Jump to content
Dogomania

Junior handling


Marek z Gromem

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Chianti']Czy ktoś wie na ok. którą godzinę jest MP w Katowicach w piątek? :oops: Wiem, że jeszcze trochę czasu, ale może już coś wiadomo?[/quote]


O, podłączam się do pytania, żeby nie było tak jak w Głogowie, że się spóźniłam i jeszcze pies z którym miałam iść, nie zdążył się wystawić na "normalnym" ringu :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']W Katowicach MP byl zawsze podczas oceny na ringu, tak chyba ok. godz 11 na ringu glownym.[/quote]
Widziałam że sędziny z Katowic nie dostały ras do oceniania. :cool3: Może to dobry znak i przeprowadzą ocenę na zasadzie "kto kiedy przyjdzie "

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']W Katowicach MP byl zawsze podczas oceny na ringu, tak chyba ok. godz 11 na ringu glownym.[/quote]

[quote name='Reyes']Widziałam że sędziny z Katowic nie dostały ras do oceniania. :cool3: Może to dobry znak i przeprowadzą ocenę na zasadzie "kto kiedy przyjdzie "[/quote]


Mam nadzieję, że będzie "kto kiedy przyjdzie", bo szczerze mówiąc jadę tam bardziej na jh niż z wyżliną, bo konkurencja w wyżłach ostra, zresztą chyba jak w każdej rasie...

Danka, a Ty w piątek będziesz ;)?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lounelines']Mam nadzieję, że będzie "kto kiedy przyjdzie", bo szczerze mówiąc jadę tam bardziej na jh niż z wyżliną, bo konkurencja w wyżłach ostra, zresztą chyba jak w każdej rasie...

Danka, a Ty w piątek będziesz ;)?[/quote]
Jestem wszystkie trzy.
Ps. Co ty się wygłupiasz! Ring ważniejszy! A nóż się uda i na Crufts się załapiesz :multi:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...