Jump to content
Dogomania

MOTO w hotelu u Leny13..proszę o ZAMKNIĘCIE TEGO WĄTKU.


Asia_Klero

Recommended Posts

  • Replies 825
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przepraszam ze mnie tutaj nie ma ale mam zamieszanie kotek mi walczy w lecznicy ma panleukopenie w schronisku masakra może ktoś z was się orientuję czy gdzies jest dostępna surowica dla kotow ewentualnie psow bo ja tez mozna podac??ja znalazlam dwie ostatnie dawki oczywiscie w polsce nie produkują bo im się nie opłaca...ale moze jakas lecznica sprowadziła??błagam pomozcie....
co do kaski motus ma sporo mozna robic mowic gdzie to przeleje.przepraszam jeszcze raz ze nie uzupełniłam rozpisek ale fizycznie nie daje rady:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia_Klero']wpłaty za SIERPIEŃ:
agata51 - 15zł
Bjuta - 25zł
Ingrid44 - 40zł
Madziak25 - 5zł
Mmd - 30zł
monika z katowic - 40zł
zerduszko - 10zł

razem: [B]145zł[/B][/QUOTE]


Asiu, cos jest nie tak, bo ja place 20zl /miesiac. Wysylam zawsze na 2 miesiace ,moze stad ta pomylka ? :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Na innym wątku jedna cioteczka miała fajny pomysł który popieram, żeby zamowic Motorynie i Grinie wspólny pakiecik ogłoszeń. Oni są tak bardzo zżyci, że może udałoby się znaleźć dla nich coś razem?? Wyróżnione allegro też można zrobić można podpytać Mysię czy jest jeszcze możliwość wyróżnienia z puli schroniskowych pieniążków, jak nie to będziemy wykładać z dodatków;)

Link to comment
Share on other sites

Serdecznie Zapraszamy na bazarek gdzie znajdziecie wszystko NOWE dla swoich Pupili; sa zabawki,kocyki,ubranka,fryzbee i wiele wiecej. Dochod przeznaczony jest na Hotelik dla Tuptusia z jednym oczkiem.
[URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?t=190584&goto=newpost"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/showthread.p...4&goto=newpost[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Napisałam prosbę na wątku zabrzanskim o wspolne wyroznione allegro Moto i Griny. Taka adopcja jest trudna ale oni sa na prawde bardzo zżyci najbardziej chodzi o grinę nie wiem czy poradzi sobie bez niego mimo tego, ze jest mniej płochliwa jednak nadal się boi a Moto jest jej lekarstwem na strach i najlepszym przyjacielem(Grina bardzo przywiazuje się do psich przyjaciół...)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...