Jump to content
Dogomania

CWC Bytom, 23.05.2010


black-manor

Recommended Posts

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Jagoodka']Wystawa odbędzie się w planowanym terminie.
Ceny biletów - 12 zł normalny, 6 - ulgowy, parking 20 zł.[/QUOTE]
Dziękuję:)
Będę jako widz jeśli nie będzie padać :) A może parking gdzieś dalej znajdę tańszy bo szkoda mi trochę 20 zł :roll:

Link to comment
Share on other sites

ja dzisiaj bylam na k.retrieverow i myslalam ze bedzie okropne bloto i ku memu zaskoczeniu nie bylo tak zle, moj pies sie nie pobrudzil wogole [ a spuscilam go zby sie wybiegal, no i jest kremowy], bardziej sie dalo sie odczuc bloto przy bieganiu, bylo po prostu grzasko. dzis tez numerki byly do odebrania w sekretariacie i nie bylo tak zle[choc wiadomo malo psow, ale bardzo sprawna i mila obsluga], chociaz nigdzie nie bylo widac weterynarza i jednak mam nadzieje ze jutro bedzie...

Link to comment
Share on other sites

Dalej nie wiemy na jakiej podstawie beda wydawane numerki... Tu pojawia sie problem, poniewaz moj pies trafił w rece handlera wylacznie z paszportem,rodowodem i ksiazeczka. Pierwsza w zyciu wystawa, na ktorej mnie nie bedzie i wpadam w lekka panike, ze tyle problemow :(...

Kolejne pytanie... Jak opuscic teren wystawy i wejsc ponownie skoro nie mamy zadnego potwierdzenia? Jak rozumiem wchodzac z psem, to problem sie rozwiazuje, ale potem psa sie wrzuca do kennelu przy ringu...Chyba nie trzeba kupowac biletu, zeby isc do samochodu po reszte rzeczy?

Link to comment
Share on other sites

[B]Talagia[/B] nie martw się - potwierdzenia dostaniecie przed wejściem, więc spokojnie będzie można opuścić teren wystawy i wejść ponownie - numerki będą wydawane na podstawie tych potwierdzeń oraz ewentualnie dowodu wpłaty (jeżeli opłata była wykonana w ostatnim tygodniu przed wystawą).

Link to comment
Share on other sites

Jagoodka dziekuje ;) My na szczescie placilismy grubo przed 1 terminem, wiec nie powinno byc problemow. W razie czego i tak wyslalam do domu potwierdzenie wplaty i juz jestem spokojniejsza.
Uf, prosze trzymac kciuki, zeby Raven cos ugral bo mi serce pęka, ze pies na wystawie a ja sie ucze do egzaminow :( eh...

Link to comment
Share on other sites

My - znaczy Unka doskonała I, CWC (brakuje nam 1 CWC z krajówki, ale jeszcze nie dzisiejszego) sucz wymordowana wczorajszym Ogrodzieńcem, a w dodatku zwietrzyła w trawce jedzonko, zatem pozamiatane.....
Ale to nic, bo najbardziej cieszy wpis za [B]charakter[/B], dla mnie to bardzo ważne, bo czechosłowackie wilczaki, to rasa, która łatwa nie jest. A wpis o dobrym charakterze, niejako zapisuje się na plus dla mnie i sprawia, że mam przekonanie o tym, że codzienny socjal dobrze kierunkuję:)

Link to comment
Share on other sites

DREAMER BOB.

Dziękujemy "białasom" i innym znajomym za miłe towarzystwo.
Wydarzeniem był świetny występ DREAMERowego wnuczusia, który na finałach postanowił zawrzeć bliższą znajomość z dziadkiem i wyspał się na jego kenelu.
Dla zainteresowanych - wszedł tam sam

[URL=http://img3.imageshack.us/i/dsc03740ae.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/3096/dsc03740ae.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']Brawo Dreamer! A dzieciak przeuroczy! :)[/QUOTE]
Dziękować i wzajemnie ;)

Co do wnuczka to zapowiada się dobrze no i lubi białasy :D

[URL="http://img689.imageshack.us/i/dsc03739aa.jpg/"][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/8438/dsc03739aa.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estowa']Były sheltie? Jeśli tak to może macie zdjęcia,winiki i stawkę? ;)[/QUOTE]
A były sheltie i znam wyniki :D

PSY

Klasa szczeniąt:
wo1, NSzwR ALERT DAREDEVIL Lohrien

Klasa otwarta:
v1, CWC, Zw. Sveenleik CITROEN

Klasa weteranów:
v1, NWwR, BIS Weteranów DARK Kolyba u Grapy (Ch.Wet. SK, Zw. Wet. Eur. Śr. i Wsch. Ch.PL, PIP)

SUKI

Klasa baby:
wo1, NBwR BE MY SHOW STAR Lost in Love
nb ANDIA Polinezja

Klasa szczeniąt:
wo1 OXI Nasza Piękność

Klasa młodzieży:
v1, Zw.Mł., NJwR DAISY SWEET GIRL Metamorfoza
v2 CZARKA Polly z M-3

Klasa pośrednia:
v1, CWC, Zw., BOB DELICJA Velvet
v2 ALUTKA Tarantoga

Klasa otwarta:
bdb1 FELENA ze Zguby Elfów

Ma ktoś może fotki z finałów (no, z BIS Weteranów)?

Foteczki wstawię na portal o sheltie (shelties.pl) wraz z wynikami - jak dostanę fotki. Ja, gaduła, zagadałam się tak, że o aparacie zapomniałam XD


[quote name='Jagoodka']A Taresik - dosk 1, CWC, Zwycięzca, BOB i [B][COLOR=Red]BOG-3[/COLOR][/B] :)[/QUOTE]
No i dobrze mi się wydawało, że widziałam znajomą twarz! Jagoda, gratulacje!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...