Jump to content
Dogomania

Grubas juz po zabiegu ,zeby za - plombowane ;-)


madziara1983

Recommended Posts

Magda, jak juz wybierzesz weta, to zadzwon do niego najpierw, zeby Ci powiedzial orientacyjnie ile te badania wyniosą i zapytaj, czy jesli Ci na cos nie wystarczy, to będziesz mogla doplacic pozniej. Chodzi o to, zebyś juz w przyszlym tygodniu pojechała zrobic te badania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='makulka']szczerze odradzam Osińskiego tnie od razu :(moze i ma wieloletnią wiedze ale jest juz starszy i powinien isc na emeryture,ucieka sie do ostatecznych rozwiązań.
Bieżynski jest ok .[/quote]

Wez pod uwage wszystkie opinie. Zreszta i tak przydalaby sie konsultacja przed podjeciem ostatecznej decyzji. Pogadaj z moniaradek z niebieskiego.

A co jest Foczusiowi?

Link to comment
Share on other sites

No zadzwonie i zapytam , tylko martwie się że jak zobaczy psa to np. będzie wiedział o co chodzi z tymi nogami i każe inne badania zrobić.... albo coś... Pociągiem moge dojechać ale kłopot będzie już troche we wrocławiu bo do tej kliniki tzreba będzie jakoś trafić to bardzo duże miasto i moze byc problem nawet gdyby mi na taxe starczyło to niewiem czy mnie ktoś do taksy z takim psem weźme no i najwazniejsza sprawa to na drugi dzień powrót z psem po narkozie pociągiem, martwi mnie to najbardziej to 4 h drogi pociągiem w dobrym wypadku. mam legitymacje studencką więc razem z psem wyniosło by mnie to około 40 może troche więcej bo każdy pociąg kosztuje inaczej.
Postaram się znaleźć dziś tu kogoś kto mógłby mnie tam zawieźć za niższą cene, mam nadzieje że mi się uda.Jak znajde kogoś kto zawiezie za 60 max 70 zł w dwie strony to zrobie wsyztsko zeby skąbinowac tą kase. Napewno ktos będzie miał dobre serducho. ;-( Pomóżcie tylko wybrać weta, bo niewiem na którego się zdecydować... Polecono 3 wetów , opinie są różne , napiszcie kogo byscie wybrali to może jeszce dziś zadzwonie i sie dowiem czegoś konkretnego.

Link to comment
Share on other sites

Sprawdziłam na stronie pkp. Trochę pociagów do Wrocławia jest większość kosztuje 19,70 zł + pies chyba 4 zł, bo to pociąg osobowy. Na tą trasę możesz kupić bilet wycieczkowy, jeśli będziesz jechała w weekend (tzn. od piatku od godz. 20.00) wtedy jest 33% taniej czyli bilet w obie strony bedzie Cię kosztował 26,40 zł + 8 zł za psa. Czas podróży to 3.15 min - 3.50 min

[URL="http://www.mazowieckie.com.pl/site.php5/article/94/46.html"][COLOR=blue]Info o biletach wycieczkowych[/COLOR][/URL]

[URL="http://rozklad.pkp.pl/bin/query.exe/pn?ld=pkp&seqnr=7&ident=2c.02758529.1143792339&getTariff=yes&outConId=C2-2"][COLOR=blue]Rozkład jady pociągów[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze raz polecam dr Szczypkę, bo jemu przede wszystkim zależy na psie. I raczej można się dogadać co do kasy. Jak jedziesz tax, po prostu mów od razu, że z psem i na miłość- nie bierz tych co stoją pod dworcem- tylko na telefon!! Może jak będziesz wiedzieć kiedy, daj w tytule, że transport we Wrocku potrzebny... z reguły ktoś się znajduje. Albo jedź komunikacją miejską, spod dworca jest tego sporo.
Trzymam za was kciuki!!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Spoko dzieki wszystkim. Rozkład mam bo jeżdże do szkoły pociągami , które jadą na wrocław ja tylko się boje o jechnie pociągiem dlatego ze on będzie napewno wymęczony po tych badaniach a ja raz już nim jechłam pociągiem i niestety stosunek ludzi do psa i kondukt. nie był miły ani przyjazny i całąą droge siedziałam na korytarzu w przejściu bo ludzie jakąś paranoje robili. Ale postaram się znaleźć kogoś w mieście u mnie i dogadać się tak zebym mogła zapłacić później albo jak już będe miła kase myśle ż eznjdzie sie ktoś wyrozumialy. Dzięki wsyztskim za wszytsko.

a co do dr. Szczypki to ma ktoś do niego numer????jeśli tak to poprosze... Już mam wpisałam lecznica chiros wroclaw i znalazłam są numery...

Wiecie co tam jest również podany email to moze ja zadzwonie do tego doktor i zapytam czy moge przesłać mu email z opisem oibjawów i tego wsyztskiego co mu bylo i jest , niech to przeczyta i zadzwonie później żeby powiedział mi co o tym sądzi i jakie mogą być koszta... Co o tym myślicie??????? widze też ż e w tej lecznicy dr. Osiński równiez pracuje tz udziela konsultacji... ?????????

p.s u mnie w mieście jak bym powiedzial że chcę z takim psem jechac taxą to by mi powiedzili że chyba mi sie w głowie pomieszało... ;-)

Link to comment
Share on other sites

No to mam takie wiadomości, 5 minut temu dzwoniłam do lecznicy ,,Chiros,, we wrocławiu do dr. Szczypki, był przy zabiegu akrat ale trafiłam na bardzo miłą pania w recepcji która odebrała powiedzaiłam jej jak sprawa wygląda mniej więcej i zapytałam czy moge przesłać informacje na temat psa mailem , pani powiedziała że oczywiście niema żadnego problemu, zebym napisała jak wygląda cała sprawa a mail napewno zostanie przeczytany i odpowiedź będzie . Chyba trochu mi przybyło nadzij ;-) zaraz się zabieram za pisanie tego maila no i oczywiście o tych badaniach ze trzeba wykonac co Rybon prosiła... ;-)

Link to comment
Share on other sites

ja mając dwie suki z rakiem konsultowałam się najpierw meilowo z lekarzem z krakowskiej Arki, wysyłałam zdjęcia i opisy biopsji,on wiedział mniej więcej co i jak i umówiłam się konkretnie juz potem na wizytę - spróbuj właśnie tak z lekarzami we Wrocku - nawet w kilku lecznicach i np. napisz co odpisali (mozesz tu wkleic) a potem wybierz się do któregoś z nich - tylko się umów konkretnie bo powiedz, ze ty nie z Wrocka. I słuchaj dogomaniaczek z Wrocka - one przecież na codzień mają do czynienia z lepszymi czy gorszymi wetami.

Link to comment
Share on other sites

LUDZISKA MAM NOWE WIDAOMOŚCI ODPISALI Z WROCŁAWIA JUZ UMIESZCAM WSYZTSKO.KOPIJU CAŁEGO EMAILA I WKLEJAM.
,,Witam
Z opisu przesłanego przez Panią można wstępnie postawić diagnozę. Proszę nie robić badań w stylu poziom wapnia i fosforu bo nie ma takiej potrzeby. Problem nie tkwi w stawach skokowych a w stawach biodrowych.
Pani pies ma zaawansowaną HD (dysplazję stawów biodrowych). Przyjmowana przez psa pozycja nie jest wadą postawy a pozycją odciążającą. To oczywiście moje przypuszczenia wynikające z wywiadu oraz przesłanych zdjęć. Pierwsze co powinna Pani zrobić to RTG stawów biodrowych w odpowiedniej projekcji. Koszt takiego badania z badaniem klinicznym zamknąłby się w kwocie 100 zł. Co do leczenia to dopiero po badaniu można rozmawiać. Gdyby miała Pani pytania to proszę pisać lub dzwonić. Na stronie [url]www.chiros.pl[/url] zamieszczone są tel. i mapka dojazdu.

Pozdrawiam, Tomasz Szczypka,,

Link to comment
Share on other sites

No, znaczy się ciotka Rybon jak zwykle miala racje z tym rtg ;-) nawet co do ceny.

Ja generalnie to forum tylko czytam, bo nie bardzo mam jak zaoferowac pomoc w czymkolwiek oprocz przelania jakiejs kwoty.

Jesli zdecydujesz sie na wyjazd na te badania poprosze numer konta, chetnie doloze pare groszy. A Niestety PW nie chce mi od wczoraj dzialac :(

Link to comment
Share on other sites

Kurde ano pewnie że się decyduje i to jak najszybciej tylko jak się uda uzbierac tyle to odrazu się umawiam i jade, zmartwiłam się bardzo bo to zła choroba jest... ;-(
I dziekuje wszytskim za każda pomoc... Grubasek też jest wdzięczny...
MAGDALENA BERUS
BANK ZACHODNI WBK S.A. 1 W ZGORZELCU NUMER: 94109019680000000105118521

p.s przelanie chocby najmniejszej kwoty to bardzo duża pomoc naprawde.....

Link to comment
Share on other sites

Ludzie, jestescie kochani :loveu: . Dziekuje Wam bardzo w imieniu Magdy i Bialaska.
Na pierwsze badania powinno wystarczyc, teraz jeszcze transport i nocleg. Kto z okolic Wrocka moze pomoc? Za paliwo mozemy oddac.
Chyba najtrudniej bedzie z noclegiem...Pomóżcie, prosimy. :Help_2:

Link to comment
Share on other sites

Udało mi się wyrwać wczesniej ze szkoły. I juz jestem. Sprawdzałam konto i od wczoraj się nic nie zmieniło jeszce, pewnie dlatego ze sobota i dopiero w poniedziałek będzie. No ale sytuacja wyglada tak, nocleg chyba konieczny nie będzie rozmawiałam z wetem. powiedział ze to bedzie robione w uspieniu ale moge zabrać psa odrazu więc postaram sie znaleźć tu w mieście do wtorku kto mnie tanio zawiezie . Dziekuje wam kochane ludki za pomoc....czytałam już o tej dysplazji a doktor napisał że to wyglada na zaawansowaną , kurde wcale mi się to nie podoba...

Link to comment
Share on other sites

oooooo super za chęć, jak można to poprosze num tel. kom. na pm w razie ,,w,, będe dzwonić jak już będe we wrocku i bedzie potzrebna pomoc..... dzieki wielki

ps. na koncie bez zmian jest tylko kasa , która wpłaciła Paula kilka dni wczesniej , więc jak dziś nie wpłyneło to napewno dlatego ze weekend i pewnie w poniedzaiłek rano będą. Tz nie znam się i niewiem czy w weekend normalnie powinno być czy nie ale tak mi sie zdaje. To jak tylko wpłynie to napisze wsyztsko ile jest itp.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...