Jump to content
Dogomania

CANE CORSO- Negra - Juz w DS!!! Zyczymy szczescia :)


furciaczek

Recommended Posts

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Negrucha wstępnie na inne psy reaguje agresywnie, ale to jeszcze może się zmienić, na mojego syna reaguje dobrze, spokojnie. Boi się jak diabli kąpieli, ale już wsadzona do brodzika stoi grzecznie. No i zmasakrowała mnie pazurami- chcąc po chamsku zabrać mi przeznaczoną dla niej kostkę:) Dopiero jak huknęłam- usiadała i się ogarnęła, ale plecki mnie bolą....:) silna baba z niej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']A jaka diagnoza?? Czy zabieg potrzebny na oczko??
Ile u Was sterylka? I jakie koszty leczenia oczka??[/QUOTE]

Magda jedzie z Negrą do Warszawy do dr Garncarza w przyszłym tygodniu i wtedy będzie dokładna diagnoza.
U nas w zaprzyjażnionej lecznicy sterylka wyniesie max.250zł
Jeśli okulista zadecyduje,ze na oczko potrzebny jest zabieg to wtedy ze względu na swój wiek Negra zostanie ciachnięta w Wawie(coby ją dwa razy narkozie nie poddawać) wtedy koszty sterylki mogą być większe.
Narazie sunia na pierwszej wizycie została zaszczepiona na wirusówki,na problemy ze skórą narazie Manusan do kąpieli.Magda kupiła jej obroże keltix za wszystko zapłaciła 140zł.Teraz sunia potrzebuje dobrze zjeść i dużo miłosci.To wszystko Magda jej daje ale nie jest sama w stanie udzwignąć finansowo kolejnego psa.
Dlatego bardzo prosi o deklaracje na leczenie Negry.

Link to comment
Share on other sites

dziś nie zdążyłam wygolić dziewuchy i odczytać. Spróbujemy z tatuażem jutro. Trzeba zmienić tytuł wątku, co by nie mylił. Dla Negruli potrzebujemy wsparcia na weterynarię, bo miejscówę, michę, spacery i całowanie ryja ma za darmo:)Jutro wstawię rozliczenia, bo jedna z dziewczyn bulkowych wstawiła na nią bazarek, jest część pieniędzy przekazanych z amstaffki Sofii i jutro pewnie będę wiedziała, co z innymi zbiórkami. Zsumujemy i będziemy wiedzieli ile brakuje jeszcze.
Negra ma łupież , ale mam nadzieję, ze kąpiele w manusanie pomogą. Dziś na spacerze była przeszczęśliwa-piękna pogoda, wolność, łąki, tarzanie się w trawie. Nawet sobie razem przytulone trochę poleżałyśmy na słoneczku. Kochana, przegrzeczna suka. Komendy w zasadze ma tylko do przypomnienia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...