Jump to content
Dogomania

Junior handling


Marek z Gromem

Recommended Posts

Dzięki za gratulacje :P

Reyes Jeżeli chodzi o mnie ja to Mateusz Legieta :P A Ta Pudelka to taka cudowna, że szok :P

A dzisiaj też zgarnąłem BIS JH :P z Siberian Husky CEDAR de Ciukci:)

Gratulacje dla wszystkich :P

I Proszę o Pudlową stronkę :P

Tu jest jeszcze jedna fotka :P

[URL="http://img167.imageshack.us/my.php?image=ftj6izsxd5.jpg"][IMG]http://img167.imageshack.us/img167/6168/ftj6izsxd5.th.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

JEEEEEEEEEEE! :D Dzięki, dzięki, dzięki :P
No ja to [U]prawie[/U] na wszystkich :P oprócz tych nad Morzem :P
No nie 2 pucharki tylko 4 :P bo w Niedziele też 2 :P

Reyes.... Wydaję mi się, że ten Pudel na tej wystawie to było przeznaczenie.... nie mogłem znaleźć psa a tu godzinke przed konkursem od znajomego do znajomego i jest Pudelek.... Ale serio nie dziwię się, (już teraz) że wszyscy właściciele tak kochają swoje pudelki.... a ja się tak zakochałem, że teraz o Pudlach na JH cały czas myślę :P..... :P:P:P:P

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='MateUsz']Reyes.... Wydaję mi się, że ten Pudel na tej wystawie to było przeznaczenie.... nie mogłem znaleźć psa a tu godzinke przed konkursem od znajomego do znajomego i jest Pudelek.... Ale serio nie dziwię się, (już teraz) że wszyscy właściciele tak kochają swoje pudelki.... a ja się tak zakochałem, że teraz o Pudlach na JH cały czas myślę :P..... :P:P:P:P[/quote]
Wiesz ja już troszkę w pudlach robie, służę pomocą jak co....
Zresztą wpadnij do Heroinogrodu na chyba 8 stronę to będziesz wiedział co ja o tej rasie sądzę.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest Reyes

[quote name='Zuza i Noddy']Niech mi ktoś powie.[/quote]
Wiesz zygzak jest na tyle rzadki... :-o Nigdy nie dostałam:shake:.
8 to na pewno nie jest, trójkąt też nie, trójkąty 2 pod rząd tez nie, coś wpisane w coś chyba też nie :roll: - więc pewnie zygzak...

Link to comment
Share on other sites

Boże... żenada z tymi wszystkimi wymyślnymi figurami.... Czy tu chodzi o to,żeby jak najlepiej pokazać psa czy może, żeby sprawdzić koordynację ruchową handlera itp???:mad::mad::mad: Nie podoba mi się takie wymyślanie...:angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

O, widze że filmik mojego autorstwa się tu pojawił.
To był chyba zygzak, nie pamiętam dokładnie, w każdym razie był zadany przy wyborze Zw.Dnia.
Bardzo wymyślne figury zadaje p.Siejkowski, chyba z ciekawości się kiedyś do niego wybiorę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='marymek']
Bardzo wymyślne figury zadaje p.Siejkowski, chyba z ciekawości się kiedyś do niego wybiorę :evil_lol:[/quote]
Uwielbiam tego Pana - zawszę się cieszę jak widzę że sędziuje.:loveu::loveu:
Zawsze fajnie jest gdy on ocenia :multi:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...