Jump to content
Dogomania

Junior handling


Marek z Gromem

Recommended Posts

[quote name='Martynaaaa'][COLOR=Black]Lounelines powiedz mi czy fotki dostane? :cool3: bo coś doczekać się nie mogę :evil_lol:
[/COLOR][/quote]


Podaj jeszcze raz tego maila, bo mam wyczyszczone archiwum :razz:

Sorry, że tak "się opóźniam", ale najpierw byłam na nartach i jeszcze poczta szwankuje... obiecuje, dzisiaj dojdzie :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Martynaaaa']Ja chyba też nie.a jak już to napewno nie na MP.przecież oni chyba ogłupieli zupełnie że sie tak wyrażę.50 zł za MP teraz to ile będzie za rok?!:shake: i tak to Polska ułatwia nam rozwijanie swoich zainteresowań i ogólnie siebie:roll:. a nie wiecie jak jest w innych krajach?też są takie ceny jak z kosmosu?:mad:[/quote]
sa podobne stawki jak w Częstochowie :cool3: tj zazwyczaj 10/15 euro :razz:

Link to comment
Share on other sites

Najlepiej, żebyśmy mieli swój Klub JH z przewodniczącymi itd, ktorzy dbaliby o nasze interesy.... Proponuje zastanowic sie nad takim czyms, a nie pozwalac, zeby ktos bezkarnie zerowal na mlodych, czesto bardzo zdolnych ludziach... Byl juz kiedys taki pomysl?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reyes']Widziałam że sędziny z Katowic nie dostały ras do oceniania. :cool3: Może to dobry znak i przeprowadzą ocenę na zasadzie "kto kiedy przyjdzie "[/quote]
sedziny (bo zawsze w Katowicach to samo... :lol:) chyba nigdy nie mialy ras, a jednak bywalo roznie, lacznie z tym ze wyznaczano dana godzine i kropka ;) ale wszystko zalezalo od dnia, humoru...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...