Jump to content
Dogomania

Junior handling


Marek z Gromem

Recommended Posts

[quote name='AlaNowak']Wiesz co.. obawaiam się, ze nie zbierzemy 100 osob... Powyzszy regulamin dotyczy klubow ras, ale mysle, ze jesli chodzi o JH to zasady bylyby takie same.[/quote]

Ala, myślę, że pomysł jest bardzo dobry, i zawsze można spróbować ;) Jeżeli chodzi o 100 podpisów myślę, że nie będzie problemu bo już teraz jest dużo "młodych prezenterów" oraz tych, którzy czekają na "wejście-start"... :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Codik&Toffik']Ala, myślę, że pomysł jest bardzo dobry, i zawsze można spróbować ;) Jeżeli chodzi o 100 podpisów myślę, że nie będzie problemu bo już teraz jest dużo "młodych prezenterów" oraz tych, którzy czekają na "wejście-start"... :lol:[/quote]
Coś pominęliśmy - członkowie klubu muszą być równocześnie członkami ZK wiec margines JH odcina się od 16lat w górę. Chyba że rodziców zapiszemy :-]

Link to comment
Share on other sites

Hm ... tylko że wtedy rodzice by byli w naszym klubie, a nie my :lol:
U mnie mama jest członkiem, ale w październiku jak tylko skończę 16stkę, lecę się zapisywać.
Najrozsądniej będzie zadzwonić do ZK czy przejść się osobiście i wypytać co i jak, czy taki pomysł wypali czy od razu mamy szanse zerowe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marymek']
Najrozsądniej będzie zadzwonić do ZK czy przejść się osobiście i wypytać co i jak, czy taki pomysł wypali czy od razu mamy szanse zerowe.[/quote]
Podejrzewam że w pierwszym lepszym oddziale pracują tacy sami ludzie jak my i też tyle wiedzą. Najlepiej zapytać o opinie w ZG.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lounelines']Ok, to robimy tak, zgłaszamy się i ...nie płacimy, do Częstochowy oczywiście :lol:...?[/quote]
To Ci na nast. rok psa do cz-wy nie przyjmą :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MateUsz']Aha mam pomysł.... (troche z czestochowa nie zwiazany i nie wiem czy coś takiego istnieje w polsce) a mianowicie internetowy katalo polskich handlerów ??
co wy na to??[/quote]
Coś mi się tak kojarzy, że coś takiego już było. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Reyes

[quote name='Goldenka 02']Reyes moge zdjęcia z Opola? Na wątku Opole pytają jak wygląda hala...[/quote]
Ale co? Wysłać Ci parę? Czy z tematu pudle na JH?
Ps. A bierz :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...