Jump to content
Dogomania

Lunka z Radomia-zasiedziała się w DT... zostaje u mnie na zawsze.


Tigraa

Recommended Posts

Kolejne psie nieszczescie znalezione dzis w Radomiu.....
Pojechalam dzis autobusem do miasta zeby zalatwic pare spraw.W miejscu gdzie jest Park Miejski,kolo kiosku z gazetami zauwazylam przerazone malenstwo.Psinka wyraznie przestraszona,z podkulonym pod siebie ogonkiem,biegajaca od czlowieka do czlowieka i zagladajaca kazdemu w oczy.Serce mi sie scisnelo na ten widok.Psinka nie dala sie poglaskac,uciekala przede mna.Wygladalo to tak jakby ktos ja wyrzucil....bala sie.Cale futerko brudne,posklejane,z zaschnietymi sladami blota.Zapadniete boczki...:shake: Na szczescie zawsze nosze przy sobie woreczek z sucha karma.Psinka byla bardzo wyglodniala,pochlaniala jedzenie w ekspresowym tempie.Caly czas kucalam obok mowiac do niej lagodnie.Psinka najadla sie i.........podeszla do mnie i polizala mnie po rece.Wyglaskalam,wymizialam psinke-juz sie nie bronila,przytulala pyszczek do mojej reki...nie moglam inaczej-zapakowalam psinke pod pache i wsiadlam z nia do autobusu.malenstwo tak sie do mnie tulilo w autobusie,glowke wlozyla mi pod pache a lapkami objela mnie za reke i mocno sciskala-jakby sie bala ze znow ja zostawie........W domu nakarmilam,dalam pic i mala usnela kamiennym snem.
Po zabkach sadzac jest mlodziutka,tak na moje oko ok.roku,troszke przypomina mixa collie-pysio ma wydluzony,dluga,falowana siersc,biale skarpetki.Tyle ze jest malutka,pod kolano.Jest naprawde sliczna i taka milutka.Daje sie brac na rece,miziac,macha ogonkiem na widok czlowieka.
Musze jej znalezc dom,ale jest problem i to duzy-przez pol roku nie powinnam brac do domu psiaka bo mam w domu parwo po Weguni........naprawde nie wiem co robic.Do jutra malenka na pewno zostanie u mnie,wykapie ja,wyczesze,a jutro pojade do rodzicow i bede ich blagac zeby wzieli Lune tymczasowo.To bedzie bardzo trudne bo moja mama nie chce zadnego psa,jest chora i nie ma sil sie opiekowac psiakiem.Moze ktos z Was Kochani dalby malej domek tymczasowy?Luna bardzo prosi....jest nieklopotliwa,grzeczna,cichutka,jeszcze nie slyszalam zeby szczekala.Bardzo przyjazna do ludzi i do psow.A to mala chudzinka-zobaczcie.........
[IMG]http://img219.imageshack.us/img219/2139/luna0011xz.jpg[/IMG]
[IMG]http://img63.imageshack.us/img63/589/luna0034lt.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Luna nie umie chodzic na smyczy,boi sie.Ale zapielam jej smycz automatyczna i wynioslam na dwor.Wolalam ja a ona grzecznie szla za mna:lol: Pieknie zalatwila sie na dworze.A potem zostala wykapana,woda byla czarna,ale dopiero teraz widac ze Luny skarpetki i nosek sa nakrapiane i ze ma jasniejsze pasmo na karku.W wannie byla grzeczniutka,po prostu wzor cnot:loveu: Ona mi przypomina troche border collie,tyle ze kolorki inne.I uszka nie stoja.

Link to comment
Share on other sites

Aniu dopiero teraz trafiłam na ten watek
Ty jestes dziewczyno wspaniała:multi: :loveu:
zadnej bidzie nie przepuścisz:loveu:

wiesz, że teraz nie moge pomóc, jestem juz obdarowana przez Ciebie:)
prosimy o domek tymczasowy dla slicznotki:modla:

Link to comment
Share on other sites

sama wiesz mosii-tez nie przejdziesz obojetnie obok psiego nieszczescia.Jakze moglam ją tam zostawic na tej ulicy taką biedną i opuszczoną?No jak?
Boje sie o tą zaraze parwo-dlatego szukam jej tymczasowki.gdyby cos jej sie stalo przeze mnie to bym sobie nie darowala.Mam szczerą nadzieje ze uda mi sie ublagac rodzicow zeby ja wzieli,chociaz na pare dni...

Link to comment
Share on other sites

Ten pysio jest po prostu bialy,taka jego uroda,to nie jest siwizna.Ona jest mlodziutka,po zabkach widze.Kolo roku.Zreszta zabawowy charaterek tez widac:lol: uwielbia zabawki,turlanie pileczki,wesola jest.Ale bardzo grzeczna.Calutenka noc przespala na materacyku pod kocykiem,jeszcze po 8 do niej zajrzalam-spala sobie w najlepsze.A potem slicznie zrobila co trzeba na spacerku.To naprawde idealny psiak do mieszkania.

Link to comment
Share on other sites

Luna to taki starszy szczeniak,najprawdopodobniej komus sie znudzila:mad: wzial sobie malego szczeniaczka a jak szczeniaczek wyrosl ze slodkiego wieku niemowlecego to go wykopal:angryy: jakbym tego drania dorrrwala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!to paczki byscie mi wysylali do wiezienia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...