Jump to content
Dogomania

Lunka z Radomia-zasiedziała się w DT... zostaje u mnie na zawsze.


Tigraa

Recommended Posts

[quote name='Ania-tygrysiczka']
[IMG]http://img126.imageshack.us/img126/606/luna0076ve.jpg[/IMG][/quote]
Ale sobie urządzili zapasy :evil_lol: .
Aniu- udało Ci sie przekonać Mamę ? Trzymam kciuki, żeby sunia szybko znalazła nowy dom :thumbs:
[SIZE=1]Aniu- jak to dobrze, że sunia trafiła właśnie na Ciebie. Jestem pewna, że i ta historia zakończy się happy endem. Masz szczęśliwą rękę do psów :lol:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

:placz: :placz: :placz: mama niestety nie zgodzila sie,nawet na pare dni:-( powiedziala ze pies bedzie mial brudne lapki jak bedzie wracal ze spaceru,ze ubrudzi dywan,ze bedzie siersc eeech:shake: chyba mnie podmienili jednak w tym szpitalu.......
Wiecie jak Luna potwornie boi sie jazdy samochodem?Panicznie.Obejmuje lapkami czlowieka ktory ją trzyma na kolanach i kurczowo zaciska.I cala sie trzęsie.......teraz juz jestem pewna ze ona zostala wyrzucona z samochodu:-(
Wrocila ze mną do domku,zjadla kurczaczka z ryzem a teraz slodko spi.Jutro odrobaczenie a w sobote ją zaszczepie-musze jak najszybciej....
Dostaje tu grozby pod moim adresem:mad: ze mam sie pozbyc psa,ale nic z tego!!!! Chyba ze razem ze mną!!!!
Luna szuka bardzo dobrego,pelnego ciepla i dobrych ludzi-domu

Link to comment
Share on other sites

A wiecie jak smiesznie sie Luna bawi z Reksiem?
Reksio lubi hmmm.....gwalcic suczki no wiec to samo probuje robic z Luną,lapie ją od tylca i bzyka,a poniewaz są tej samej wielkosci Luna odwraca sie,robi unik a potem sciga Reksia az go dopadnie,lapie go od tylca i .....bzyka;) czym wkurza Reksia niepomiernie,az biedak warczy na nią:p
Albo zabiera mu pilke i zwiewa a Reksio wkurzony ją gania-ale widac ze sie przy tym swietnie bawia,mowie wam,mozna pasc ze smiechu:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...