Jump to content
Dogomania

CWC Bytom, 23.05.2010


black-manor

Recommended Posts

Jest już plan ringów:
[url]http://www.zkwpbytom.pl/sub/exhib_kraj10_plans.htm[/url]

tylko szkoda, że nas nie ma... no i nie wiem chyba jest jakaś zmiana w obsadzie? Bo całą V grupę miała oceniać p.Opara ale widzę, że jest ta grupa rozdzielona na dwa ringi. No a nagich peruwiańczyków nie ma w ogóle wypisanych ;(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pytanie tylko czy pani Opara będzie sędziowała na dwóch ringach, wcale nie będzie sędziowała, czy też będzie sędziowała ona i jeszcze ktoś ? ;)
Uff...cieszę się że jestem w spisie wystawców, to dla mnie na razie najważniejsze ;)

Link to comment
Share on other sites

działa do 8 ringu... ja potrzebuje 12 i 20 ... jutro oddział zamkniety to co reszta bedzie w piatek dopiero? :-(

a wracając do brudzenia się , my jestesmy raczej duzi, czarni ale do tego mocno futrzaści szczególnie na łapach i też łatwo nie ma, ale mimo wszystko bardziej się ciesze że Lhasa są na hali a nie CTR , bo różnica jest ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoodka']Dzisiaj oddział zamknięty, więc możecie sobie dzwonić.
Poza tym małe rasy długowłose będą na nowiutkiej hali oddanej do użytku na wiosnę tego roku - więc nie martwcie się :)[/QUOTE]

[quote name='Jagoodka']Szczerze to nie wiem jak teraz wygląda obiekt - czy faktycznie tyle tam wody..
Niestety ale hala nie jest wielkości Spodka czy targów poznańskich, żeby były tam wszystkie ringi.
A wydaje mi się, że właśnie w pierwszej kolejności na halę zasługują rasy małe i miniaturowe, długowłose.
A reszta wcale nie gorsza :)[/QUOTE]
Jagoodka, a cocker spaniele gdzie będą? Też małe i długowłose. ;)

Link to comment
Share on other sites

mi także działają linki tylko do VI...

wiadomość ze strony głównej:
[quote]
[CENTER][FONT=Verdana][SIZE=2]W związku z maksymalnym wydłużeniem terminu przyjmowania zgłoszeń zamieszczony na stronie oddziału spis wystawców prosimy traktować jako potwierdzenie przyjęcia psa na Wystawę.[/SIZE][/FONT][/CENTER]
[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoodka']Uwierzcie, że robimy wszystko żeby był jak najszybciej.
Troszkę cierpliwości - byc może już dzisiaj wieczorkiem będzie.

Ze zwględu na bardzo długi termin przyjmowania zgłoszeń [U][B]POTWIERDZENIA NIE BĘDĄ WYSYŁANE!!![/B][/U]
Numerki do odbioru będą w namiocie przed sekretariatem.[/QUOTE]

Jeżeli to prawda, to wybaczcie, ale ostatni raz będę w Bytomiu. Większego bałaganiu z wystawą jak w Bytomiu to nie widziałam. Zaledwie wczoraj pojawił się spis wystawców. Dziś czwartek i plan sedziowania nie działa. Około tysiąca ludzi pchajacych się po numerek wystawowy !!! Rozumiem paredziesiąt ludzi, ale wszyscy !!!! Dla mnie to skandal i jak potwierdzą się moje przewidywania w niedzielę to wysmaruję odpowiedni list do Warszawy. Jak na razie to nie chce mi się jechać !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shadow9']Z tego co pamiętam to w Bytomiu kilometrowa kolejka do sekretariatu i wielki bałagan to już standart.
Ja mimo tego zawsze dobrze pamiętam tą wystawe i rezygnować z niej nie zamierzam :).[/QUOTE]

TO NIE JEST ICH PIERWSZA WYSTAWA !!! To Bardzo żle świadczy o oddziale. Nie rozumiem tego - jakoś inne oddziały sobie radzą.
Czesto spotykam sie z problemem parkowania. Zabrze zmieniło miejsce wystawy i w październiku 2009 mieli trochę z tego tytułu zamieszania. Bardzo mi sie podobało w Częstochowie - pomimo fatalnej pogody. Ale to co tu czytam ... i to przed wystawą - włos na głowie staje ..... i robię coraz bardziej nerwowa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shetanka']

tylko szkoda, że nas nie ma... no i nie wiem chyba jest jakaś zmiana w obsadzie? Bo całą V grupę miała oceniać p.Opara ale widzę, że jest ta grupa rozdzielona na dwa ringi. No a nagich peruwiańczyków nie ma w ogóle wypisanych ;([/QUOTE]
Ring XI na samym końcu - są w hali :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Jagoodka, a cocker spaniele gdzie będą? Też małe i długowłose. ;)[/QUOTE]
Wiem, że długowłose - niestety na dworze... - też mam spaniela, więc wiem co to znaczy spaniel w taką pogodę... - oby w niedzielę było ładniej :)

Link to comment
Share on other sites

Nie chcesz to nie przyjeżdżaj.
Oddział w Bytomiu nie jest pierwszym, który nie wysłał potwierdzeń (a zaznaczam, że to pierwszy raz się zdarzyło). Poza tym Litwini i Czesi numerków też nie wysyłają.
Gdyby wszyscy zgłosili swoje psy do 30.04 numerki byłyby wysłane.
Poszliśmy na rękę wystawcom, którzy zaspali z terminem zgłoszeń i przedłużyliśmy termin do 7 maja, a ponad 70 zgłoszeń była przyjętych jeszcze po 7 maja
Na wprowadzenie do komputera wszystkich zgłoszeń, sprawdzenie katalogu i złożenie go potrzeba minimum tygodnia, i nie wystarczy 3 dni na wydrukowanie potwierdzeń, adresowanie kopert i jeszcze, żeby to wszystko dotarło? do wystawców
Resztę pozostawiam do Twojego przemyślenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoodka']Nie chcesz o nie jedź - Twój wybór!
Oddział w Bytomiu nie jest pierwszym, który nie wysłał potwierdzeń (a zaznaczam, że to pierwszy raz się zdarzyło). Poza tym Litwini i Czesi numerków też nie wysyłają.
[B]twipsy [/B]a z ciekawości kiedy zgłosiłaś swojego psa?
Gdyby wszyscy zgłosili swoje psy do 30.04 numerki byłyby wysłane.
Nie dość, że idziemy na rękę wystawcom, którzy zaspali z terminem zgłoszeń i przedłużamy termin do 7 maja, a ponad 70 zgłoszeń była przyjętych jeszcze po 7 maja to powiedz mi jak Ty to sobie wyobrażasz z wysłaniem numerków?
Kobieto na wprowadzenie do komputera wszystkich zgłoszeń, sprawdzenie katalogu i złożenie go potrzeba minimum tygodnia, czy Ty myślisz, że wystarczy 3 dni na wydrukowanie potwierdzeń, adresowanie kopert i jeszcze, żeby to wszystko do Ciebie dotarło??
Jeżeli tak myślisz to jesteś w grubym błędzie.[/QUOTE]

Rozumiem, że jesteś w ekipie organizacyjnej, ale nic o mnie nie wiesz - więc proszę nie czepiaj sie mnie tylko zajmij sie wystawą. Ja wysłałam zgłoszenie przed 30.04 i również opłaciłam przed 30.04 - więc w terminie i mam gdzieś czy idziecie na rekę komuś czy nie, a rady typu "nie chcesz - nie jedź" zachowaj dla siebie !!! [B]Jakoś inne oddziały sobie radzą z drukowaniem i wysyłaniem[/B]. [B]Również informacja w necie szwankuje, bo do tej pory nie można otworzyć ringu powyżej - bodaj 9 [/B]- więc zamias tłumaczyć jakieś bzdury to popraw stronę z planem sędziowania.!!

Link to comment
Share on other sites

Zastanawiam ,się jaki to problem odebrać numerek na wystawie, przecież jest plan sędziowania nie mówcie,że wszyscy przyjeżdżaja o godz. 7.00 rano!, jak jedziemy do czech czy do niemiec nikt nic nie mówi chociaż na niemieckich wystawach trzeba być do zakończenia sedziowania bo karty ocen sa wydawane później , a u nas tylko spróbolwalibysmy cos takiego zrobić!
Wszyscy krzyczący na tym forum moim zdaniem nigdy nie przyłożyli ręki do organizacji jakiejkolwiek wystawy! Ja proponuje najpierw popracować a potem krzyczeć!
Pozdrawiam oddział w Bytomiu.

Link to comment
Share on other sites

[B]meilan-ka[/B] dziękujemy za miłe słowa

[B]twipsy[/B] twoje wypowiedzi świadczą o Tobie jaka jesteś osobą - a skoro Ty idealnie wiesz jak powinna wyglądać organizacja wystawy to zapraszam w przyszłym roku do pomocy - zobaczysz jak to miło siedzieć po 15 godzin do nocy w oddziele, wypluwać siódme poty i jeszcze w podzięce wysłuchiwac takich kulturalnych osób.
P.S. Strona internetową nie zajmuje się komitet organizacyjny tylko informatyk
P.S. 2 To, że w ogóle jest plan sędziowania to tylko i wyłącznie dobra wola organizatorów, a do wystawy jeszcze 3 dni, więc reszta ringów na pewno tez się będzie otwierać.

Link to comment
Share on other sites

Po raz kolejny powtarzam, że nic o mnie wiecie- więc się nie wypowiadajacie. Niemcy mają swoje zasady, które sa znane, inne kraje również i wyjeżdżając za granicę wiem czego się spodziewać. W Bytomiu startuje pierwszy raz i [B]jestem rozczarowana informacją - której po prosu nie ma[/B] i o to mam żal - wszystko na ostatnią chwilę - a plan sedziowania dalej nie działa. Wiem co to jest stac w sekretariacie po numerek - niestety zbyt dobrze - dlatego juz się denerwuje - byc moze na zapas. Ale jeśli organizacja wystawy śledzi forum zamiast działać to się już niczemu nie dziwię.
a propos - niestety wiem co to znaczy pomagać przy organizowaniu wystaw i wierzcie mi nie mam wtedy czasu na nic nawet na forum.
Powodzenia organizatorzy

Link to comment
Share on other sites

No niestety, zawsze komuś coś się nie spodoba, taka jest nasza mentalność. Ja często ejstem przy organizacji wystaw i [B]zawsze[/B] ktoś ma do nas pretensje.
Czekam, bo moz ete ringi sie jednak dadzą otworzyć, bo chciałabym wiedzieć, gdzie będą kerry blue, neistety perspektywa przemoczonej, albo zalanej trawy na stadionie jest dla mnie starszna przy sierści naszych psów.. ale zdaje sobie sprawę, ze organizatorzy nie mają na to żadnego wpływu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...