Jump to content
Dogomania

Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!


ewelinka_m

Recommended Posts

  • Replies 846
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='divia_gg']Cudnie;) bardzo dziekujemy tamb, oby to byl juz ostatni zryw ogloszeniowy dla dziada tego naszego:)
A i dla Koninki sie znalazlo miejsce w gazetce;)[/QUOTE]
Dzwonił ktoś odpowiedni o Koni? Powtórzyć ją jak trochę minie kolejka?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamb']Dzwonił ktoś odpowiedni o Koni? Powtórzyć ją jak trochę minie kolejka?[/QUOTE]

Tak,były telefony,ale wizji domu brak.Tu wątek Koni i Elzy: [url]http://www.dogomania.pl/threads/177764-*-Dwie-dzielne-matki-szukaj%C4%85-DS**-Zad%C5%82u%C5%BCone-w-hotelu...-Bez-widok%C3%B3w-na-dom..-(?p=16389997#post16389997[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoskaGoska']jeju znow bez domku, no to trzymam kciuki[/QUOTE]

Witamy młodą mamusię:loveu:. Jak tam maleństwo, widać juz pozwala mamusi wejść na dogo:razz:?

Trzymam mocno za Barego, mysle,ze to bedzie świetny domek dla niego, jak wszystko sie uda:).

Link to comment
Share on other sites

Była już wizyta przedadopcyjna?
Często są bardzo obiecujące telefony, a dopiero na wizycie widać, że nie o to chodziło. Jest pan z okolic Pcimia, który często dzwoni o duże psy, obiecuje spanie w domu a jak koleżanka pojechała to zobaczyła przygotowany kojec z budą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka']Savahna, pan ma przyjechać z Krakowa po Barego jutro w południe, ale wiesz, jak jest,ze nigdy sie nie należy cieszyć za wcześnie:).[/QUOTE]
No, ale ja jak zobaczyłam,ze Ty cos na napisałaś to myślałam,ze on juz sobie pojechał i Ty nas informujesz...:oops: No więc biegaskiem na wątek weszłam...i się dowiedziałam ,no i kciuki zacisnęłam i trzymam...Tylko jedna myśl mnie dręczy: Ciekawe kto jutro obiad ugotuje...:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Savahna, możesz gotowac obiad. Bary własnie pojechał do nowego domu :multi::multi::multi:.
Ucieszył się z tego. Merdał ogonem i polubił od razu ludzi. Pospacerowali sobie razem dla lepszego poznania się. Bardzo cieszę się, bo żal mi było Barego w budzie i to zimą.
Pani chce go nawet dziś wykapać :razz:, bo jest zapylony ze słomy, w której ciągle sie grzebał, a będzie mieszkał w domu.
Mam nadzieję, że to już będzie dom na całe jego życie. Teraz tylko czekamy na relację z nowego domu.

Link to comment
Share on other sites

No, to biorę sie za obiad, na kolacje będzie jak znalazł!:evil_lol:
Baaardzo, baaardzo sie cieszę.:bigcool::bigcool::bigcool::bigcool::bigcool:
Mam nadzieję,ze go nie oddadzą. Pies jest piękny, a przecież jak się naprawdę chce to można go sobie ułożyć tak,ze nie będzie większych problemów. Ale banerku jeszcze nie zmieniam....Czekamy na wieści, a cos więcej Jaaga o ludziach napiszesz...:roll:
A ta z ciekawości, nie wiadomo z jakiego ogłoszenia...No, bo ciekawe komu się premia należy...:eviltong:
A może to na skutek innych działań domek się znalazł?:razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...