Jump to content
Dogomania

5 bąbli po haszczej mamie juz w domach


NiJaSe

Recommended Posts

psiaki urodzily sie 15 stycznia , matka husky ojciec NN , plec nad kazdym zdjeciem
szczeniory sa w Wołominie

porozsylalam pw po ludziach , mam problem z robieniem ogloszen bo w pracy hmmmm wiadomo a moj domowy lapek to porazka albo sie wiesza albo net mi rozlacza , ten watek zakladalam 2 godziny :/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='NiJaSe']




a tak przy okazji czy ktos moze wie czy w Wolominie jest lecznica ktora bierze udzial w akcji tanszych sterylek ?? bo mi sie na liscie nie udalo znalezc ,ale wiem ze nie wszyscy po prostu wyslali zgloszenia do umieszczenia na liscie



[/QUOTE]


a spróbuj pogadać w Ambuvecie z p.Januszem Orzechowskim. mam nadzieję że dałoby się załatwić.

Link to comment
Share on other sites

jestem:) w okolicy kwietnia, koniec marca moze ruszy akcja sterylkowa w Wołominie w Lecznicy Centrum na Powstancow, oni co roku robia taka akcje i mam sie dowiadywac...Jakby co to jak widac jestem z Wołomina i jakby trzeba bylo pomoc cokolwiek to walic smialo:)

Link to comment
Share on other sites

chętnie zrobię maluchom allegro , ale to niestety dopiero w przyszłym tygodniu , bo teraz jestem na urlopie i mam lewy dostęp do netu...
jeśli to jeszcze będzie aktualne , to chetnie zrobię
ale....maluchy są sliczne i na pewno znajdą domki do tego czasu:lol:

Link to comment
Share on other sites

Nasza mamusia jest piękna, puchata jak maskotka i kocha przestrzeń. Ludziom bardzo się podoba, ale nie wszyscy wiedzą, że posiadanie takiego pięknego przyjaciela zobowiązuje. Dawni państwo mamusi nie wiedzieli chyba, że jaj natura skłania ją do dalekich podróży. Mamusia pobiegła przed siebie i zgubiła swoich ludzi. Ale za to znalazła tatusia. Potem dobry pan przygarnął mamusię, a ta z wdzięczności podarowała mu naszą wspaniałą kolorową piątkę. Oczywiście płynie w nas szlachetna krew mamusi i wyrośniemy na równie piękne psy. Potrzebujemy tylko domków i swoich ludzi, ponieważ pan nie może nas zatrzymać. Zresztą każdy szczeniak w naszym wieku powinien już pilnie wypatrywać takiego domku tylko dla siebie, żeby jak najszybciej nieść miłość i radość człowiekowi. Także prosimy bardzo ładnie o dobre domki i odpowiedzialnych państwa, żebyśmy mogły zdrowo rosnąć i długo służyć taką najwierniejszą psią przyjaźnią. Jeśli jesteś odpowiedzialny i szukasz przyjaciela, to właśnie tu możesz go znaleźć.
W imieniu naszej mamusi także prosimy o domek. Prosimy też, abyście zawsze dbali o to, by Wasze psy miały adresatkę, bo przecież mogę sie zgubić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...