Jump to content
Dogomania

Zuzu, Raven, Hunter i koty plus inne potwory. Zapraszamy


evel

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Unbelievable']moje włosy fryzjera nie potrzebują :) sama sobie z nimi potrafię poradzić :)[/QUOTE]

no wiec musisz w takim razie przezywac reszte zycia to, ze zdaniem jakiejs obcej ci osoby z forum niebieskie wlosy wygladaja idiotycznie. kup se moze deprim. bedzie ci latwiej zapomniec.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']no wiec musisz w takim razie przezywac reszte zycia to, ze zdaniem jakiejs obcej ci osoby z forum niebieskie wlosy wygladaja idiotycznie. kup se moze deprim. bedzie ci latwiej zapomniec.[/QUOTE]
nigdy tego nie zapomnę i nie przeboleję, idę się zamordować skrzynką na listy :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']wiesz no...ogolnie to ogolnie, a nie personalnie. napisalam ten post ogolnie, bo szczerze nie obchodzi mnie jak kto wyglada. z tego forum na zywo widzialam dwie osoby. wiekszosci ludzi nie kojarze nawet po twarzy.

ale jesli uderzylam w stol, to hmmmm nie mam poczucia winy.[/QUOTE]

ja tam się nie poczułam urażona. zauważyłam tylko, że było to idiotyczne i dziecinne, a na dodatek wyskoczyłaś z tym jak filip z konopi. ale przecież to inni się zachowują dziecinnie.
aha, no i ciągle mówisz, że coś Cię nie obchodzi, a mimo to z pasją to komentujesz...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']ja tam się nie poczułam urażona. zauważyłam tylko, że było to idiotyczne i dziecinne, a na dodatek wyskoczyłaś z tym jak filip z konopi. ale przecież to inni się zachowują dziecinnie.
aha, no i ciągle mówisz, że coś Cię nie obchodzi, a mimo to z pasją to komentujesz...[/QUOTE]

kuuurde a moim zdaniem to bylo straszliwie powazne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']czemu wyskakujesz z jakimś idiotycznym tematem? żeby nie było zbyt nudno? nikt nic nie mówił na ten temat, a Ty ni stąd, ni zowąd...[/QUOTE]

Chciałam przypomnieć, że to nie Anka poruszyła pierwsza temat tego, co, kto i jak wygląda...

[quote name='Aleks89']I brzydka:evil_lol:[/QUOTE]



A my wczoraj miałyśmy przyjemność oglądać obronę i obedience, i było super :) Zuz zburczał się tylko na kucyka, który wbiegł na łączkę :evil_lol: ale ogólnie był super dzielny w stadzie dobermanów, ONków i innych :)

Co można zrobić z rękawem do obrony, który jest większy niż piesek? Otóż można:
a) przeskakiwać rękaw, bo to fajne
b) włazić na rękaw kończynami zadnimi, bo przecież to chyba taka poduszka, co nie?
c) ciągać rękaw po ziemi i patrzeć, jak dziwni ludzie się turlają ze śmiechu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']no tak, ludzi...
ciekawe jakich.[/QUOTE]
A to niby o kim jak nie o ludziach?

[quote name='a_niusia']ej dobra, moze to jest jak zwykle zenujace i nieudolne silenie sie na bycie kontrowersyjnym, ale w takim razie moze zaczniemy odwiedzac galerie, w ktorych ludzie zamieszczaja foty swoich ryjow i komentowac...ze jeden wyglada jak balwan buli, inny przypomina et, a jeszcze inny zwyczajnie palanta? trafilby sie tez ryjek z muminkow, ze dwa ogry (w tym ten maly) oraz po prostu kilku debili i tandetnych lasek.
[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']no i kogo KONKRETNIE obrazilam tym postem?
weszlam do twojej galerii i napisalam, ze jestes brzydka? albo moze twoj pies?[/QUOTE]Społeczność dogomaniacką, która wstawia do swych galerii zdjęcia swojej podobizny
Chyba na siłę szukasz kłótni. Przecież Olek dodał do postu emotkę i każda normalna osoba zrozumiałaby, że to jest żart, a nie fakt

Link to comment
Share on other sites

No ja naprawdę nie widzę sensu - to jakbym ja wbiła do czyjejś galerii i napisała, że "ale masz przypałowy ryj. :evil_lol:". I nie, nie widzę różnicy w obrażaniu psa czy człowieka... I zaraz usłyszę, jaka to jestem poważna, spięta i cholera wie, co tam jeszcze :diabloti:

A tak w ogóle to oglądałam wczoraj gryzące dobki z Bene Meritus i Tira Vento (to te bezpopędowe i nie do wyszkolenia, co nie) i zatęskniłam za dobermanem... :(

Edited by evel
Link to comment
Share on other sites

W sumie to nie :oops: Ale były same młode psy, chyba jeden czy dwa samce i reszta suki, czarne, z uszami kopiowanymi na bardzo długo, nie wiem, jak to się fachowo nazywa, ale końcówki kłapiące w akcji ;) [SIZE=1]Plus dwa świetnie pracujące owczarki pani z BM, bo były właśnie hodowczynie z tymi psiakami - znaczy pani Joanna i pani Katarzyna, jeśli dobrze zapamiętałam imiona.[/SIZE]

Dobermani szczek budzi we mnie sentyment. Zwłaszcza suczy :oops:

Link to comment
Share on other sites

Bardzo możliwe.

Kurczę, zastanawiam się czy jest sens zakupienia klatki materiałowej. Ktoś ma doświadczenia z tego typu rzeczą? Przeznaczenie - do spania w nocy. Ceny takich transporterów w sklepach zoo i na allegro wyrywają z butów z lekka, ale może zrobię tour po marketach i obczaję czy jest cokolwiek sensownego, co się nie rozwali od samego zuzospania w środku :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

W takiej Juli znalazłam klatę za 79zł, a na allegro taki rozmiar zaczyna się od stówy w górę, plus przesyłka, więc chyba różnie to bywa ;)

A dla maltanki szukacie torebki do noszenia czy jak? Bo ja szukam czegoś takiego: [URL]http://www.jula.pl/klatka-dla-zwierzat-pocienna-796048[/URL] ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...