Jump to content
Dogomania

CWC Bytom, 23.05.2010


black-manor

Recommended Posts

heyka, tak sobie myślę że organizatorzy bytomskiej wystawy winni są zaniedbania! nie zabezpieczyli dobrych humorów niektórych wystawiających i zapomnieli wcześniej wysłać list do góry z prośbą o zabezpieczenie idealnej pogody na czas przed i na WYSTAWIE:evil_lol:
ktoś pytał czy laby i flaty są czesane? NIE MUSZĄ BYĆ:lol: ale mogą:cool1:
do zobaczyska na wystawach/ i pisać mi tam zaraz list w niebiosa o pogodę ...dobrą:cool3:/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='twipsy']Po raz kolejny powtarzam, że nic o mnie wiecie- więc się nie wypowiadajacie. Niemcy mają swoje zasady, które sa znane, inne kraje również i wyjeżdżając za granicę wiem czego się spodziewać. W Bytomiu startuje pierwszy raz i [B]jestem rozczarowana informacją - której po prosu nie ma[/B] i o to mam żal - wszystko na ostatnią chwilę - a plan sedziowania dalej nie działa. Wiem co to jest stac w sekretariacie po numerek - niestety zbyt dobrze - dlatego juz się denerwuje - byc moze na zapas. Ale jeśli organizacja wystawy śledzi forum zamiast działać to się już niczemu nie dziwię.
a propos - niestety wiem co to znaczy pomagać przy organizowaniu wystaw i wierzcie mi nie mam wtedy czasu na nic nawet na forum.
Powodzenia organizatorzy[/QUOTE]
twipsy-przeca nikt Cie nie zmuszał,abyś psa zgłaszała na bytomską wystawę,hehehe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoodka']Nie chcesz to nie przyjeżdżaj.
Oddział w Bytomiu nie jest pierwszym, który nie wysłał potwierdzeń (a zaznaczam, że to pierwszy raz się zdarzyło). Poza tym Litwini i Czesi numerków też nie wysyłają.
[/QUOTE]
obronię troszkę braci Czechów, bo jak dotąd nawet jadąc na klubówkę miałam numerek wcześniej:) (choć zobaczymy jak teraz będzie przed Brnem). Dla mnie kolejki po numerki, to nie problem - w takim "ogonku" można poznać nowych ludzi, pogadać o psach....
Sam Bytom dla mnie ma wielki plus z zeszłego roku za ringi - takie wielkie, a ja dla prezentacji csv, to dość istotne, bo nawet zwierzaki biegnące na początku bez wzorcowego ułożenia głowy i ogona, można skorygować (nadać tempo).

Link to comment
Share on other sites

owszem Czesi i Litwini wysyłają - ja zawsze z Litwy mam potwierdzenie i numerek pocztą - do Czech zgłaszałam tylko raz ale też miałam numerek pocztą :-)
co do Bytomia i Częstochowy - tu bywa loteria :-( dlatego od 2 lat odpuszczam sobie te wystawy :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoodka']
Oddział w Bytomiu nie jest pierwszym, który nie wysłał potwierdzeń (a zaznaczam, że to pierwszy raz się zdarzyło). [/QUOTE]

Oj Jagoodka to akurat nie prawda, bo w zeszłym roku sytuacja była taka sama, też nie wysłano potwierdzeń.
Nie mniej jednak posłuchano próśb wystawców, sekretariat z numerkami zrobiono na dworze pod namiotem. Same numerki podzielono na kilka stanowisk i nie było jakiś specjalnych kolejek, wszystko szło sprawnie, wiec ludzie spokojnie, bez nerwów skoro w tamtym roku się udało, to dlaczego w tym ma nie wyjść.

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś wie jakie warunki są teraz w miejscu, w którym ma odbyć się wystawa? Trzeba kupować psu skrzydełka, czy można się obejść? ;-)
Coś czuję, że to będzie powtórka z zeszłorocznego Nowego Sącza.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='meilan-ka']Z
Wszyscy krzyczący na tym forum moim zdaniem nigdy nie przyłożyli ręki do organizacji jakiejkolwiek wystawy! Ja proponuje najpierw popracować a potem krzyczeć!
Pozdrawiam oddział w Bytomiu.[/QUOTE]
Ręki nie przyłożyłem tylko zawsze portfel otwieram !!!!

Link to comment
Share on other sites

A mnie się podoba system , który już spotkałam w kilku miejsca w Europie.

Odbiór numerków załóżmy pól godziny przed oceną przy ringu. Są tam tylko numery psów ocenianych na danym riingu. Do wydania powiedzmy 70 numerów, od razu odchaczane jest kto się zjawił . Nie ma kolejek.

Spotkałam się z tym i w Niemczech i Chorwacji i na Węgrzech bodajże też.

System ten próbuję przeforsować i u nas.

Oczywiście dotyczy to psów wcześniej opłaconych , ale te nie opłacone i tak zawsze grzęzły w sekretariacie i kasie.

Link to comment
Share on other sites

[B]Jagoodka[/B] ja ma problem, gdyż sobotni wykaz wystawców dostępny jest dopiero od kilku godzin i właśnie zauważyłam, że przy moim nazwisku jest tylko jeden numer i w planie sędziowania nie została uwzględniona moja druga suka. Zgłaszałam ją tego samego dnia, co drugą - 3 maja otrzymałam oba potwierdzenia automatyczne na e-mail. Są obie opłacone i na dwa dni przed wystawą dowiaduję się, że jedno zgłoszenie nie zostało zatwierdzone. W dodatku jutro biuro oddziału jest nieczynne. Mogłabyś jakoś pomóc??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...