Jump to content
Dogomania

CWC Bytom, 23.05.2010


black-manor

Recommended Posts

Zarząd Oddziału Bytom ma zaszczyt zaprosić Państwa na:
[B]KRAJOWĄ WYSTAWĘ PSÓW RASOWYCH, Bytom 23.05.2010r. [/B]

[B]Lokalizacja: [/B]
Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny TS "Szombierki" Bytom
Bytom, ul. Frycza Modrzewskiego 3

[B]Terminy przyjmowania zgłoszeń:[/B]
I TERMIN - 12.04.2010r.
II TERMIN - 30.04.2010r.

[B]Zgłoszenia można wysyłać:[/B]
- pocztą zwykłą na adres Oddziału Bytom ZKwP
(41-902 Bytom, ul. Mickiewicza 13, skr. poczt. 181)
[URL="http://zkwpbytom.pl/formularz.php"]- formularz online[/URL]
- faxem na numer: 032 281-73-84 / 032 281-73-84
- pocztą elektroniczną na adres: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Opłaty:
Zgłoszenie psa z katalogiem
I termin: 70 zł.
II termin: 80 zł.
Następne psy tego samego właściciela bez katalogu 60zł.
Klasa szczeniąt, weteranów i interchampionów
I termin: 35 zł.
II termin: 45 zł.
Następney pies należący do w/w klas 15 zł.
[B]Opłata po 30.04 [/B](decyduje data stempla pocztowego) [B]i w dniu wystawy za każdego psa 120 zł. [/B]
Psy ras polskich (wystawione bez katalogu) zwolnione z opłat
Klasa Baby zwolnione z opłat

Dokumentacja:
Zgłaszając psa/sukę do klasy użytkowej, należy dołączyć kserokopię certyfikatu użytkowości,
a do klasy championów kserokopię dyplomu. Brak dokumentu spowoduje umieszczenie psa/suki w klasie otwartej. Przesunięcie psa/suki do innej klasy jest możliwe tylko do dnia 30 kwietnia 2010r.
Zmiana klasy w dniu wystawy nie jest możliwa.
Wnioski CWC mogą uzyskać psy/suki zgłoszone do klasy pośredniej, otwartej, użytkowej i championów.
Do zgłoszenia prosimy dołączyć kserokopię rodowodu i dowodu wpłaty.


Proponowana obsada sędziowska:
(może ulec zmianie!)
Grupa I
Barbara Czasławska: Owczarki niemieckie

Anna Kochan: Bearded Collie, Border Collie, Owczarek belgijski Groenendael, Owczarek belgijski Malinois, Owczarek belgijski Terwueren, Owczarek francuski Beauceron, Owczarek francuski Briard, Owczarek szkocki Collie długowłosy, owczarek szkocki Collie krótkowłosy, Polski owczarek nizinny, Polski owczarek podhalański, Bouvier des Flandres

Justyna Jezienicka-Kulik: Biały owczarek szwajcarski, Czeskosłoweński Vlcak, Owczarek australijski, Owczarek południoworosyjski, Bobtail, Owczarek szetlandzki, Welsh Corgi Cardigan, Welsh Corgi Pembrok


Grupa II
Janusz Opara: Bernardyn krótkowłosy, Bernardyn długowłosy, Czarny Terier rosyjski, Doberman, Dog argentyński, Dog kanaryjski, Dog niemieckie, Dog z Majorki, Dog de Bordeaux, Entlebucher

Anna Chlebek: Fila Brasileiro, Hovawart, Landseer, Leonberger, Mastif neapolitański, owczarek kaukazki, Shar-Pei, Owczarek środkowoazjatycki, Rottweiler, Bullmastiff, Mastif tybetański

Viktoria Pogodina - Ukraina: Berneński pies pasterski, Bokser pręgowany, Bokser żółty, Pinczer miniaturowy, Pinczer średni, Nowofundland, Pirenejski pies górski, Buldog angielski

Dorota Pawlikowska-Rosół: Sznaucery, Tosa-Inu, Pińczer małpi


Grupa III
Svante Frisk - Szwecja: West highland white terrier, Jack Russell terrier, Parson Russell Terrier, Staffordshire Bull terrier, Australian silky terrier

Frantisek Polehna - Czechy:Yorkshire terrier, Airedale terrier, Irish Glen of Imeal terrier, Lakeland terrier, Niemiecki terier myśliwski, Irish soft Coated Wheaten terrier, Skye terrier

Zuzanna Cyganikova - Słowacja: Terier walijski, American Staford, Bullterier, Bullterier miniaturowy, Cairn terrier, Foxterier krótkowłosy, Terier czeski, Terier irlandzki, Terier szkocki, Foxterier szorstkowłosy


Grupa IV
Paweł Osak: Jamniki

Grupa V
Krystyna Opara: Akita, Akita amerykańska, Basenji, Chow-chow, Cirneko dell’Etna, Pies faraona, Samojed, Alaskan malamut, Shiba, Szpic niemiecki biały, Siberian Husky, Szpic wilczy, Szpic miniaturowy, (POMERANIAN), Szpic mały (kolorowy klasyczny)

Grupa VI
Maciej Kozber: Dalmatyńczyk, Gończy polski, Gończy słowacki, Ogar polski, Posokowiec Bawarski, Rhodesian Ridgeback, Petit Basset Griffon vendeen

Grupa VII
Vladimir Piskay - Słowacja: Mały munsterlander, Pointer, Seter angielski, Seter irlandzki, Seter Szkocki Gordon, Wyżeł Czeski szorstkowłosy, Wyżeł niemiecki długowłosy, Wyżeł niemiecki krótkowłosy, Wyżeł weimarski krótkowłosy, Wyżeł włoski krótkowłosy

Grupa VIII
Zlatko Jojkic - Serbia: Flat Coated Retriever, Labrador Retriever, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Lagotto Romagnolo Płochacz niemiecki, Springer spaniel walijski

Wojciech Burski: Clumber Spaniel, Cocker spaniel amerykański, Cocker spaniel angielski, Golden Retriever, Springer Spaniel angielski


Grupa IX
Rafał First: Bischon Frise, Bolończyk, Boston, Brabantczyk, Buldog francuski, Pudle, Shih-Tzu, Mops, Coton de Tulear, Spaniel kontynentalny, Terier Tybetański

Ewa Pyrchała: Cavalier King Charles Spaniel, Chin japoński, Hawańczyk, Chichuachua krótkowłosy, Chichuachua długowłosy, Chiński Grzywacz, Pekińczyk, Lwi piesek, Lhasa apso, Maltańczyk, Gryfonik brukselski, King Charles Spaniel


Grupa X
Małgorzata Rogozińska: Charty


Konkurs "Młody Prezenter":
Podczas Wystawy przeprowadzony zostanie konkurs "Młody Prezenter", a zaproszona do sędziowania została P. Krystyna Opara.
Zgłoszenia prosimy przesyłać do dnia 30.04.2010r. Opłata za zgłoszenie - 10 zł.

[B]Zgłoszenia wysłane e-mailem i faxem wymagają potwierdzenia telefonicznego![/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak, dokładnie.

[B][COLOR=red]I informacja dla MŁODYCH PREZENTERÓW...[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Proszę o zdeklarowanie się (na mojego meila: [/COLOR][EMAIL="[email protected]"][COLOR=red][email protected][/COLOR][/EMAIL][COLOR=red]) czy przyjechalibyście również na Krajową Wystawę Retrieverów w dniu 22.05.2010. Jeśli liczba osób chętnych do udziału w JH będzie satysfakcjonująca- prawdopodobnie zorganizujemy konkurs również podczas tejże Krajówki.[/COLOR] [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='black-manor']Tak, dokładnie.

[B][COLOR=red]I informacja dla MŁODYCH PREZENTERÓW...[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Proszę o zdeklarowanie się (na mojego meila: [/COLOR][EMAIL="[email protected]"][COLOR=red][email protected][/COLOR][/EMAIL][COLOR=red]) czy przyjechalibyście również na Krajową Wystawę Retrieverów w dniu 22.05.2010. Jeśli liczba osób chętnych do udziału w JH będzie satysfakcjonująca- prawdopodobnie zorganizujemy konkurs również podczas tejże Krajówki.[/COLOR] [/B][/QUOTE]


Witam, mam pytanko w kwestii formalnej.
Dlaczego brabantczyki i gryfoniki są rozdzielone na dwóch róznych sędziów, a tym samym
w efekcie na dwa różne ringi?
Ja sama, oraz większość hodowców i włascicieli których znam posiadają obydwie odmiany
tej rasy a więc zarówno brabantczyka jak i gryfonika.
Ich rozdział bardzo komplikuje włascicielom wystawienie obydwu odmian zmuszając tym samym
do zgłoszenia tylko jednej odmiany, no chyba że szczęśliwie ma się osobę towarzyszącą
która podejmie sie wystawienia drugiego psa na innym ringu.
Z mojego i innych włascicieli doświadczenia wiem że z reguły czas wystawiania obydwu
odmian sie pokrywa.
Przecież brabantczyk to też gryfonik!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pozdrawiam w imieniu wszystkich posiadaczy gryfoników w ich trzech odmianach.
;) [url]www.gryfonik.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='black-manor'][B][COLOR=red]I informacja dla MŁODYCH PREZENTERÓW...[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Proszę o zdeklarowanie się (na mojego meila: [/COLOR][EMAIL="[email protected]"][COLOR=red][email protected][/COLOR][/EMAIL][COLOR=red]) czy przyjechalibyście również na Krajową Wystawę Retrieverów w dniu 22.05.2010. Jeśli liczba osób chętnych do udziału w JH będzie satysfakcjonująca- prawdopodobnie zorganizujemy konkurs również podczas tejże Krajówki.[/COLOR] [/B][/QUOTE]

A czy na trzeba by było wystąpić z retrieverem, czy może być z jakimkolwiek psem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Liliana']Witam, mam pytanko w kwestii formalnej.
Dlaczego brabantczyki i gryfoniki są rozdzielone na dwóch róznych sędziów, a tym samym
w efekcie na dwa różne ringi?
Ja sama, oraz większość hodowców i włascicieli których znam posiadają obydwie odmiany
tej rasy a więc zarówno brabantczyka jak i gryfonika.
Ich rozdział bardzo komplikuje włascicielom wystawienie obydwu odmian zmuszając tym samym
do zgłoszenia tylko jednej odmiany, no chyba że szczęśliwie ma się osobę towarzyszącą
która podejmie sie wystawienia drugiego psa na innym ringu.
Z mojego i innych włascicieli doświadczenia wiem że z reguły czas wystawiania obydwu
odmian sie pokrywa.
Przecież brabantczyk to też gryfonik!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pozdrawiam w imieniu wszystkich posiadaczy gryfoników w ich trzech odmianach.
;) [url]www.gryfonik.pl[/url][/QUOTE]

słuszna uwaga,trzeba to naprawic

myślę,ze to bład w czasie wychwycony

Link to comment
Share on other sites

Po innowacjach:

[CENTER][B][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#deecbb]Grupa I[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER]
[LEFT] [FONT=Verdana][SIZE=1][COLOR=#000000][B]Barbara Czasławska: [/B] Owczarki niemieckie[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Verdana][SIZE=1][COLOR=#000000][B]Anna Kochan: [/B] Bearded Collie, Border Collie, Owczarek belgijski Groenendael, Owczarek belgijski Malinois, Owczarek belgijski Tervueren, Owczarek francuski Beauceron, Owczarek francuski Briard, Owczarek szkocki Collie długowłosy, owczarek szkocki Collie krótkowłosy, Polski owczarek nizinny, Polski owczarek podhalański, Bouvier des Flandres[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Verdana][SIZE=1][COLOR=#000000][B]Justyna Jezienicka-Kulik: [/B]Biały owczarek szwajcarski, Ceskoslovensky Vlcak, Owczarek australijski, Owczarek południoworosyjski, Bobtail, Owczarek szetlandzki, Welsh Corgi Cardigan, Welsh Corgi Pembroke[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[/LEFT]
[CENTER][B][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#deecbb]Grupa II[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER]
[LEFT] [FONT=Verdana][SIZE=1][COLOR=#000000][B]Janusz Opara: [/B] Bernardyn krótkowłosy, Bernardyn długowłosy, , Dog argentyński, Dog kanaryjski, Dogi niemieckie, Dog z Majorki, Dog de Bordeaux, Entlebucher[/COLOR][/SIZE][/FONT][/LEFT]
[LEFT] [/LEFT]
[LEFT] [FONT=Verdana][SIZE=1][COLOR=#000000][B]Anna Chlebek: [/B] Fila Brasileiro, Hovawart, Landseer, Leonberger, Mastif neapolitański, Owczarek kaukaski, Shar-Pei, Owczarek środkowoazjatycki, Rottweiler, Bullmastiff, Mastif tybetański, Tosa-Inu[/COLOR][/SIZE][/FONT][/LEFT]
[LEFT] [/LEFT]
[LEFT] [FONT=Verdana][SIZE=1][COLOR=#000000][B]Viktoria Pogodina - [I]Ukraina: [/I][/B]Sznaucery, Pińczery, Czarny Terier rosyjski, Boksery, Pirenejski pies górski[/COLOR][/SIZE][/FONT][/LEFT]
[LEFT] [/LEFT]
[LEFT] [FONT=Verdana][SIZE=1][COLOR=#000000][B]Dorota Pawlikowska-Rosół: [/B] Berneński pies pasterski, Nowofundland, Buldog angielski,[/COLOR][/SIZE][/FONT][/LEFT]
[LEFT] [/LEFT]
[CENTER][B][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#deecbb]Grupa III[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER]
[LEFT] [FONT=Verdana][SIZE=1][COLOR=#000000][B]Svante Frisk - [I]Szwecja: [/I][/B]West highland white terrier, Jack Russell terrier, Parson Russell Terrier, Staffordshire Bull terrier, Australian silky terrier, Dandie dinmont terrier[/COLOR][/SIZE][/FONT][/LEFT]
[LEFT] [/LEFT]
[LEFT] [FONT=Verdana][SIZE=1][COLOR=#000000][B]Frantisek Polehna - [I] Czechy:[/I][/B]Yorkshire terrier, Airedale terrier, Irish Glen of Imeal terrier, Lakeland terrier, Niemiecki terier myśliwski, Irish soft Coated Wheaten terrier, Skye terrier [/COLOR][/SIZE][/FONT][/LEFT]
[LEFT] [/LEFT]
[LEFT] [FONT=Verdana][SIZE=1][COLOR=#000000][B]Zuzanna Cyganikova -[I] Słowacja: [/I][/B]Terier walijski, American Stafordshire terrier, Bullterier, Bullterier miniaturowy, Cairn terrier, Foxterier krótkowłosy, Terier czeski, Terier irlandzki, Terier szkocki, Foxterier szorstkowłosy[/COLOR][/SIZE][/FONT][/LEFT]
[LEFT] [/LEFT]
[CENTER][B][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#deecbb]Grupa IV[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER]
[LEFT][FONT=Verdana][SIZE=1] [B]Paweł Osak: [/B]Jamniki[/SIZE][/FONT][/LEFT]
[CENTER][B][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#deecbb]Grupa V[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER]
[LEFT] [FONT=Verdana][SIZE=1][B] Krystyna Opara:[/B] Szpice i Psy pierwotne[/SIZE][/FONT][/LEFT]
[CENTER][B][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#deecbb]Grupa VI[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER]
[LEFT] [FONT=Verdana][SIZE=1][B] Maciej Kozber: [/B]Gończe i rasy pokrewne[/SIZE][/FONT][/LEFT]
[CENTER][B][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#deecbb]Grupa VII[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER]
[LEFT] [FONT=Verdana][SIZE=1][B] Vladimir Piskay - [I]Słowacja: [/I][/B]Wyżły[/SIZE][/FONT][/LEFT]
[CENTER][B][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#deecbb]Grupa VIII[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER]
[LEFT][FONT=Verdana][SIZE=1] [B]Zlatko Jojkic - [I]Serbia: [/I][/B]Flat Coated Retriever, Golden Retriever, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Lagotto Romagnolo Płochacz niemiecki, Springer spaniel walijski, Curly coated retriever[/SIZE][/FONT][/LEFT]
[LEFT] [/LEFT]
[LEFT][FONT=Verdana][SIZE=1] [B]Wojciech Burski: [/B]Clumber Spaniel, Cocker spaniel amerykański, Cocker spaniel angielski, Springer Spaniel angielski, Labrador Retriever[/SIZE][/FONT][/LEFT]
[LEFT] [/LEFT]
[CENTER][B][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#deecbb]Grupa IX[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER]
[LEFT] [FONT=Verdana][SIZE=1][B] Rafał First:[/B] Bichon Frise, Bolończyk, Boston terrier, Brabantczyk, Gryfonik brukselski, Buldog francuski, Pudle, Shih-Tzu, Mops, Coton de Tulear, Spaniel kontynentalny, Terier Tybetański [/SIZE][/FONT][/LEFT]
[LEFT] [/LEFT]
[LEFT][FONT=Verdana][SIZE=1] [B] Ewa Pyrchała: [/B]Cavalier King Charles Spaniel, Chin japoński, Hawańczyk, Chihuahua krótkowłosy, Chihuahua długowłosy, Chiński Grzywacz, Pekińczyk, Lwi piesek, Lhasa apso, Maltańczyk, King Charles Spaniel[/SIZE][/FONT][/LEFT]
[LEFT] [/LEFT]
[CENTER][B][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#deecbb]Grupa X[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER]
[FONT=Verdana][SIZE=1][B]Małgorzata Rogozińska: [/B] Charty[/SIZE][/FONT]
[CENTER][B][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#deecbb]Młody Prezenterer[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER]
[LEFT] [FONT=Verdana][SIZE=1][COLOR=#000000][B]Krystyna Opara[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Hej! My w czechosłowackich wilczakach - znaczy Uni:)

Marchewkowy - (przepraszam, ale nie wiem czyś kobietką czy facetem...).
Też jestem z Sosnowca. Może udałoby się kiedyś potrenować bieganko ringowe razem?
Byłoby to o tyle trudne, że moja sucz ma traumę briardową, bo zawsze na wystawach
jakiś przedstawiciel tej rasy chce ją zjeść - wyjątek stanowiła jedna suczka w Chorzowie zeszłego
roku, gdzie potraktowaliśmy ją jako okaz do nauki cierpliwości wilczandki
.[URL]http://www.darwilka.entro.pl/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Graba']Hej! My w czechosłowackich wilczakach - znaczy Uni:)

Marchewkowy - (przepraszam, ale nie wiem czyś kobietką czy facetem...).
Też jestem z Sosnowca. Może udałoby się kiedyś potrenować bieganko ringowe razem?
Byłoby to o tyle trudne, że moja sucz ma traumę briardową, bo zawsze na wystawach
jakiś przedstawiciel tej rasy chce ją zjeść - wyjątek stanowiła jedna suczka w Chorzowie zeszłego
roku, gdzie potraktowaliśmy ją jako okaz do nauki cierpliwości wilczandki
.[URL]http://www.darwilka.entro.pl/[/URL][/QUOTE]
O boże !! Wilczek w Sosnowcu?! Rewelacja! Kobietką,kobietką :lol: jestem.
Chętnie się z wami zobaczę, już pisze PW. Cóż szczerzepowiem że mój briard też średnio za wilczakami przepada wydaje mi się ze to ten instynkt bronienia stada przed wilkami, ale nie wiem... Już oglądam waszą www.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marchewkowy']O boże !! Wilczek w Sosnowcu?! Rewelacja! Kobietką,kobietką :lol: jestem.
Chętnie się z wami zobaczę, już pisze PW. Cóż szczerzepowiem że mój briard też średnio za wilczakami przepada wydaje mi się ze to ten instynkt bronienia stada przed wilkami, ale nie wiem... Już oglądam waszą www.[/QUOTE]

Wilczaki 2 szt., zatem mamy już porozumienie:)

[IMG]http://www.entro.pl/darwilka/images/gal_01/26.jpg[/IMG]
[URL]http://www.darwilka.entro.pl/o_mnie-18-s.html[/URL]
[IMG]http://www.darwilka.entro.pl/[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...