazłam jeszce to interesująco wyglądają opisy tej kliniki i zakres wykonywanych usług ale nic się nie wypowiadam bo z lekarzami to różnie bywa.Dla jednych dobry dla innych zły.
[URL="http://www.ekovet.pl/klinika.htm"]http://www.ekovet.pl/klinika.htm[/URL]
A wetów polecono mi takich, napisze moze ktoś ich zna i coś więcej powie:,,We Wrocławiu-dr Bieżyński lub doc.Osiński(mają naprawdę wielką wiedzę),,

Link to comment
Share on other sites

Juz zmieniałam. Wczoraj tego nie zrobiłam bo cały dzień miałam klopoty z wejsciem na forum ciągle mi pisałao ze server zajęy i nie mogłam nic napisać... ;-( Rybon mam jescze pytanie te badania które mi napisałaś co tzreba robić z krwi to np. takie badania wykonuje się też ludzią?? Bo tu u mnie ejst prywatne laboratorium dla ludzi i poprzedniego psa krew też tam nosiłam jak cos to moge pójść się zapytać czy robią takie coś towet mi krew pobierze a ja zaniose,zawsze to coś może się dowiesz więcej . ???????

Link to comment
Share on other sites

super dziekuje, postaram się skontaktować z tą dzięwczyną ,jak tylko coś uda mi sie dowiedzieć to napisze odrazu. Założyłam dziś konto, numer to:
MAGDALENA BERUS
BANK ZACHODNI WBK S.A. 1 W ZGORZELCU NUMER: 94109019680000000105118521 . Tylko jeszce się nie znam na tym koncie i niewiem jak to wsyztsko ma być ale numer jest taki. pozdrawiam wsyztskich i dziekuje z apomoc. Rybon odpowiedz na te badania z ta krwią to jeszce dziś bym skoczyła zpaytać do tego laboratorium jak coś?????

Link to comment
Share on other sites

Madziara, ja po przejściach z kręgosłupem Aksy
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=1512079"]jeśli nie znasz tej historii: [/URL]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=1512079"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=1512079[/URL]
Z czystym sumieniem polecam [B]dr Szczypkę-[/B] świetny chirurg, bardzo dobry weterynarz, na pewno zrobi wszystko co tylko możliwe...
Przyjmuje w lecznicy Chiros na ul. Mickiewicza.

Link to comment
Share on other sites

Jestem już spowrotem , byłam u weta mojego i w laborat. i przynosze takie wiadomości. W lab. robią takie wyniki. A od weta coś takiego , przedstawiłam mu tą sprawe , powiedziałam ż e poprosiłam ludzi o pomoc finansową i ze chciałbym pojechac do wrocławia z takimi wynikami jak tylko uzbieram odpowiedną sume. Pytałam go dokładnie też o to zdjecie w narkozie co tzrba zrobić i powiedział mi tak że jeśli już mam jechac do wrocka to tylko do doktora osińskiego bo to jeden z najlepszych w polsce w swojej dziedzinie i można mu w pełni zaufać. A co do tych badań to powiedział ze jeśli chcę to on moze się podjąć zrobienia tego rtg u siebie , mówi że wie jak to się robi ale zaznaczył że jeśli będe jechała do wrocławia to zebym się wstrzymała z tymi wszystkimi badaniami i zrobiła to wszytsko we wrocku bo w jego sprawie napewno będa chcieli zrobić dodatkowe rtg i wyniki np. zdjęcia punktowe i pod różnymi kątami żeby wykluczyc lub stwierdzić coś.... no i że on nie chce tego zrobić bo tam zrobią to lepiej i to co dokładnie im będzie potrzebne do diagnozy, niestety nie pocieszył mnie , powiedział ze to będzie ciężka sprawa i że najwazniejsze jest to że jest jeszce młody. Więc biore się ajk tylko moge i zbieram ta kase. Aaaaa numer do doktora Osińskiego już mam więc jak tylko bedą jakieś pieniązki na początek to do niego zadzwonie i przedstawie mu sprawe.

Link to comment
Share on other sites

zrobienie wyników około 20-25 zł a rtg. około chyba 40 ale juz z tego wsyztskiego nie pamiętam bo tyle mu mówiłam żeby nic nie zpaomniec. Ja się tylko boje tego ze on może zrobić cos nie tak bo nie robił tego zabradzo i ze będzie tzreba powtóżyć.mówił ze to tylko tzrab psa połozyć na prosto i wystarczy,żeby się nie ruszał.

Link to comment
Share on other sites

No normalne to wie ale to ma byc w specjane pod narkozą i w specjalnej pozycji.Tz to tez wie jak ale powiedzaił, że według niego to lepiej zrobic to we wrocku... ;-( bo napewno trzeba będzie zrobić więcej niż jeden rtg i więcej badań i tylko pies się nastresuje więcej razy...
Rybon spawdziłam ile to rtg 40, no i chyba plus narkoza a wyniki razem z fiolkami 25. tak sobie myśle że napisałas wczesniej ze takie rtg kosztuje około 100 zł az mnie dziwi, że taka róznica.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...