Jump to content
Dogomania

Buldożek Ptyś - Już Szczęśliwy ???


lavinia

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lavinia ja juz dawno sobie postanowilam ze kazdy moj pies musi poznac morze -moze to moja fanaberia ale konsekwentnie to realizuje-skoro PTYNIO lubil woda to bedzie z nami zabierany...jejku jak sobie przypomne noc na plazy z ATLASIKIEM...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lavinia']Ptysiowy będzie z Tobą - on bardzo lubił wodę....[/quote]

to bardzo dobrze ! niech nade mna czuwa zebym nic glupiego nie zrobila i sie nie utopila :] ja miewam rozne glupie pomysly... wczoraj zrobilam sobie 3 dredy i nie jestem jakos bardziej szczesliwsza...

Link to comment
Share on other sites

Ptysiowy, jak ci tam jest .....?

a nie męcz się za bardzo bieganiem pieseczku...wiem, odbijasz sobie teraz cały ten czas, kiedy inne pieski szalały a ty musiałeś cichutko siedzieć i tylko patrzeć mogłeś na te zabawy.......

bardzo za tobą tęsknię...to już ponad 3 miesiące....

Link to comment
Share on other sites

Dopiero niedawno przeczytalam calą Ptysiową historię, w czasie jak Ty walczyłaś o niego ja walczyłam o moją sunie (białaczka).
Jestem pełna podziwu dla wielkiego serca, a jednoczesnie jestem rozgoryczona i jest mi bardzo źle, przykro, znowu mam wrażenie, ze świat jest niesprawiedliwy.
Ptysiu (') pozdrów moją Lazy, ona bardzo lubila bawić się z malymi pieskami:)

Link to comment
Share on other sites

Ptyś z pewnością bawi się z Twoją sunią - zawsze lubił duże dziewczyny :evil_lol:

Świat nie jest sprawiedliwy.....przekonałam się o tym wiele razy...

ktoś powiedział, że dla tak wyjątkowego istnienia, ten Świat to za mało....może dlatego te najbardziej wrażliwe, piękne, bezinteresowne duszyczki odchodzą tak szybko ?? może są potrzebne w jakimś innym miejscu ????

tylko ta pustka tak boli.....i nie ma na ten ból lekarstwa....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...