Jump to content
Dogomania

CANE CORSO- Negra - Juz w DS!!! Zyczymy szczescia :)


furciaczek

Recommended Posts

[CENTER][B]NEGRA
Suka trafila do przytuliska w polowie lutego.
Biegała po mieście, była bez obroży za to kulejąca i ze stałymi śladami po urazach, na glowie szrama i znieksztalcona galka oczna. W chwili obecnej Negra przebywa w hotelu dla zwierzat u Magdy, potrzebne jest wiec wsparcie finansowe i pomoc w ogloszeniach.

[COLOR="#ff0000"]Bardzo potrzebne deklaracje i wplaty jednorazowe!!![/COLOR]
[IMG]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6OsYCr9AUI/AAAAAAAACxM/JU8za_WSO2s/s640/DSC_0614a.jpg[/IMG]
[IMG]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6O1A8KRqzI/AAAAAAAACxg/ycEjRaU-pKM/DSC_0637a.jpg[/IMG][/B]

[B]Negra jest inteligentna, opanowana i zrownowazona suczka, wykazuje agresje w stosunku do innych psow dlatego szukamy domku niezpasionego. W stosunku do ludzi, przyjazna, kontaktowa, uwielbia mizianie, zabawy itd
Negra ma chore oczko, bedzie jeszcze diagnoza u dr. Garncarza ale podejzewam ze koszty leczenia moga byc dosc spore dlateego potrzebne sa deklaracje, wplaty jednorazowe, bazarki...prosze rowniez o reklame watku:loveu:[/B][/CENTER]

Było 70 zł

Wpłaty:
FURCIACZEK DLA NEGRY 200 zł
Monday dla Negra 165,50 zł

RAZEM:
435,50 zł

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Negrusia jest w hoteliku u Magdy k. Radomia - tam, gdzie była Sofia:)

a to info,które Magda napisała o Negrze
cytuje:
Od wczoraj mam nową przyszywaną córeczkę- Negrę. Negra to około sześcioletnia sunia w typie CC. Została zabrana z ulicy do przytuliska. Ma problermy z okiem- zniekształconą gałkę oczną i starą szramę na głowie.Nie wiem jeszcze, czy została wysterylizowana. nie podoba mi się również jej tył, ale możliwe, że powolne siadanie to skutek wymarznięcia, a nie dysplazji. Brzuszek ofutrzony mam mocno- zima w tym roku ciężka była dla psów bez domu.
Jestem w niej zakochana bez reszty. negra to dobrze wychowana, przemiła, spokojna dziewczynka. czuje sie u mnie świetnie, jest spokojna, nie niszczy, nie załatwia się w boksie, nie szczeka. Typowy kanapowy pies, siada, podaje łapy na komendę. Jest karna i bezproblemowa. Łagodna- przy misce, u weterynarza , w aucie. Nie pilnuje terenu. Nie nadaje się do budy. Musi zostać jeszcze sprawdzona z psami. Potrzebuje ciepłego, kochającego domu.

Link to comment
Share on other sites

Negra nadal super, hiper grzeczna, ale coraz weselsza. Siedziało biedactwo długo zamknięte, więc chętnie bryka i nie bardzo chce wracać do boksu. Uwielbia pieszczoty, lubi wtulać się tyłkiem i daje fafule do całowania. Przy jedzonku wybredna, ale ma prawo, rozpieszczę chyba te damę:) Mega stabilna suka, inteligentna i opanowana. Mam nadzieję, że szybko dziewcuchę doprowadzę do stanu używalności:) i skradnie czyjeś serce.

Link to comment
Share on other sites

Na co te pieniądze???
n nowy telewizor???
Kto prowadzi (Magda) ten hotelik i na jakich zasadach prawnych... bo zbieranie datków również jest opodatkowane...
Za czyjeś pieniądze można być świętym na forum?
A skarbówka się nie zainteresuje święta Pani Magdo?


P.S pies fajny, ale szkoda,że jest metodą na zarabianie pieniędzy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...