Jump to content
Dogomania

Dysplazja labka :(


JinnyAl

Recommended Posts

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak zamierzam - już zdecydowałam jak tylko wróce do wawy idziemy na prześwietlenie...dlatego chciałabym kontakt do Dr Degórskiej. Nie podoba mi się jak Tofa chodzi - sztywne wstawanie z rana, machanie pupą przy chodzeniu, teraz jeszcze zauważyłam, że łapki jej się schodzą do środka trochę, a ostatnio jak wstała to przeszła kilka kroków i jakby ją zarzucało na jedna stronę. I mam dość bo się strasznie denerwuję tym wszystkim - idziemy na prześwietlenie i basta.
Tofa ma teraz dokładnie 5 i pół miesiąca.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Courier New]Dr Degórska przyjmuje w klinice na Powstańców Ślaskich we wtorki w klinice małych zwierząt SGGW w czwartki. Można się umówić na wizytę ale można też [/FONT][FONT=Courier New][COLOR=black]kontaktować się bezpośrednio z Panią doktor telefonicznie 0 603 702 711[/COLOR] lub mailowo [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] (można jej przesłać zdjęcia RTG do konsultacji mailem). [/FONT]
[B][FONT=Courier New][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorota_Fiszer']Dr.Degorska przyjmuje miedzy innymi na Powstancow Slaskich,my wczoraj u niej bylismy.[/QUOTE]
Powstańcow Śląskich 101?? Bosko - blisko domu. Bardzo dziękuje.
Agata Emi również bardzo dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

No,u nas bardzo kiepsko... :-( W przeciagu 3 tygodni jest znaczne pogorszenie. Chestera czeka teraz odnerwianie,a potem jesli zdecydujemy sie na zabieg wyjazd zagranice (raczej nie zaryzykuje tak powaznego zabiegu w Polsce) na wymiane panewek.Do 18 miesiaca zycia ma spokoj,pozniej kolejne rtg i zobaczymy co dalej.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie?

Ja słyszałam, że przeswietlenie stawów biodrowych i łokciowych to ok. 200 zl. Prawda to?

a co do lekarzy ... nikt nie jest nieomylny więc chyba warto w razie czego zasięgnąć opinii nie jedengo tylko weta.

pees. Agata jedziesz na zajzd? Tam ponoć dr Degórska ma mieć wykład na temat dysplazji...

Link to comment
Share on other sites

Koszt prześwietlenia stawów biodrowych i łokciowych wynosi ok. 200 zł, wpis do rodowodu od 30 zł do 100 zł (w zależności od lecznicy).

Jadę na Zjazd, niestety dr Degorska z przyczyn niezależnych nie może przyjechać, ale wykład wygłosi jej współpracownica, która pracuje na SGGW i która w poniedziałek robi doktorat z diagnozowania dysplazji metodą USG.

Link to comment
Share on other sites

Ja dzisiaj robiłam rtg mojej 16 miesięcznej suni; kosztowało mnie to 80 zł, razem z rtg łokci ( zrosnięcie wyrostka lokciowego); No i wyszło super!!!1:multi: Wet powiedział, że wzorcowe stawy, że zrobi sobie cyfrówka kopie tego zdjęcia, żeby zachować, bo sa tak w porządku, że rzadko spotyka!!!
Jesteśmy szczęśliwe bardzo!!!! Tajga może biegać i skakac do woli!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...