Jump to content
Dogomania

Schronisko w Ostrowie Wlkp - SZUKAMY WOLONTARIUSZY i DT!


Malwi

Recommended Posts

  • Replies 476
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

W schronisku zmieniło się kierownictwo i pracownicy ...

Zmieniły się również numery kontaktowe ze schroniskiem!
nowe numery to:

505 114 585 (czynny w godzinach pracy schroniska)
796 138 458 (całodobowy)





bardzo potrzebna wszelaka pomoc w tej chwili , szczególnie wolontariat. Bardzo proszę o przybycie kto może jutro do schroniska ( czynne prawdopodobnie do godz. 14 )

Link to comment
Share on other sites

Mamy domy chętne na naszą Azję, w typie gończego istryjskiego, jeśli macie coś w typie gończaka - pozgłaszajcie tu:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/199806-GO%C5%83CZE-i-ich-mixy-w-potrzebie-w%C4%85tek-zg%C5%82oszeniowy-i-dyskusyjny?p=16073153#post16073153[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

z gończaków to podesłałam linki ...


ale mamy Husky , pewnie na dniach bedzie drugi jak sie tylko miejsce jakieś zwolni :|
mix Labradorki
5(!) psów w typie ON i DON

razem około 120 psów ....


a jutro turniej charytatywny halowej piłki nożnej na rzecz schroniska.


czy wie ktoś gdzie są chustki "szukam domu" ? można by zabrać 2 małe psiaki dla reklamy ...

Link to comment
Share on other sites

No wiem, otóż to, z tymi chustkami tak bywa, ja miałam chyba 15 sztuk, małe, duże. 2 poszły do Angel. Kilka ma Madallena, kilka Funia i od nich poszły w świat dalej. Jedna została u mnie - Bugi się nią troskliwie zajął. Tak troskliwie, że nie mogłam zidentyfikować źródła pochodzenia błękitnych wyślinionych nitek rozwleczonych po całym domu .... to jeszcze jesienią w tamtym roku było. I nie mam ani jednej teraz.

Link to comment
Share on other sites

w schronisku nowy mix Jagdterriera ... Sunia .. razem z małą córeczką ... mikroskopem ... na jednej ręce się maleństwo mieści - ok 6 tygodniowe.... obie podrzucone pod schronisko przez taksówkarza :mad: maleństwo wylądowało w kałuży ... :angryy::angryy::angryy:


zgłoszone już na policję ....

Link to comment
Share on other sites

nie zabrałam bo nie było chust...

w sumie i tak dobrze ze nie zabrałam bo frekwencja na turnieju cieniusieńka była.... ale 200 kg karmy jest ;)


EDIT:

a to suńka jagdterriera z córeczką o której pisałam wyżej

[IMG]http://www.ostrowschronisko.pl/animal/Lena-lena_i_luna-1295807912.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

a ta piękna , starsza, mikroskopijna pani szuka BDT na dożycie .... ma chyba ze 100 lat... cięta na wszystko i wszystkich .... szaleje i chce gryźć wszystkich o kostkach swoim jednym jedynym zębem...

[IMG]http://www.ostrowschronisko.pl/animal/Pika-DSC_0407-1294678741.jpg[/IMG]
[IMG]http://www.ostrowschronisko.pl/animal/Pika-DSC_0409-1294678745.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

w schronisku ich NIE MA.... nie bylo wczoraj czasu zeby latac i dzwonic po wszystkich gdzie sa chusty - z reszta - jak zwykle ... czemu sama mi nie pomogłaś ? tak samo jak z dostępem do strony - nie było to krzyczałyście , teraz jest to nic nie robicie...

Link to comment
Share on other sites

dzięki ;) szpitalik ogrzewany 24/h a nie jak wcześniej było od 8 do 17, dezynfekowany na bieżąco .... i jedzenie 3 razy dziennie - ciepłe ;) ( wcześniej dostawały raz, czasami dwa )
przy okazji zdementuję plotki jakoby w schronisku nie było sprzątane bo "kojce zasrane" - schronisko JEST sprzątane - a jako że psiaki dostają jedzenie 3 razy dziennie to nie ma sie co dziwić że kupę robią.
Weterynarz jest na telefon, jak tylko coś się dzieje to przyjeżdża.


w tym tygodniu, może przyszłym wszystkie suki mają mieć USG czy czasami jakichś niespodzianek za miesiąc nie będzie, nie wiem dokładnie od kiedy, ale wszystkie psiaki mają mieć morfologię zrobioną (!)

Link to comment
Share on other sites

bo z toba malwina juz nikt nie ma ochoty wspolpracowac, dalas ciala wiele razy, naobiecywalas a potem nagle zapadalas sie pod ziemie, aczkolwiek jakbys poprosila mnie czy moge ci pomoc w szukaniu tych chust i czy moge podzwonic - zrobilabym to, ale sie nie odezwalas. wiec nie pisz ze "jak zwykle". gadac to ty umiesz duzo ale na tym sie konczy. nigdy nie dostalam od ciebie zadnej propozycji ani prosby o pomoc

nie rob z siebie takiej wielkiej matki teresy. na udostepnienie strony czekalismy pol roku. z tego co widze to dopiero od kilku dni jest udostepnione to co mialo byc. wczesniej nie dzialalo wiele rzeczy m.in wlasnie dodawanie psow wiec kilka dni to zbyt malo zebys mogla nas osadzac ze nic nie robimy

Link to comment
Share on other sites

Martyna - przestań pisać te swoje wywody bo one do niczego nie prowadzą.
ja was nie zmuszam żebyście ze mną współpracowały - nie chcecie to nie, i tak z prowadzeniem strony najbardziej pomagają mi Domka i Adrian, wy macie tylko wymagania ode mnie pod tym względem.

ja zapadałam się pod ziemię ? no kurde ciekawe dlaczego ... może dlatego że ostatnie pół roku cały swój wolny czas spędziłam na robieniu strony ? z resztą ten temat był już przerabiany nie raz i dobrze o tym wiesz. Nie raz już tłumaczyłam ci że napisanie strony która ma 19 tysięcy linijek kodu to nie jest robota na dwa dni jak ci sie wydaje.



wiec lepiej przestań i rób w schronisku to co robiłaś do tej pory - wyprowadzaj psy.

Link to comment
Share on other sites

hahahahha :D:D:D:D

tobie pomagac w prowadzeniu strony? prowadzenie strony to nie tylko dodawanie zdjec ale przygotowywanie zdjec i opisow do ich dodania na strone. czego ty nie robilas od kilku miesiecy :)

dobrze, wiec pomagaj schronisku, czyli tworz co chwile nowa grafike strony:) duzo wniesiesz i bardzo pomozesz zwierzetom :)
a na temat tego co ja robie dla zwierzat w schronisku sie nie wypowiadaj bo gowno wiesz :)

nikt ci nie kazal pisac strony od nowa, wystarczylo podac haslo do strony a razem ze stowarzyszeniem znalezlibysmy osobe ktora sie na tym zna i nam wytlumaczy co i jak albo ostatecznie sama bedzie dodawac aktualizacje ktore my jej wyslemy. ale bronilas tego hasla rekami i nogami...

jestes tak dobra, szczera, zaufana osoba...ze az nie jestes zapraszana na spotkania...:) teraz masz szanse zablysnac przed nowym kierownikiem, bo jeszcze sie na tobie nie poznal, w przeciwienstwie do bylej kierowniczki i pracownikow ktorzy maja cie juz po prostu po dziurki w nosie

co do morfologii i usg...dopilnujesz osobiscie aby bylo to wykonane? czy tak na oslep wierzysz we wszystko nowemu kierownikowi? obietnic juz poskladal wiele, a do tej pory jeszcza zadna z nich nie ujrzala swiatla dziennego...

Link to comment
Share on other sites

skonczylam :) po co powtarzac w kolko to samo, masz racje :) do ciebie i tak nigdy nie dotrze w czym zawinilas i nie potrafisz przyznac sie do bledu tylko usilujesz sie wybraniac na wszelkie sposoby :) na tym koncze wypowiadac slowa w twoim kierunku, po co sie mam denerwowac :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...