Jump to content
Dogomania

MOTO w hotelu u Leny13..proszę o ZAMKNIĘCIE TEGO WĄTKU.


Asia_Klero

Recommended Posts

  • Replies 825
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To strasznie się ślimaczy. Młody, ładny i nic. Naprawdę zdjęć trzeba, takich z bliska i z człowiekiem, fajnie, jakby dawał łapkę - coś tak mi chodzi po głowie. Wiem, że łatwo sobie pisać, a gorzej zrobić, ale niech sobie idzie już ten młody byczek do chałupy:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Gdzieś w czeluściach wątku... chyba dawno nikt nie robił zdaje mi się.[/QUOTE]

To niedobrze. Moze jest bazarek ogloszeniowy i ktos by zrobil nowe ogloszenia. Bez nowych ogloszen Motus nigdy nie znajdzie domku.

Czy ktos robi allegro i odnawia ?

Link to comment
Share on other sites

tak właśnie jakoś mam wrażenie, że Moto zaginął gdzieś w tych ogłoszeniach, nigdzie go nie spotkałam, a zwracałam na niego szczególna uwagę:) może można wyciągnać stronki na których jest ogłoszony na pierwszą stronę? i działaś prężnie z nowymi ogłoszeniami, jakiś bazarek, czy może ktoś wprawiony mógłby pomóc?

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się, że Moto nie ma w tej chwili żadnych aktualnych ogłoszeń.
Taki bazarek ogłoszeniowy kiedyś znalazłam. [url]http://www.dogomania.pl/threads/184745-Wielki-BAZARRRRO-OG%C5%81OSZENIA!-Ca%C5%82y-pakiet-TYLKO-15z%C5%82-!!!-Na-wrzesi%C5%84skie-psiaki.31.07[/url]
Ja wyjeżdżam jutro i nie będę miała dostępu do netu aż do końca sierpnia z małymi przerwami, w których będę uaktualniać wątki psów, gdzie prowadzę księgowość. Resztę muszę odpuścić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44']Jest kilka ogloszeniowych bazarkow. Koniecznie trzeba wyslac dane Motusia.

Jak to tak , Motus bez ogloszen ?[/QUOTE]

jestem za. Młody mały adopcyjny psiak, a siedzi w hotelu już kolejny miesiąc, szkoda go.

Link to comment
Share on other sites

Ja mu kiedyś chciałam porobić ogłoszenia, tylko nie ma zdjęć :roll: Na wstawianym tutaj filmiku widać, że to piękny psiak, nie wierzę, ze nie ma nikogo kto by mu nie zrobił porządnych zdjęć :eviltong: Wszak to podstawa do udanej adopcji! Inne pieski czekają na deklaracje ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...