Jump to content
Dogomania

Dosia odeszła za TM [*]


piechcia15

Recommended Posts

Akrum miała napisać do Igiełki,a ja jutro postaram się do niej zadzwonić
Kasiu,Dosia faktycznie nie należy do mikropiesków,ale jest drobniutka i chyba taka do kolanka?
myślę,że Igiełka się zgodzi,a jeśli nie,to mamy inne alternatywy i to w okolicach Wwy.wsysko rozbija się o kasę-jeśli ona będzie,dobre miejsce znajdzie się na pewno

Link to comment
Share on other sites

o matko jaka ona piękna!!!! chuda, ale piękna!!! ma w sobie to coś, do Igiełki najlepiej zadzownić, bo pisała, że miała problemy z netem. DOSIA - fajnie. Gdzie ona teraz jest? jaki stosunek do innych psów? a i raczej młoda? no i ile (około) waży - 15 kg? (to pytanie mi często ludzie zadają).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dota&koka']Akrum miała napisać do Igiełki,a ja jutro postaram się do niej zadzwonić
Kasiu,Dosia faktycznie nie należy do mikropiesków,ale jest drobniutka i chyba taka do kolanka?
myślę,że Igiełka się zgodzi,a jeśli nie,to mamy inne alternatywy i to w okolicach Wwy.wsysko rozbija się o kasę-jeśli ona będzie,dobre miejsce znajdzie się na pewno[/QUOTE]
tak, tak ja już wczoraj jak tylko pojawiłam się z IVV na wątku, to napisałam do Igiełki, jednak do tej pory nie dostałam od niej odpowiedzi.
poczekam jeszcze trochę... teraz widzę, że Igiełka jest na dogo :)
może zaraz się wszystko wyjaśni :)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie.
Zawsze przyjmowałam malutkie sunie. Widzę że tutaj średnia sunia wymaga pilnej pomocy w związku z czym zgadzam się ale to nie jest jeszcze decyzja ostateczna. Czekam na odp 100% Żabki i Zuzi a mam tylko 2 miejsca. Malutkie za dary+opieka weta. Średnich nie brałam pod uwagę bo mieszkam w bloku -Dosię mogę przyjąć tylko za deklaracje a ja wtedy sobie kupię żywność i środki czystości.
Ciotki zastanówcie się a ja postaram się pomóc. Nie mozna się poddawać. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Igiełko, dzięki za przybycie :)
a powiedz nam jeszcze, ile tych deklaracji musiałybyśmy uzbierać?
i kiedy dostaniesz info od Żabki i Zuzi czy dają do Ciebie psiaka na dt, czy nie?

A my cioteczki,z wątku Welsh'owego może pomolestujemy tam cioteczki, żeby przerzuciły swoje deklaracje na Dośkę??

Link to comment
Share on other sites

Akrum wcześniej miałam tymczas płatny dla malutkich suczek była cena 9zł za dobę z wyżywieniem odrobaczeniem i drobnymi zabiegami pielegnacyjnymi. W cenie nie było specjalistycznej karmy ani opieki weta. Dosia jest średnią sunią ale cena będzie taka sama- myslę że bedzie dobrze.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igiełka']Akrum wcześniej miałam tymczas płatny dla malutkich suczek była cena 9zł za dobę z wyżywieniem odrobaczeniem i drobnymi zabiegami pielegnacyjnymi. W cenie nie było specjalistycznej karmy ani opieki weta. Dosia jest średnią sunią ale cena będzie taka sama- myslę że bedzie dobrze.;)[/QUOTE]
to jest 270 zł na miesiąc - pewnie, że dobrze :)
będziemy działać i zbierać :)

a jeszcze Igiełko, kiedy będziesz wiedziała na 100% czy możesz Dosie do siebie zabrać??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tripti'] DOSIA - fajnie. Gdzie ona teraz jest? jaki stosunek do innych psów? a i raczej młoda? no i ile (około) waży - 15 kg? (to pytanie mi często ludzie zadają).[/QUOTE]
Dosia jest w Pabianicach, pod Łodzią. Jest zgodna z innymi psami. Stosunkowo młoda, ma 5 lat. Ma sporą niedowagę ale nie mam pojęcia ile waży....

W takim razie czekamy Igiełka na decyzję. Tez powysyłam trochę PW z prośbą o pomoc. Z mojej strony nie mogę zadeklarować nic stałego, jedynie jakąś jednorazową wpłatę.

Na tym zdjęciu widać jej wysokość:
[CENTER] [URL="http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/original/2643b.jpg"] [IMG]http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/display/2643b.jpg.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/original/2643b.jpg"] [/URL] [/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

wujaszku duży całus dla Ciebie :)
bardzo, bardzo dziękują że odpowiedziałeś na zaproszenie :) :) :)
dziękujemy bardzo za deklaracje :)
konto będzie podesłane, jak tylko uzbieramy całość deklaracji, ok?


tym sposobem MAMY JUŻ DWIE DEKLARACJE STAŁE:
dota&koka - 10 zł m/c
pawel1w25 - 40 zł m/c

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinken']Ślicznota. Deklaruję 10zł miesięcznie na malutką. Na razie tylko tyle, niestety...[/QUOTE]
dzięki za odpowiedź na zaproszenie :)
a jeszcze bardziej dziękuję za deklaracje :)

[B]MAMY KOLEJNĄ DEKLARACJE:
paulinken - 10 zł m/c[/B]

Link to comment
Share on other sites

IVV na razie tylko zbieramy deklaracje i zobaczymy ile się uzbiera - ja mam nadzieję, że cała kwota :)
A Ty deklarujesz jednorazowo czy miesięcznie i ile??

właśnie ciotki, na jakie konto będziemy zbierać? macie jakieś ogólne pabianickie? czy osobne na którąś z nas ma być??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...