Jump to content
Dogomania

Pies wyrzucony z furgonetki Pilot juz w Hotelu ,prosimy o wsparcie na karmę !!!!


funia

Recommended Posts

[quote name='Nikus']dzięki Elig za info...hotelik bez karmy to 300 zł.:) Co do bazarku to już o jednym który będzie zorganizowany wiem,ale powie o nim ta osoba ,która się go podjmie zrobić;) chyba wiesz o kim myślę?;) Co do karmy już zaglądam i cioteczkom też radzę to zrobić i szybko podejmować decyzje:)[/QUOTE]
To swietnie ,ze ......zrobi bazarek, karme bez problemu , bez oplaty do hoteliku moze dostarczac kurier....
Moge jednorazowo wplacic 30 zl, poprosze dane do wplaty i przelewu na pw.
Niestety wiecej nie moge ciagne ostatkiem sil , mam juz pod opieka 37 psow :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 844
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nikus']dzięki Elig za info...hotelik bez karmy to 300 zł.:) Co do bazarku to już o jednym który będzie zorganizowany wiem,ale powie o nim ta osoba ,która się go podejmie zrobić;) chyba wiesz o kim myślę?;) Co do karmy już zaglądam i cioteczkom też radzę to zrobić i szybko podejmować decyzje:)[/QUOTE]
cioteczka ala poprze każdą Wazsą decyzję odnośnie karmy:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ala123']cioteczka ala poprze każdą Wazsą decyzję odnośnie karmy:lol:[/QUOTE]

Alu tak nie wolno:shake: trzeba coś postanowić;) Ja myślę,że skoro karma jest przetestowana i jest ok to moze zamówmy worek od razu bo z kasą na razie cieniutko stoimy.Tym bardziej,że na razie nie piszecie ,że pies jest jakiś chory czy wycieńczony i potrzebuje jakieś specjalistycznej karmy...Czekam na wypowiedzi:mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikus']Alu tak nie wolno:shake: trzeba coś postanowić;) Ja myślę,że skoro karma jest przetestowana i jest ok to moze zamówmy worek od razu bo z kasą na razie cieniutko stoimy.Tym bardziej,że na razie nie piszecie ,że pies jest jakiś chory czy wycieńczony i potrzebuje jakieś specjalistycznej karmy...Czekam na wypowiedzi:mad::mad::mad:[/QUOTE]
zamówmy więc worek przetestowanej karmy:lol::lol::lol:
a czy Pilotowi coś dolega nie moge stwierdzić , on może byc taki apatyczny i zagubiony, jak to bywa z psami wyrzuconymi i pozostawionymi samym sobie ;poza tym zdjęty z łancucha nie wie, co to za wielki świat go otacza i jak w nim żyć; ale równie dobrze może się okazać ,że jest chory . Wychudzony nie jest ale ma zapadnięte boki i grzbiet wygięty "w kołyskę" ,ale powodem tego może być długość tułowia (jak u bassetów).
Do weta niestety nie miałam możliwości go zawieźć...

Link to comment
Share on other sites

a w międzyczasie wpłyneły na moje konto pieniążki z Kundelkowej Skarbonki:loveu:..miało być 100 zł a wpłynęło 115 zł.:multi: 15 zł dołożyła od siebie jednorazowo Obraczus87:Rose::Rose::Rose: baaaaardzo dziękujemy w imieniu Pilota:) Chłopie-będzie dobrze:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ala123']zamówmy więc worek przetestowanej karmy:lol::lol::lol:
a czy Pilotowi coś dolega nie moge stwierdzić , on może byc taki apatyczny i zagubiony, jak to bywa z psami wyrzuconymi i pozostawionymi samym sobie ;poza tym zdjęty z łancucha nie wie, co to za wielki świat go otacza i jak w nim żyć; ale równie dobrze może się okazać ,że jest chory . Wychudzony nie jest ale ma zapadnięte boki i grzbiet wygięty "w kołyskę" ,ale powodem tego może być długość tułowia (jak u bassetów).
Do weta niestety nie miałam możliwości go zawieźć...[/QUOTE]

w takim razie musimy poprosić hotelik o załatwienie szybkiej wizyty u weta...a w razie konieczności zmienimy tą karmę.
Trudno by psiak był wesoły jak od tygodnia nie wie co się dzieje.Mam nadzieję,że to w hoteliku szybko się zmieni jak zobaczy ,że nic mu nie grozi:)

Link to comment
Share on other sites

Dramat na dramacie... :-(:-(:-( Marzy mi się w przyszłości funkcja kierownika schroniska-mordowni dla ludzi, którzy traktują tak psiaki...

Czy nadaliście juz imię temu poczciwemu psiakowi?

[URL="http://img168.imageshack.us/i/dsc03231640x480.jpg/"][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/751/dsc03231640x480.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Moja nieśmiała propozycja .Mozna kupić Purinę kurczak z ryzem 15 kg (lub 18kg często wystepuje w tej samej cenie)za 99zł .Kurier dowozi bezpłatnie w kazdą częśc Polski .
Moje psy jedzą i uważam ,ze to dobra karma .
Wazne jest dobro psa ,ale uważam ze jego finanse również .Nie ma nas zbyt wiele na tym wątku i trzeba wziąć pod uwagę koszty bo nie wiemy kiedy pies pójdzie do domu .Po co podwyzszać koszty kiedy już na starcie nam moze zabraknąć .Takie jest moje zdanie
Nikus zaraz Ci wyślę Konto .
Myślę ze Monce za traansport trzeba wysłać od razu po co robić podwójne przelewy

Link to comment
Share on other sites

Czy ja mogę dostać sms-em adres hoteliku i ewentualny telefon do nich?? Dlatego sms-em bo wyłączam już i pakuję się w kimono bo rano ok 6 planuje wyjazd... Mój telefon to: 508-761-391 - dochodzą mi sms-y z neta, więc możecie wysyłać z bramki żeby nie generować dodatkowych kosztów ;)

Link to comment
Share on other sites

Porzucili, pojechali...
Kto nade mną się użali?:-(:-(:-(
Pojechali swoją drogą...
Czy pomogą ludzie z dogo???:roll:

[FONT=Arial Black]Pilocik prosi o deklaracje miesięczne. Miejsce w hoteliku jest, deklaracji brak...:-(:-(:-([/FONT]
[FONT=Arial Black][/FONT]
[IMG]http://img651.imageshack.us/img651/453/dsc03237640x480.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...