Jump to content
Dogomania

Ni to jamnik ni ratlerek... NUTKA JUŻ WE WSPANIAŁYM DOMKU :-)


Murka

Recommended Posts

  • Replies 311
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam wszystkich

To my jesteśmy nową rodzinką Nutki :-)

Nutka już się trochę zadomowiła, poznała sie z naszym Kubusiem i już zdążyła na niego nawarczeć gdy zbliżył się do jej legowiska, którego bardzo pilnuje :).
Zjadała miseczkę gotowanej wołowiny z marchewką, była na pierwszym spacerze a teraz po powrocie do domu kiedy piszę tą wiadomość - śpi.
Nutka jest bardzo żywa :) i ciekawska, próbuje zwiedzać nasze mieszkanie ale jak tylko zobaczy naszego Kubusia to biegnie do legowiska. A ponadto jest niesamowitym pieszczochem to już widać.

Pozdrowienia z Namysłowa
Ps. jak się nauczę wstawiać zdjęcia to prześlę kilka

Link to comment
Share on other sites

Jejku co za nowiny :multi::multi:, nie było mnie trochę, a nasza Nucia w swoim domku:loveu:, cudownie, cieszę się straszliwie, mam nadzieję, że dostarczy Wam, Nowa Rodzinko masę radości :lol::lol:, jeszcze se pochopsam ze szczęścia :sweetCyb::bigcool::Cool!::ylsuper::cunao:
No chyba starczy :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Wielkie podziekowania dla Mariusza, ze zawiozl dzisiaj 3 psiaki po nowe zycie :Rose: Naprawde cala Polske Mariusz od rana przejechal !!!

Nutka pewnie jeszcze dlugo bedzie pilnowac swojego legowiska, nigdy nie miala domu i teraz pewnie pęka z dumy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monikapf']Martwimy się tylko o jedno bo sunia, chyba sobie podrażniła rankę po zabiegu i trochę ma krewki w tym miejscu.[/QUOTE]
Bez paniki, ile ona jest po sterylce? Moja kocica sobie wyciągnęła dwa szwy zanim jeszcze wróciłyśmy do domu i nic złego się nie stało, zdezynfekuj i może jakieś ubranko jak jescze wszystko swieże?

Link to comment
Share on other sites

Witamy na forum :)
Właśnie miałam pisac, że Nutka już dojechała, a tu ktoś mnie uprzedził :eviltong:

Krewką się nie przejmujcie, jakby się pojawiła ropka to trzeba przemywać np. rivanolem.
Ja jej wczoraj wycinałam szwy, bo kiepsko się rozpuściły i Nutka chciała je sobie sama wydłubać. Pewnie jeszcze trochę poprawiła po moim wycinaniu :razz:
Jakbyście byli bardzo zaniepokojeni, to pokażcie wetowi, ale ja wczoraj nic tam niepokojącego nie widziałam. Powinno się niedługo ładnie zagoić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...