Jump to content
Dogomania

ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1


Recommended Posts

No chyba jakis zart???!!! Ja ^&*(&^%$$$#7!!!! Jak mozna zostawic "nowego" psa przed sklepem i jeszcze zdjac obroze z namiarami!!! Niepowazny, kompletnie nieodpowiedzialny facet!!! Skad my teraz wezmiemy ekipe do poszukiwan w Belchatowie??? Kolo kielc nie mial kto szukac, a co dopiero tam... Ja juz po prostu nie wyrabiam z tym wszystkim. W glowie mi sie to nie miesci!!:angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza_sk']Erko, z bełchatowem bardzo ciężko, szukałam do wizyty i marnie było. Jest dziewczyna, która chciała adoptować naszą Roxę - na dogo jako karoll, jest z Bełchatowa. Mam jej tel, chcesz ?[/QUOTE]

Już napisałam do innej osoby z Bełchatowa, ale b.prosze , podaj mi ten tel.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, czy mogłybyście zrobić jakis plakacik Tosi? Jak na razie niezbyt duży odzew od tych osób , do których napisałam, maja się rozglądać, ale to za mało. Trzeba jakąś intesywniejszą akcję zrobić. Może jakby sie im wysłało plakacik, to mogliby wydrukowac i porozwieszać choc troche.
A na FB nie ma ludzi z Bełchatowa?

Link to comment
Share on other sites

Chciałam podziekowac Ewelince za pomoc w doprowadzeniu mojego komutera do stanu normalności.:buzi:
Zapraszam też do zajrzenia do wielkanocnego koszyczka z mojego banerka.:razz:
A ci nieszczęśni właściciele Tosi zafunkcjonowali w tej sytuacji czy tak srednio...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoskaGoska']dziewczyny a tak wogóle , bo jakoś wypadłam z tematu i tylko obiło mi się, ze wreszcie w schronie się coś zmieniło , prawda, ze sukces zaliczyłyście i coś się ruszyło?[/QUOTE]

zapraszam tu:);):

[url]http://www.dogomania.pl/threads/196823-PSY-KIELECKIE-DO-ADOPCJI-w%C4%85tek-zbiorczy-ps%C3%B3w-z-Dymin-i-tych-kt%C3%B3re-ich-unikn%C4%99%C5%82y?p=16664257#post16664257[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='savahna']A nie można tytułu watku Tosi zmienić i zazanaczać,ze zaginęła w Bełchatowie?
Jakos tak dramatycznie zmienic...:roll:[/QUOTE]

Savahna, a co to da, jak na dogo 2 osoby z Bełachtowa, z czego jedna wogóle nie odpowiedziała, jak do niej napisałam.

Link to comment
Share on other sites

Znowu spamuję ;) ale chyba wybaczycie :)

Zapraszam na ubraniowy bazarek na psy i koty z Kielc pod opieką erki .

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_oHuqh2PJuJM/TZ-ZZZLQi1I/AAAAAAAAFyY/hHdBeR2mK9g/s576/P1400021.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_oHuqh2PJuJM/TZ-ZgAKjc8I/AAAAAAAAFzA/qtc9wkWAjtI/s576/P1400036.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_oHuqh2PJuJM/TZ-Zh0_OC1I/AAAAAAAAFzI/H44OvD_akR4/s576/P1400044.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_oHuqh2PJuJM/TZ-ZllnU70I/AAAAAAAAFzY/aUhGLg_VdWc/s576/P1400049.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_oHuqh2PJuJM/TZ-ZvNdz2AI/AAAAAAAAF0E/qGTM4xFbVeo/s576/P1400062.JPG[/IMG]

i wiele innych w licytacji i opcji kup teraz

[url]http://www.dogomania.pl/threads/205736-Praktycznie-nowe-ubrania-rozm.-36-40-na-Kielce-do-04.05.g23.00-licytacja-i-kup-teraz?p=16665234#post16665234[/url]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4]TOSIA SIE ODNALAZLA!!!! :multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/SIZE]
[SIZE=4][/SIZE]
[SIZE=2]Zawiadomila ich znajoma, sunia byla gdzies 3-4 km od miejsca skad uciekla.[/SIZE]
[SIZE=2]Moge wrocic do normalnego funkcjonowania, bo nie moglam o niczym innym myslec.[/SIZE]
[SIZE=2][/SIZE]
[SIZE=2]Cos mi sie stalo z klawiatura i nie mam poskich znakow:diabloti:. udzi[/SIZE]
[SIZE=2][/SIZE]
[SIZE=2]Rudzia-Bianca , dzieki za bazarek:lol:. [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Juz u Tosi napisałam,ze się cieszę :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
No już miałam napisać,że jesteś Erka lakoniczna jak ewab, ale to pewnie przez tą klawiature...:lol:
Mozna zresetować kompa, albo cos sie wciska (chyba Alt i ctrl, ale pewna nie jestem):oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='savahna']
No już miałam napisać,że jesteś Erka lakoniczna jak ewab, ale to pewnie przez tą klawiature...:lol:
[/QUOTE]

Dobre:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

No a teraz suczydła i psiaki siedzieć na swoich miejscach:mad:

Link to comment
Share on other sites

[INDENT]Teraz to juz powiedzieli,ze obróżki, szelki, adresówka i beda b. uważać.
Powiedziałam,żeby jedną cienka obrózkę założyli, do której będzie przyczepiona adresówka, a smycz do innej obroży , albo szelek.

Zresztą Tosia tak nie uciekała, nawet jak ja spuszczali na troszkę , to odleciała na siusiu i szybciutko wracała do nich, dlatego to uśpiło ich czujność, bo bardzo sie pilnowała. Objechałam ich za to, ale powiedzieli,że na smyczy nie chciała się wogóle załatwić. Natomiast w domu nie załatwiła sie nigdy, nie wiem dlaczego zrobiła tu u Ginn , przez to niepotrzebnie dostała łatkę siusiającej w domu .

Podobno , jak ja znaleźli, to odstawiała tańce radości, piszczała, tez to słyszłam przez telefon, tak bardzo się cieszyła. :)

Mam jeszcze dwie dobre wiadomości:).
Dzisiaj bardzo fajni ludzie az z okolic Nowego Sącza przyjechali po szczeniorka ON-kowatego od Izy. Izie bardzo sie spodobali, a ona zakochana w szczeniorach byle komu ich nie odda.

Druga wiadomośc, to dom bedzie miał Leoś, juz niemłody psiak ze schroniska, który był na dt w hotelu pod Krakowem.
Kilka dni temu zadzwoniła do mnie pani z Krakowa, zobaczyła ogłoszenie w necie o psie "prawie leonbergerze" . Juz nawet nie pamiętam, co to był za psiak, ale z pewnością ogłoszenie Savahny, bo chyba nawet pisałam,żeby nie przesadzała z tym szukaniem na siłę podobieństwa do ras:razz: .
W każdym razie tego psa już nie było, dlatego wysłałam pani zdjęcia Leny i kilku sporych psów schroniskowych. I dzisiaj dostałam wiadomośc,ze juz kontaktowali sie z hotelem pod Krakowem i w środę jadą po Leosia:). Wcześniej mieli leonbergery.
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka'][INDENT]Teraz to juz powiedzieli,ze obróżki, szelki, adresówka i beda b. uważać.
Powiedziałam,żeby jedną cienka obrózkę założyli, do której będzie przyczepiona adresówka, a smycz do innej obroży , albo szelek.

Zresztą Tosia tak nie uciekała, nawet jak ja spuszczali na troszkę , to odleciała na siusiu i szybciutko wracała do nich, dlatego to uśpiło ich czujność, bo bardzo sie pilnowała. Objechałam ich za to, ale powiedzieli,że na smyczy nie chciała się wogóle załatwić. Natomiast w domu nie załatwiła sie nigdy, nie wiem dlaczego zrobiła tu u Ginn , przez to niepotrzebnie dostała łatkę siusiającej w domu .

Podobno , jak ja znaleźli, to odstawiała tańce radości, piszczała, tez to słyszłam przez telefon, tak bardzo się cieszyła. :)

Mam jeszcze dwie dobre wiadomości:).
Dzisiaj bardzo fajni ludzie az z okolic Nowego Sącza przyjechali po szczeniorka ON-kowatego od Izy. Izie bardzo sie spodobali, a ona zakochana w szczeniorach byle komu ich nie odda.

Druga wiadomośc, to dom bedzie miał Leoś, juz niemłody psiak ze schroniska, który był na dt w hotelu pod Krakowem.
Kilka dni temu zadzwoniła do mnie pani z Krakowa, zobaczyła ogłoszenie w necie o psie "prawie leonbergerze" . Juz nawet nie pamiętam, co to był za psiak, ale z pewnością ogłoszenie Savahny, bo chyba nawet pisałam,żeby nie przesadzała z tym szukaniem na siłę podobieństwa do ras:razz: .
W każdym razie tego psa już nie było, dlatego wysłałam pani zdjęcia Leny i kilku sporych psów schroniskowych. I dzisiaj dostałam wiadomośc,ze juz kontaktowali sie z hotelem pod Krakowem i w środę jadą po Leosia:). Wcześniej mieli leonbergery.
[/INDENT][/QUOTE]


Super, Leoś to taki piękny pies miałam okazję go widzieć lae nie poznać bo bał się strasznie , kochający dom zmieni go na pewno w odważnego psiaka :)
On chyba teraz był kastrowany kilka dni temu o ile czegoś nie pomyliłam , tak ? Coś mi panie wet mówiły ..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...