Jump to content
Dogomania

Elbląg - zagłodzona i pobita Dusza - w domu jak marzenie!


AgaiTheta

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AgaiTheta']Rozliczenie 01.10.2010
wpłaty:
15,00 zł Magda S.
wydatki:
0

stan: 562,48 zł[/QUOTE]
Rozliczam dzisiaj konto i umknęła mi wpłata jedna, bardzo bardzo przepraszam.
Zaraz poprawie rozliczenia. Często jak patrze bezpośrednio na wpłaty w banku to nie widać całego tytułu przelewu, a jak pobiorę wyciąg w Excelu to widać lepiej. Przepraszam!

Powinno być:
Rozliczenie 01.10.2010
wpłaty:
30,00 zł Sylwia T.
15,00 zł Magda S.
wydatki:
0

stan: 592,48 zł

i tu jest źle:
[quote name='AgaiTheta']Dumam i dumam jak rozliczyć Duszki finanse i wydumałam, że nie będziemy rozliczać transportu. Do Warszawy i tak miałyśmy jechać, a trasę Warszawa - Siedlce - Warszawa opłacę sama.
Dlatego tak, bo chciałabym, by to co zostało z finansów Duszki zostało przekazane na inne nasze biedy.
W tej chwili z tych pieniążków zamówiłam karmę dla Pachydera - [URL="http://www.dogomania.pl/threads/134693-JAK-BARDZO-I-JAK-D%C5%81UGO-CIERPIA%C5%81-Wyg%C5%82odzony-chory-PACHYDER-prosi-o-POMOC%21/page188?p=15546563#post15546563"]jego wątek[/URL]
Koszt 255,00 zł
Resztę czyli: 307,48 zł
trzymamy w zanadrzu, bo być może jest szansa dla Eli ([URL="http://www.dogomania.pl/threads/184096-Elbl%C4%85g-zag%C5%82odzona-i-przera%C5%BCona-do%C5%BCyca-Ela-POTRZEBNA-PILNA-POMOC%21/page17?p=15473184#post15473184"]jej wątek[/URL]) na złagodzenie bólu stawów, będę musiała z nią pojechać tylko na RTG, by sprawdzić, w jakim stanie są jej kostki. Muszę pomyśleć, bo z uwagi jak duży to jest pies chyba pojadę z nią do Gdańska, muszę podumać.

Dziękuję Wam bardzo za wszystko!
Dziękuję za okazanie serduszka Duszyczce i życzę jej powodzenia!!![/QUOTE]

Powinno być saldo końcowe 337,48 zł

Przepraszam

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Obiecane informacje o Duszce. Duszka zaprzyjazniła się ze wszystkimi psami p. Marioli, tymi w domu i tymi na podwórku.
Jest mądra, kontaktowa , ciągle roześmiana, ma swoją kanapę. Ataki padaczki nasiliły się i lekarz zalecił 2 dawki dziennie, teraz jest spokój.
Dusza jest gruba jak beczka, jedzenie jest ponad wszystko. Mariola probowała ją odchudzić ale nie da się. Dusza tak długo, chodzi, kręci aż dostanie to co chce. Poza śniegiem , który trzeba często odgarniać w Smoczym Polu wszystko gra.
Tu są zdjęcia Duszy z jesieni. Mam obiecane następne.
[URL]http://smoczepole.pl/?page_id=14[/URL]

Link to comment
Share on other sites

W szybkim tempie zaczynamy nową akcję adopcyjną [B]"Chcemy zdążyć do domu przed zimą"[/B], bo zaraz psy będziemy trzymać w kominie. Bardzo proszę o wstawianie banerku gdzie się da. Będą również takie duże banery ok 1mx1m, jeżeli macie możliwości załatwić miejsce reklamowe w Elblągu to proszę o kontakt: 603300631
[IMG]http://img502.imageshack.us/img502/4940/zimaelblag1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Rano zadzwoniła do mnie Mariola Zaczyńska, opiekunka Duszy. Z Duszą dzieje sie coś złego. Ostatnio ma częste ataki w czoraj bylo ich kilka. Jeden był długi, mocny. Dusza miała nienaturalnie wykęconą mordkę. Dostaje dużą dawke luminalu, więc ataków tak częstych nie powinno być. Dzisiaj Mariola ma z nią pojechac do lekarza (jak droga będzie przejezdna). Dusza jest gruba, nie można jej odchudzić. Musi dostać swoje bo chodzi, po mieszkaniu, podniecona, włazi na szafki, stół. Gdy już dostanie ile chce. zasypia szczęsliwa z łapami do góry . Normalnie to jest radosna, dogaduje się ze sforą, bezkonfliktowa.
Wiemy,że najlepszym rozwiazaniem byłby rezonans magnetyczny . Koszt badania to ok.600 zl + kontrast 200 zl. Obiecałam Marioli, że postaram sie zebrać pieniadze na to badanie. Nie potrafie robić allegro, sprzedawac cegiełek, proszę o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...