Jump to content
Dogomania

Zuzu, Raven, Hunter i koty plus inne potwory. Zapraszamy


evel

Recommended Posts

jestem jednak na tyle pewna siebie i zadowolona ze swojego wyglada, aby nie musiec leczyc kompleksow na forom. wiec...czesc jak czapka-nie pogadamy sobie:)))

a ty naprawde musisz miec maksymalne kompleksy, jesli WSZYSTKO co jest napisane na tym forum bierzesz do siebie-ja nawet nie wiem, jak wygladasz i mnie to w ogole nie obchodzi.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='a_niusia']ej dobra, moze to jest jak zwykle zenujace i nieudolne silenie sie na bycie kontrowersyjnym, ale w takim razie moze zaczniemy odwiedzac galerie, w ktorych ludzie zamieszczaja foty swoich ryjow i komentowac...ze jeden wyglada jak balwan buli, inny przypomina et, a jeszcze inny zwyczajnie palanta? trafilby sie tez ryjek z muminkow, ze dwa ogry (w tym ten maly) oraz po prostu kilku debili i tandetnych lasek.

zacznijmy tez komentowac wnetrza swoich chat. tu tez sa niezle jajca.

nie ma fot, bo zuz jej jak sie okazalo brzydki co nie:))))[/QUOTE]

czemu wyskakujesz z jakimś idiotycznym tematem? żeby nie było zbyt nudno? nikt nic nie mówił na ten temat, a Ty ni stąd, ni zowąd...

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]ej dobra, moze to jest jak zwykle zenujace i nieudolne silenie sie na bycie kontrowersyjnym[/QUOTE]
Tak :grins: Najlepiej jechać wszystkim, jak samemu nie ma się galerii :p

Ja obstawiam bałwanka buli - TŻ czasem mi mówi, że mam pucułowaty ryjek :evil_lol: Albo po prostu debila :lol:

motyleqq gremlin, a Aleks ogr... ale chyba ten większy mam nadzieję (tu i ówdzie) :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']jakie zaczepki?
np. wchodze do czyjejs galerii i pisze, ze jego pies jest brzydki?[/QUOTE]

już cytowałam ten Twój wyjątkowo durny post, który jak sama zauważyłaś był żenującą próbą kontrowersyjności i pytałam, po co to robisz i czemu wyskakujesz z takimi tekstami jak filip z konopi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']już cytowałam ten Twój wyjątkowo durny post, który jak sama zauważyłaś był żenującą próbą kontrowersyjności i pytałam, po co to robisz i czemu wyskakujesz z takimi tekstami jak filip z konopi.[/QUOTE]

moj post byl ogolna odpowiedzia na post aleksa.
nie weszlam nikomu do galerii i nie napisalam, ze ma brzydkiego psa, sam jest brzydki czy tam ma brzydko w domu, bo uwazam (w przeciwienstwie do niektorych), ze to bardzo brzydko tak robic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']aha, ale pisanie ogólnie już nie jest 'brzydko'? wcześniej jakoś mnie nie ruszały te Twoje przepychanki, ale to mnie powaliło totalnie. baw się dalej beze mnie ;)[/QUOTE]

wiesz no...ogolnie to ogolnie, a nie personalnie. napisalam ten post ogolnie, bo szczerze nie obchodzi mnie jak kto wyglada. z tego forum na zywo widzialam dwie osoby. wiekszosci ludzi nie kojarze nawet po twarzy.

ale jesli uderzylam w stol, to hmmmm nie mam poczucia winy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']no ale jakoś nie miałaś oporów przed wytknięciem mi że wyglądam jak kretyn ;) czy tam idiota, jedno i to samo. Oczywiście, żeniby bezosobowo ale wszyscy wiedzą o kogo chodziło. Sama sobie przeczysz[/QUOTE]

no dobra-niebieskie wlosy i tunele nie naleza moim zdaniem do przejawu dobrego gustu.
ile jeszcze bedziesz to przezywac?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...