Jump to content
Dogomania

Staruszek Fifi biega już po Tęczowych Łąkach....Do widzenia,piesku!


jostel5

Recommended Posts

[quote name='Renata5']ROZLICZNIE
maj-300zł od ketunii
czerwiec 200zł od kinga_kinia7

Zwracam 200zł,bo za czerwiec pieniądze beda u mnie juz nie wykorzystane


A...chyba każdy bierze opłate z góry Elmiro,gdybys nie wiedziała[/QUOTE]

Nie wiem, czy się śmiać, czy płakać. Wyczułam moment, zlałaś Fifka:) Boskoo

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='elmira']Ale Renata nie jest szczęśliwa. I ja wredna siedzę sobie w moim zatopionym domku...
Renata, jak Ty mogłaś, wiedząc,że masz 300 górką jojczeć nam o pomoc dla zasranego Fifka?[/QUOTE]
nawet nie chce mi sie komentowac...jakie 300zł? jeżeli juz to 200 za czerwiec z góry.
No własnie,jak ja mogłam jęczeć?Ależ ja jestem podła oszustka,cholera.
Koniec gadki,masz rację,to co na hotelik mogłam dać na leczenie,badania,klinike i co tam jeszcze potrzeba.
Teraz ty będziesz sie nim opiekowała i powodzenia zyczę.może u ciebie ten pies odżyje,bo u mnie juz zdychał

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renata5']Od 12 maja do 12 czerwca jest miesiąc,który Fifek był u mnie i dostałam za to 300zł od ketunii
kinga kinia przesłała pieniązki za czerwiec wcześniej(miały byc od 12 czerwca,do 12 lipca) mimo,że mówiłam,że wpłata powinna być zrobiona w okolicach 12 czerwca.Ale te 200zł co wysłała miało być od 12 czerwca do 12 lipca.ogarnij sie kobieto i policz na spokojnie.za nastepny miesiąc wołałabym dopiero w okolicach 12 lipca(za lipiec z góry)
jestes bezczelna,sugerując,że może mu sie coś stać[/QUOTE]
Kobieto, to Ty się ogarnij!
Psa masz niecały miesiąc, a w życiu byś się nie odezwała za tę kwotę górką.
Renata, aż mi samej nie chce się wierzyć. Napisz, nasza ciociu od starowin, że miałaś zaćmę.
Ja mam dobre serce, postaram się uwierzyć:) Zniosę dniówkę u Ciebie 30 pln. Jak mogłas, obrzydliwe!!!

Link to comment
Share on other sites

Dobry wieczór
jestem osobą postronną i absolutnie nie chcę nikogo oskarżać ani obrażać ,
ale dziewczyny fifek jest chory i tak naprawdę znamy to że ma chorą trzustkę .
Fifek musi przejść gruntowne badanie,aby wykluczyć raka trzustki,co bardzo możliwe że ma. Choć wolałabym żeby psinka tego ohydnego raka nie miała.
Bardzo was proszę przeprowadźcie to badanie ,wtedy będziecie pewne czy pies za miesiąc będzie czuł się lepiej,albo miesiąc będzie okrutnie cierpiał.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elmira']Kobieto, to Ty się ogarnij!
Psa masz niecały miesiąc, a w życiu byś się nie odezwała za tę kwotę górką.
Renata, aż mi samej nie chce się wierzyć. Napisz, nasza ciociu od starowin, że miałaś zaćmę.
Ja mam dobre serce, postaram się uwierzyć:) Zniosę dniówkę u Ciebie 30 pln. Jak mogłas, obrzydliwe!!![/QUOTE]
ja nie mogę...12 czerwca bedzie miesiąc jak fifek jest u mnie i dostałam od ketuni 300zł za ten miesiąc.Kinga_kinia wysłała mi 200złza czas od 12 czerwca,do 12 lipca,czyli za miesiąc,który własnie sie zaczyna.Zawsze dziewczyny mi wysyłają z góry.Mysl sobie co chcesz,pisz sobie co chcesz,ale MYŚL co piszesz.Pieniądze wysyłane sa za miesiąc z góry.ROZUMIESZ?Te 200zł było od 12 czerwca do 12 lipca.więcej nie będę tłumaczyła

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie Herak...
Zgadzam się z Tobą, bo teraz żadne kłótnie psiakowi nie pomogą, ani robienie niemiłej atmosfery..
Wiem że nikt nie lubi jak sie go obraża albo coś lecz lepiej na spokojnie to obgadać a nie się kłócić...
Rozumiem wasze emocje zróbcie parę głębokich wdechów...
Albo odejdźcie na chwile od komputera i po chwili namysłu znowu wejdźcie na wątek Fifiego już wyluzowane...

Link to comment
Share on other sites

I kolejne 100 przelane bez potwierdzenia (Reniu od ketunii). Coraz ciekawiej się robi. Proszę, abyś zgodnie z nadpłatą zatrzymała Fifka do niedzieli. Zabieram psa, karmę i pieluchy od dobrej ciotki.

Moim skromnym zdaniem: psy mają robić siku i kupę na dworze. Na co recepta jest jedna-trzeba psinki w y p r o w a d z a ć. Niby proste, a niektórzy zapominają.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renata5']ja nie mogę...12 czerwca bedzie miesiąc jak fifek jest u mnie i dostałam od ketuni 300zł za ten miesiąc.Kinga_kinia wysłała mi 200złza czas od 12 czerwca,do 12 lipca,czyli za miesiąc,który własnie sie zaczyna.Zawsze dziewczyny mi wysyłają z góry.Mysl sobie co chcesz,pisz sobie co chcesz,ale MYŚL co piszesz.Pieniądze wysyłane sa za miesiąc z góry.ROZUMIESZ?Te 200zł było od 12 czerwca do 12 lipca.więcej nie będę tłumaczyła[/QUOTE]
To nie tłumacz! Bo ja przy Twoich przygodach, to przynajmniej byłabym zacukana.
Proszę mi również wskazać, czego Ty potrzebujesz? Pieluchy?-dostawa, tak, jak rozmawiałyśmy w niedzielę. Podkłady, również, rozmawiałyśmy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elmira']I kolejne 100 przelane bez potwierdzenia (Reniu od ketunii). Coraz ciekawiej się robi. Proszę, abyś zgodnie z nadpłatą zatrzymała Fifka do niedzieli. Zabieram psa, karmę i pieluchy od dobrej ciotki.

Moim skromnym zdaniem: psy mają robić siku i kupę na dworze. Na co recepta jest jedna-trzeba psinki w y p r o w a d z a ć. Niby proste, a niektórzy zapominają.[/QUOTE]
Jakie 100zł od ketunii:-oDostałam 300zł za czas od 12 maja do 12 czerwca,zadnego dodatkowego 100zł od ketunii nie otrzymałam
No masz rację,powinnam fifka zostawiac na noc na dworze,to by było,że zrobił kupkę na spacerku:)Zresztą sama zobaczysz,oj zobaczysz

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elmira']Przypominam, że Renata wzięła 300/mc od Ketunii i za ten sam mc 200 za dziadowskiej skarpety u Fifka:) I nic nie powiedziała:)[/QUOTE]
Jeżeli dla ciebie od 12 maja do 12 czerwca(300zł) i od 12 czerwca do 12 lipca(200zł) to jest jeden miesiąc,to super:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renata5']No masz rację,powinnam fifka zostawiac na noc na dworze,to by było,że zrobił kupkę na spacerku:)Zresztą sama zobaczysz,oj zobaczysz[/QUOTE]
[U]Reniu, bądź rozsądna[/U]. Wyprowadź wszystkie Twoje śleputki, kołyszącego się Moruska i inne biedaki na " spacer", sprawę spaceru masz załatwioną i SUMIENIE czyste.
Polecam zastosować tę metodę u starych ludzi- koniec z pampersami-podobno tutaj na dogo pies nie jest gorszy od człowieka? Może się mylę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elmira']To nie tłumacz! Bo ja przy Twoich przygodach, to przynajmniej byłabym zacukana.
Proszę mi również wskazać, czego Ty potrzebujesz? Pieluchy?-dostawa, tak, jak rozmawiałyśmy w niedzielę. Podkłady, również, rozmawiałyśmy.[/QUOTE]
Niczego juz nie potrzebuje,zostaw to u siebie,bo ci sie przyda.
200zł co miało byc od 12 czerwca do 12 lipca juz poszło do Pauliny,odeślę tez od razu te 100zł,co mi przyjdzie od pauliny w poniedziałek,bo jeszcze nie doszło.
A te 100z o którym wspomniałaśł,to ketunia dała na badania fifka,które miał robione zaraz po wyjściu ze schroniska NIE u mnie.Zresztą napisze do niej pw i sie dopytam dokładnie gdzie wysłała,bo do mnie na pewno nie

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem co napisać, żeby nikogo nie urazić.Bardzo mi przykro było to wszystko czytać.Zrobiłam tę deklarację, bo Fifek miał iść do Renatki.Mam od Renatki dwa staruszki i mam do niej pełne zaufanie.Znam ją nie od dzisiaj.Jakoś w to przywłaszczenie kasy nie chce mi się wierzyć.Zresztą nie muszę.Każdy ma swój rozum i niech z niego korzysta.Jak zabierzesz, elmira, Fifiego od Renaty to ja wycofuję swoją deklarację.Myślę, że może ochłoniecie do jutra.Mam taką nadzieję.Przecież to nie chodzi tu o nikogo z nas tylko o żywą istotę...o Fifiego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renata5']ja nie mogę...12 czerwca bedzie miesiąc jak fifek jest u mnie i dostałam od ketuni 300zł za ten miesiąc.Kinga_kinia wysłała mi 200złza czas od 12 czerwca,do 12 lipca,czyli za miesiąc,który własnie sie zaczyna.Zawsze dziewczyny mi wysyłają z góry.Mysl sobie co chcesz,pisz sobie co chcesz,ale MYŚL co piszesz.Pieniądze wysyłane sa za miesiąc z góry.ROZUMIESZ?Te 200zł było od 12 czerwca do 12 lipca.więcej nie będę tłumaczyła[/QUOTE]

dajcie se na luz,fifek jest wazniejszy niz pieniadze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Syla']Nie wiem co napisać, żeby nikogo nie urazić.Bardzo mi przykro było to wszystko czytać.Zrobiłam tę deklarację, bo Fifek miał iść do Renatki.Mam od Renatki dwa staruszki i mam do niej pełne zaufanie.Znam ją nie od dzisiaj.Jakoś w to przywłaszczenie kasy nie chce mi się wierzyć.Zresztą nie muszę.Każdy ma swój rozum i niech z niego korzysta.Jak zabierzesz, elmira, Fifiego od Renaty to ja wycofuję swoją deklarację.Myślę, że może ochłoniecie do jutra.Mam taką nadzieję.Przecież to nie chodzi tu o nikogo z nas tylko o żywą istotę...o Fifiego.[/QUOTE]

nie mozesz wycofac,deklaracja to deklaracja,jest stała.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo mi przykro czytać o zarzutach skierowanych do renatki.
Chcę tylko powiedzieć że to najuczciwsza osoba jaką poznałam.
Mieszkam za granicą więc dlaczego nie zdarła zemnie pieniędzy i nie wymyśla o potrzebach psa.
Mogłaby tysiące powodów wymyślać nie zrobiła .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majku33krakow']nie mozesz wycofac,deklaracja to deklaracja,jest stała.[/QUOTE]

Nic nie jest stałe.Życie też nie.Mogłam stracić pracę i pogorszyła mi się sytuacja finansowa.Mam syna w szpitalu, co jest prawdą i mogę nawet to udokumentować.Co mi zrobisz ?Nic.Dasz mnie na jakieś tam kwiatki ? Bardzo proszę.Dalej będe wpłacać na kilkanaście innych piesków, ale chyba nie czytałeś dokładnie, tego co napisałam.Mam nadzieję, że do jutra emocje ochłoną....tyle.

Link to comment
Share on other sites

Własnie fifek zrobił kupkę,troche takiej se i troche rozwolnieniowej.kurna,a mogłam iśc z nim na spacer,byłoby,ze kupka zrobiona na spacerku:)fifek niby taki mądry,a jaki niemądry.Nie powiedział mi,że chce kupę,tylko srunął na leżąco i prawie na śpiąco...ach ten fifek:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='herak']Bardzo mi przykro czytać o zarzutach skierowanych do renatki.
Chcę tylko powiedzieć że to najuczciwsza osoba jaką poznałam.
Mieszkam za granicą więc dlaczego nie zdarła zemnie pieniędzy i nie wymyśla o potrzebach psa.
[B]Mogłaby tysiące powodów wymyślać nie zrobiła [/B].[/QUOTE]
Herak kochana,bo twój pies jest młody i zdrowy,to co miałabym niby u niego wymyślić?A wiesz,u starego psa zawsze coś się znajdzie,jak nie urok,to sraczka:diabloti:Powodów do wyłudzania pieniędzy jest wiele:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renata5']ketunia wpłaciła bezpośrednio do mnie 300zł za pierwszy miesiąc.Niedawno Kinga wpłaciła mi 200zł na drugi miesiąc,dostałam też zwrot 120zł za badania i lek,no i dzisiaj wysłała mi 100zł jako zwrot kosztów(jeszcze nie doszło.ale wysłała)[/QUOTE]

[quote name='elmira']Czyli za pierwszy miesiąc u Ciebie Fifi dostał 500 złotych. Wg Twojej stawki Fifi ma opłacone 2,5 miesiąca. Powiedz mi Renata za co Ty bierzesz kasę> Na wątku AlinaS mówiłaś, że na środki myjące itd. A nas kasujesz za wszystko. W głowie się nie mieści. Nie raczyłaś napisać, że masz dwa razy finansowany pobyt Fifka. nie napisałaś słowa, że poszły dwie wpłaty za miesiąc.

W niedzielę przywożę Ci zaległe pieluchy i zabieram Fifiego z powrotem do siebie. Proszę o rozliczenie pobytu psa u Ciebie i zwrot nadpłaconych pieniędzy na konto Pauliny Z., czyli na konto Fifka.[/QUOTE]

[quote name='Renata5']Co Ty pieprzysz!!Dostałam z góry za maj od ketunii,a teraz z góry 200zł za czerwiec
dziękuję za współprace,prosze fifka zabierac,przelewam 200zł na konto kinga_kinia[/QUOTE]

[quote name='elmira']Fifi był u mnie do 12.05 za d a r m o! Rozumiesz? Więc, skąd Twoja zgoda na przelew za Fifiego od Ketunii?

Renata nie brnij dalej, nie chcę nurzać się w kupie. Zabieram od Ciebie Fifiego w niedzielę i do tego, i ponad to masz zapłacone dbaj o niego. Dostałaś przelewy. Nie daj Bóg, żeby mu coś się stało:) Podrzucam Ci wyłudzone pieluszki od Twoich psów. Wyłudzone przeze mnie.[/QUOTE]

[quote name='Renata5']ROZLICZNIE
maj-300zł od ketunii
czerwiec 200zł od kinga_kinia7

Zwracam 200zł,bo za czerwiec pieniądze beda u mnie juz nie wykorzystane


A...chyba każdy bierze opłate z góry Elmiro,gdybys nie wiedziała[/QUOTE]

[quote name='elmira']Ale Renata nie jest szczęśliwa. I ja wredna siedzę sobie w moim zatopionym domku...
Renata, jak Ty mogłaś, wiedząc,że masz 300 górką jojczeć nam o pomoc dla zasranego Fifka?[/QUOTE]

[quote name='Renata5']Od 12 maja do 12 czerwca jest miesiąc,który Fifek był u mnie i dostałam za to 300zł od ketunii
kinga kinia przesłała pieniązki za czerwiec wcześniej(miały byc od 12 czerwca,do 12 lipca) mimo,że mówiłam,że wpłata powinna być zrobiona w okolicach 12 czerwca.Ale te 200zł co wysłała miało być od 12 czerwca do 12 lipca.ogarnij sie kobieto i policz na spokojnie.za nastepny miesiąc wołałabym dopiero w okolicach 12 lipca(za lipiec z góry)
jestes bezczelna,sugerując,że może mu sie coś stać[/QUOTE]

[quote name='elmira']Nie wiem, czy się śmiać, czy płakać. Wyczułam moment, zlałaś Fifka:) Boskoo[/QUOTE]

[quote name='elmira']Kobieto, to Ty się ogarnij!
Psa masz niecały miesiąc, a w życiu byś się nie odezwała za tę kwotę górką.
Renata, aż mi samej nie chce się wierzyć. Napisz, nasza ciociu od starowin, że miałaś zaćmę.
Ja mam dobre serce, postaram się uwierzyć:) Zniosę dniówkę u Ciebie 30 pln. Jak mogłas, obrzydliwe!!![/QUOTE]

[quote name='elmira']Przypominam, że Renata wzięła 300/mc od Ketunii i za ten sam mc 200 za dziadowskiej skarpety u Fifka:) I nic nie powiedziała:)[/QUOTE]

[quote name='elmira']I kolejne 100 przelane bez potwierdzenia (Reniu od ketunii). Coraz ciekawiej się robi. Proszę, abyś zgodnie z nadpłatą zatrzymała Fifka do niedzieli. Zabieram psa, karmę i pieluchy od dobrej ciotki.

Moim skromnym zdaniem: psy mają robić siku i kupę na dworze. Na co recepta jest jedna-trzeba psinki w y p r o w a d z a ć. Niby proste, a niektórzy zapominają.[/QUOTE]

[quote name='Syla']Nie wiem co napisać, żeby nikogo nie urazić.Bardzo mi przykro było to wszystko czytać.Zrobiłam tę deklarację, bo Fifek miał iść do Renatki.Mam od Renatki dwa staruszki i mam do niej pełne zaufanie.Znam ją nie od dzisiaj.Jakoś w to przywłaszczenie kasy nie chce mi się wierzyć.Zresztą nie muszę.Każdy ma swój rozum i niech z niego korzysta.Jak zabierzesz, elmira, Fifiego od Renaty to ja wycofuję swoją deklarację.Myślę, że może ochłoniecie do jutra.Mam taką nadzieję.Przecież to nie chodzi tu o nikogo z nas tylko o żywą istotę...o Fifiego.[/QUOTE]

[quote name='ketunia']Dziewczyny spokojnie. Zrobiło się bardzo nieprzyjemnie.
Renacie wpłaciłam 300 zł. Natomiast 100 zł poszło na konto Pauliny.[/QUOTE]No i właśnie...sedno sparwy...Nieprzyjemnie, to małe słowo...MAcie racje- tu nie chodzi o pieniadze, chodzi o Fifiego..ale tez chodzi o Renate...JA watek Fifiego podczytywalam tylko, bo czytam wszystkie watki psow u Reni...
Uważam z cala stanowczoscia, ze Renia zostala niewinnie oskarżona, obrażona wręcz i podziwiam ja za takt i za to, ze w ogole sie tu odzywa. Za to wszystko, co robi dla naszych psow, za ten trud, poświęcenie, miłosć, opiekę...słów mi brakuje i płakac sie chce...
Elmiro! Jak mozesz w ogole pisac takie bzdury i nakrecac siebie i ludzi, ktorzy tu są?? MAsz czarno na bialym, w kolejności wszystkie posty! Pierwszy -t onatychmiastowa odp na Twoją prośbe do reni o rozliczenie..napisala o wszystkich wpłatach, jakie ma....a TY kilka postow poźniej piszesz, ze otrzymala 200 zł i nikomu nic nie powiedziala???:o Kilka razy tlucze jak "chłop krowie na rowie" to samo- ile kiedy i od kogo i za co tez, dostala..a TY wywlekasz jakies mega rewelacje bez pokrycia, o czym napisala ketunia...JAk w ogole mozesz kogos tak pomawiac..??Za trud i za wszystko, co robi dla tak cięzko chorego psa..??:o
NIgdy, powtarzam, nigdy nie watpiłam w uczciwośc Renaty! Mialam u Niej juz kilka psow...mało jest takich DT jak jej i wszyscy o tym wiedza i pisza- renata cieszy się powszechna opinia na dogomanii...jest osobą szanowana, pracowitą i oddana zwierzetom, ktore ma...a elmira pisze bezczelnei- ze psy trzeba wyprowadzac..???Grozi, ze nie daj Bóg, żeby FIfiemu się cos stala za taka kase , jaka Renata ma..??SZczyt wszystkiego...Nie mogę uwierzyć...
PRZepraszam, ze sie odezwalam-wiem, ze to watek Fifiego..ale uwazam, ze Renia zostala niesparwiedliwie oskarżona, wyszydzona nawet i uważam, ze tego tak nie mozna zostawic...
Renia kwestie kazdej złotówki wyjasnila kilka nawet razy- to na pewno-dlatego mysle, ze Elmira powinna ja przeprosic. Ja moge tylko podziękowac Reni za poświęcenie dla naszych wszystkich psów...i za wszystko, co dla nich robi...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...