Jump to content
Dogomania

Junior handling


Marek z Gromem

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

tak Atena, my mamy fajne wspomnienia z panem Siejkowskim :p

a ja hmm.. w zeszłym roku startowałam raz w JH, w tym roku mam nadzieję na więcej startów ;) ale wątpię, że kiedyś zawalczę w Poznaniu ;)
tzn. ja zupełnie początkująca jestem :lol:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial Narrow]A ja tak sie wybieralam juz od kilku miesiecy na jh, i w koncu sie nie wybralam i juz nie zamierzam raczej. Jakos mnie nie ciagnie, wole normlany ring...:p
[/FONT][FONT=Arial Narrow][SIZE=1]
PS. Jojo, jesli moge cos doradzic, to sprobuj robic stronke we frontPage, znacznie latwiejsze i lepsze, no i akcweptowane przez chyba wszytskie serwery, bo chcialam zajrzec na Twoja stronke i na wystawy, a wyswietlily mi sie kody, podejzewam ze notatnikowe[/SIZE][/FONT][FONT=Arial Narrow] ;)[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla'][FONT=Arial Narrow]A ja tak sie wybieralam juz od kilku miesiecy na jh, i w koncu sie nie wybralam i juz nie zamierzam raczej. Jakos mnie nie ciagnie, wole normlany ring...:p
[/FONT][FONT=Arial Narrow][SIZE=1]
PS. Jojo, jesli moge cos doradzic, to sprobuj robic stronke we frontPage, znacznie latwiejsze i lepsze, no i akcweptowane przez chyba wszytskie serwery, bo chcialam zajrzec na Twoja stronke i na wystawy, a wyswietlily mi sie kody, podejzewam ze notatnikowe[/SIZE][/FONT][FONT=Arial Narrow] ;)[/FONT][/quote]

nie Fronta nie mam i nie bede dłuugo mieć :lol: a tak to czysto pisze i tyle 8)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny błagam pomóżcie mi!! Więc jak wiecie bede beagla wystawiać.. Sedzia (p.Siejkowski) będzie mnie obchodził i jezeli sie nie myle pies powinien miec ciagle ogon w gorze (jak sie ustawia)... Problem w tym, ze mi to troszke nie wychodzi... czy ktos moglby to dokladniej wytlumaczyc jak to sie robi? (w ktorym momencie sie reke przeklada i podtrzymuje itd)

Link to comment
Share on other sites

A to zwracam honor ;) I podziwiam, bo mi robienie w ten sposob napsulo duzo nerwow i zrezygnowalam po czym przyszedl mi brat z pomoca :lol:

Asta, no beagle ma miec ogon non stop w gorze, wiec jak psa ustawiasz, to poprawiasz lapki i podtrzymujesz ogonek, druga reka ustawiajac glowe. Takie moje zdanie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...