Jump to content
Dogomania

[ FNiZ ] Jamniś Teoś ma dom


jola od jadzi

Recommended Posts

  • Replies 228
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ellig, to poczytaj sobie wątek macierzysty, może wpadniesz w rytm i coś Ci się rozjaśni. Tam tego do wyboru i do koloru z perłą włącznie - na jakimś etapie uszczęśliwiania Spajkiego okazało się, że miał być na tymczasie a tu nagle, sprawa się rypnęła. Odkryto, że wylądował w schronie. Gdyby nie fakt, że ta perełka ujrzała światło dzienne nie uświadczyłabyś rzetelnej informacji, co się z nim działo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jola od jadzi']A ja cały czas zastanawiam się jak można było zrobić temu słodkiemu psiakowi tyle zła? Nie mogę sobie wyobrazić, że ten maluch ciągle uciekał,tak jak pisała Nika, on od człowieka na krok nie odchodzi...Jak można było...?[/QUOTE]

Jakoś nie widzę tego zła :roll:
Wysyłam telefon do właściciela na PW.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nika28']Jakoś nie widzę tego zła (...) [/QUOTE]
Jakoś mnie to nie dziwi.
Na pierwotnym wątku Spajkiego Moriaaa zadała Ci pytanie, cytuję: "Niko,gdzie jest Skubi, bo gdzie Spajki wszyscy wiemy."Zerknij tam proszę, bo pewno tam Moriaaa spodziewa się odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

Niko, i tu się przypomnę...oczekuję wieści o Skubim:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/130793-A-liczny-biaA-o-rudy-psiak-z-wielkimi-uszami-MA-DOM/page6[/url]

Wciąż pamiętam sytuację sprzed roku, kiedy to oba psiaki (Skubi i Spajki) z tego samego miejsca trafiły do schroniska...złapane przez pracownika schroniska razem. Co dziwne...jeden zgodnie z tym co wypisywałaś na dogomani miał już dom (Teoś-Spajki) a drugi siedział u Ciebie na tymczasie (Skubi). Dopiero moja interwencja na PW otworzyła Ci buzie. Szkoda tylko, że uwierzyłam w Twe mętne tłumaczenie...oj szkoda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nika28']Jakoś nie widzę tego zła :roll:
Wysyłam telefon do właściciela na PW.[/QUOTE]
Jak nie widzisz tego zła to powinnaś mieć dożywotni zakaz takiej "pomocy" kochającym , cierpiącym istotom jakimi są psy.
Nawet wszy bym Ci nie oddała pod opiekę. Łudziłam się, że może jesteś wrażliwa i nieodpowiedzialna.
Ale jak czytam, to u Ciebie ani jednego ani drugiego. Wstyd!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moriaaa']Niko, i tu się przypomnę...oczekuję wieści o Skubim: (...).[/QUOTE]
Mam nadzieję Moriooo, że uda Ci się sprawdzić, co się dzieje ze Skubim i mimo wszystko będą to dobre wieści. Nie opierałabym się wyłącznie na relacji Niki. W prawdziwość jej słów nie uwierzyłabym nawet, gdyby zdawała relację z wyniesienia śmieci.

Na Skubim też jest obietnica wizyty poadopcyjnej z dnia [B]18.03.09[/B], mija rok, relacji z tego wiekopomnego wydarzenia brak.
[B]15.03.09 [/B]jest z kolei wpis cymes: "[B]Pani Skubiego nie widziała go, bo to było ogłoszenie z gazety, a w ogłoszeniu w gazecie nie można dać zdjęć[/B] [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] (...) A do Skubiego jadę za tydzień, bo[B] muszę z tą Panią podpisać umowę adopcyjną[/B] i [B]nie jest to byle jaki dom, bo ja do takich domów psów nie oddaję[/B]. Jeśli Pani dzwoniła do mnie z 10 razy i ciągle coś wypytywała o niego, czy on napewno jeszcze tam jest i o wszystko, to naprawdę jest to[B] sęsowny dom[/B] [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] ."
Ciekawa jestem, między kim a kim była podpisywana ta umowa, bo nie chce mi się wierzyć, że między dorosłym a dzieckiem!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wunia']przepraszam cioteńki za offa, ale potrzebujemy pomocy, to wątek przejęty od Niki28 :(
[url]http://www.dogomania.pl/threads/180220-A-A-dA-bezdomny-Gapcio-kaukaz-bA-agamy-o-deklaracje-na-DT-Hotel-Grozi-mu-schron[/url][/QUOTE]


cosik się biedna nie wyrabia.
bez dalszego komentarza

Link to comment
Share on other sites

też tak myślę, że pogubiony jest, ale mimo to tuli się i chce do ludzia ... Teoś to najprzecudowniejsze imię dla niego, pasuje jak ulał, jak to dobrze, że są czipy i pewne rzeczy zaraz wypływają ... szkoda, że takie rzeczy :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...