Jump to content
Dogomania

5 bąbli po haszczej mamie juz w domach


NiJaSe

Recommended Posts

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

heh mam nadzieje ze przyszli wlasciciele psiakow beda sprzatac po nich koopska bo jak nie to zrobie im to co zrobilam w zeszlym tygodniu pewnej pani :
Przedemna po chodniku szla pani z psiakiem , w pewnym momencie psiurowi zebralo sie na koopke , wytrzaskal ja z siebie centralnie na srodku chodnika , a pani jakby nic poszla sobie dalej ... no nie zdzierzylam , a poniewaz mam zawsze pelne kieszenie torebek , to zebralam koopsko ,podeszlam do pani , wrzucilam jej torebke z koopka do kaptura a to wszystko podsumowalam zdaniem " oddalam pani to co pani piesek przed chwila zostawil na chodniku" , pani stala jak zaczarowana chyba z 2 minuty bo jak sie odworcilam to stala w tym samym miejscu

Link to comment
Share on other sites

Nieźle:D faktycznie goowienek jest od metra. Jak wyjdzie słoneczko, to wiosna będzie waniała psimi kupami. Ja nie wiem, dlaczego ludzie są tacy niereformawalni. Na prawdę im te sterty odchodów nie przeszkadzają? Ja zasuwam z wiaderkiem i sprzątam na podwórku. Nie powiem, znam milsze zajęcia;) ale nie lubię zaliczać ślizgów na trawie.

Link to comment
Share on other sites

hahaha, dobre, dobre :mdrmed:
Jakby tak każdemu robić, by się szybciutko zrobiło czysto...
Choć przyznam się szczerze, że mi się czasem zdażało zapomnieć torebki [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_redface.gif[/IMG] (ale w życiu nie pozwoliłam psu na chodniku narobić)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halbina']Nasza mamusia jest piękna, puchata jak maskotka i kocha przestrzeń. Ludziom bardzo się podoba, ale nie wszyscy wiedzą, że posiadanie takiego pięknego przyjaciela zobowiązuje. Dawni państwo mamusi nie wiedzieli chyba, że jaj natura skłania ją do dalekich podróży. Mamusia pobiegła przed siebie i zgubiła swoich ludzi. Ale za to znalazła tatusia. Potem dobry pan przygarnął mamusię, a ta z wdzięczności podarowała mu naszą wspaniałą kolorową piątkę. Oczywiście płynie w nas szlachetna krew mamusi i wyrośniemy na równie piękne psy. Potrzebujemy tylko domków i swoich ludzi, ponieważ pan nie może nas zatrzymać. Zresztą każdy szczeniak w naszym wieku powinien już pilnie wypatrywać takiego domku tylko dla siebie, żeby jak najszybciej nieść miłość i radość człowiekowi. Także prosimy bardzo ładnie o dobre domki i odpowiedzialnych państwa, żebyśmy mogły zdrowo rosnąć i długo służyć taką najwierniejszą psią przyjaźnią. Jeśli jesteś odpowiedzialny i szukasz przyjaciela, to właśnie tu możesz go znaleźć.
W imieniu naszej mamusi także prosimy o domek. Prosimy też, abyście zawsze dbali o to, by Wasze psy miały adresatkę, bo przecież mogę sie zgubić.[/QUOTE]
dziękuję halbinko za piękny tekst :) to co piszesz zawsze pomaga :)

Link to comment
Share on other sites

Jestem :) Jak coś to ja też jestem z Wołomina więc w razie co to .... sporadycznie bywam na Dogo ale numer tel jest w moim podpisie więc dostępna jestem 24 h na dobę jak coś pilnego :)

Nie wiem czy w Wołominie sterylka dla dużej suki będzie wystarczająco tania w ubiegłym roku sterylka dla suki labradorki kosztowała w okresie zniżek 300 -350 zł z hakiem bo akurat rok temu sterylizowałam swoją suczydłe ale nie korzystałam z tej niby tańszej sterylki to taki chwyt był rok temu , masa plakatów i ulotek by napędzić pacjentów a sterylka tańsza o jakieś 50 zł więc to żaden luksus kiedy jak dobrze poszukać w Wawie to za 200 zł można ciachnąć sukę . Prawda jest taka , że Wołomin to zakichana dziura gdzie ceny zdecydowanie przewyższają Warszawę :angryy::angryy:

Może cioteczki z Wawy niech lepiej sie tam zorientują ja też popytam .

Link to comment
Share on other sites

Lauro dziekuje za obecnosc :)
W wawie mam strylke u swoich wetek dla psiakow pod moim skrzydlami przez caly rok liczone tak jak w akcji ( w zeszlym roku bylo 100 zl) , teraz juz niestety 200 zl bo koszty poszly w gore. Problem jest tylko taki ,ze pan pracuje i ciezko bedzie mu przywiezc sunie na godzine a potem jeszcze odebrac , ale nad tym juz pracuje ;p.
Zadzwonilam do ambuvetu jak pisal mi tu ktos i sie dogadalam z panem Orzechowskim ,ze jak cos to on zorganizuje transport.

Nooo a co babli cudnych nikt nie chce ???????????????

Link to comment
Share on other sites

Halbiny tekst jest piękny, tylko w tym miejscu: [QUOTE]Z resztą każdy szczeniak w naszym wieku powinien już pilnie wypatrywać takiego domku [/QUOTE]
dodałabym tylko "(6 tygodni)" bo tyle mają pieski o ile dobrze pamiętam... => Z resztą każdy szczeniak w naszym wieku (6 tygodni) powinien już pilnie wypatrywać takiego domku

Trzymam kciuki, będę namawiać ludzi dzisiaj w pracy, o ile się znajdą stosowni ;)

Link to comment
Share on other sites

ależ poprawiajcie sobie! hi hi... skracajcie...
inny charakter mają teksty reklamowe, inny informacyjne, a jaeszcze inne - moim zdaniem - teksty dotyczące adopcji żywego stworzenia...


(wiem, że długie, ale jak ma nieść jakiś przekaz poza informacjami, działać na wyobraźnie albo emocje, to na ogół nie sposób pisać trzy zdania...)

Można napisać: 6-cio tyg. mix husky szuka domów. 3 psy i 2 suczki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...