Jump to content
Dogomania

Kudlacz Rufi po latach w schronie, wreszcie w ds


kizimizi

Recommended Posts

[quote name='kora78']fot nie bedzie, bo image schack nie dziala, a fotosik tez mi sie sprzeciwia cos... kiedys juz tak mialam z tym image na wieczor. moze jakis nocny przesyt, choroba wie..

kamrilam, karmilam 2 razy.

wiecie co, hehe jeszcze jutro sie dowiem, co z opcja od xmartix, bo mamy juz 3 psy do Wawy jadace i chyba pojada razem z prywatna osoba, spoza dogo. jesli sie jutro okaze ze sie pomieszcza i je wygodnie usadowia, by sie nikomu nic nie stalo.
jakby co wiec 1 noc Rufi musi w Wawie przenocowac.[/QUOTE]

Jakby była potrzebna pomoc w W-wie z Rufim to ja się przypominam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']
przeciez on robil dzis w ogrodku u sasiadow juz, zapomnialam, hehehehe
sciemna cwaniaczek i tyle. na drugi raz sie nie dam oszukac.

dobranoc[/QUOTE]

Na drugi raz to my się nie damy oszukać... na litość nas brałaś, a on qu.. strzelił wcześniej a Ty niby zapomniałaś...:eviltong::roll::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Na drugi raz to my się nie damy oszukać... na litość nas brałaś, a on qu.. strzelił wcześniej a Ty niby zapomniałaś...:eviltong::roll::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]o żesz Ty Koro- pół forum stękało razem z Rufim coby poszło - a okazało się, że to była medialna zagrywka, "ustawka":evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

a ja pozwole ustosunkowac sie do najwazniejszych elementow z wypowiedzi Kory

[quote name='kora78'] ;) .... ;).........;)
:) :)

:) .......... :) :)

:)
[/QUOTE]


eh no ma dziewczyna racje ;)


[quote name='marta0731']

Edit PS: MOntek o tej późnej porze wystękał bez połowy forum :D:D:D[/QUOTE]

OMG! Dobranoc :D

Link to comment
Share on other sites

Rufi wymyrchankowany na calego :) on to bardzo lubi i jaka radocha wtedy :)

bylismy juz na dluzszym spacerku, pozniej polatal luzem w ogrodzie. zostal z tzem i synkiem, ja poszlam do domu po klucze do papug, no i wychodze z domu, a rufi pod brama stoi, pod domem. tz mowi, to bys psa miala. sasiad wychodzil do swojego auta, z drugiej strony budynku maja swoja brame i swoja polowke ogrodu, otworzyl brame, a rufi wylecial... ale by bylo, jakby mu sie wolnosci zachcialo... a on chcial do panci, do domku :D

Link to comment
Share on other sites

jeszcze nie wiadomo :) bo albo jutro i chyba trzeba go w Wawie przenocowac do niedzieli wieczor, az tz stokrotki wroci. to,czy go w sobote moglaby odebrac, to juz stokrotka musi sie wypowiedziec.
albo w poniedzialek i prosto do domku pod same drzwi

ale pewniaka mamy w poniedzialek. to na jutro to wielka niewiadoma. dzis mam sie dowiedziec.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']jeszcze nie wiadomo :) bo albo jutro i chyba trzeba go w Wawie przenocowac do niedzieli wieczor, az tz stokrotki wroci. to,czy go w sobote moglaby odebrac, to juz stokrotka musi sie wypowiedziec.
albo w poniedzialek i prosto do domku pod same drzwi

ale pewniaka mamy w poniedzialek. to na jutro to wielka niewiadoma. dzis mam sie dowiedziec.[/QUOTE]

ja jestem w domu i zmotoryzowana także jakby trzeba było jutro czy w niedzielę go odebrać i przechować to możecie na mnie liczyć.

Link to comment
Share on other sites

malenstwo... teraz lezy rozlwalone kolo stolu, obzarte i wysiusiane i wybiegane nieco.
ostatnio byl o 16stej, potem pojechalam z synkiem w gosci, a tz zostal i gral w wojne na glosnikach :D rufi ponoc wciaz sie krecil niespokojny. moze za mna, moze przez te halasy.
obwachal mnie tez troche, bo w gosciach 2 bokserki byly i zapachy do domu przynioslam.

a jak on sie lubi tarzac w trawie, hehe


po 7 z domu wychodzimy, idziemy na pociag. ehhh w taki mroz.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...